Justyna Michałowska zdecydowanie była jedną z najbarwniejszych uczestniczek trzeciej edycji "Hotelu Paradise", a obok jej burzy rudych włosów i kobiecych kształtów nie dało się przejść obojętnie. Uczestniczka nigdy nie ukrywała, że jej wygląd to również zasługa operacji plastycznych i zabiegów medycy estetycznej, którym poddała się w przeszłości. Ostatnio Justyna zdecydowała się na powiększenie pośladków tłuszczem z brzucha, a teraz przeszła kolejną poprawkę. Ta metamorfoza poróżniła jej fanów...

Reklama

Justyna Michałowska usunęła kwas z ust, a teraz znowu je powiększyła

Uczestnicy "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na brak popularności i choć niebawem poznamy nowe gwiazdy popularnego reality show, bohaterzy jego poprzednich edycji nie przestają nas zaskakiwać. Teraz nowinkę swoim obserwatorom przekazała Justyna Michałowska. Jak się okazuje, dziewczyna, która ostatnio poprawiła sobie twarz i zdecydowała się na zmniejszenie ust, teraz znowu może pochwalić się pełnymi wargami!

Usunęłam kwas z ust ????
Ja po 7 latach permanentnego powiększania ust powróciłam do ich naturalnej formy i jest mi niezwykle trudno oswoić się z ich aktualnym wyglądem. - wyznała ostatnio Justyna Michałowska na Instagramie.

Jak widać oswojenie się z naturalnymi ustami faktycznie było dla Justyny zbyt trudne, bo teraz znowu może pochwalić się pełnymi wargami!

Nowe ustka. 3 tygodnie na nie czekałam - napisała, publikując serię zdjęć na InstaStories.

Justyna pokazała efekt swojej metamorfozy i opublikowała skleję dwóch zdjęć - przed i po powiększeniu ust. Jak widać uczestniczka "Hotelu Paradise 3" jest z nich bardzo zadowolona, a co na to fani? Zdecydowana większość przyznała, że również woli duże usta od małych ust. Rudowłosa, charyzmatyczna dziewczyna w ostatnim czasie powiększyła pośladki, poddając się zabiegowi transferu tkanki tłuszczowej z talii. Co ciekawe, koleżance z programu towarzyszyła również Nathalia, która tym samym sposobem powiększyła piersi! To nie jedyne zabiegi, jakim poddała się Justyna. Bohaterka kontrowersyjnego show otwarcie mówi o operacjach plastycznych z przeszłości. Justyna Michałowska powiększyła piersi, a także przeszła operację nosa. Co sądzicie o jej nowych ustach?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Basia i Krzysztof rozstali się? Fani się niepokoją. Basia zabrała głos

Justyna z "Hotelu Paradise 3" postanowiła przejść kolejną urodową poprawkę. Jak się okazuje, dziewczyna zdecydowała się na powiększenie ust, z których zaledwie kilka tygodni temu usunęła kwas! Efektami metamorfozy natychmiast pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.

@justyna.michalowskaa, Instagram

Justyna przyznała, że na nowe usta czekała aż trzy tygodnie! Jak widać, dziewczyna nie mogła oswoić się z ich naturalnym wyglądem. Musimy przyznać, że różnica, którą widzimy dzięki zdjęciach przed i po faktycznie jest ogromna!

@justyna.michalowskaa, Instagram

Justyna Michałowska w przeszłości przeszła również inne zabiegi - uczestniczka "Hotelu Paradise 3" powiększyła biust, miała operację nosa, a ostatnio odessała tłuszcz z talii i powiększyła sobie nim pośladki. Sądzicie, że niebawem zdecyduje się na kolejną interwencję w swój wygląd?

Zobacz także
Reklama

Spraw, że na co dzień będziesz wyglądać pięknie bez operacji plastycznych. Wykorzystaj kod rabatowy Kontigo, aby kupić wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji całego ciała!

Instagram @nathalia_fok @justyna.michalowskaa
Reklama
Reklama
Reklama