Justyna Michałowska z "Hotelu Paradise" nie ukrywa, że medycyna estetyczna jest jej bliska i chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych kolejne zabiegi i operacje plastyczne. Niedawno uczestniczka 3. edycji zdecydowała się na powiększenie pośladków BBL oraz liposukcję brzucha, a wcześniej wprost mówiła o operacji piersi i korekcie nosa. To jeszcze nie wszystko! Okazuje się, że Justyna z "Hotel Paradise" znów odwiedziła gabinet medycyny estetyczne i tym razem usunęła kwas hialuronowy z ust. To trzeba zobaczyć!

Reklama

Justyna z "Hotelu Paradise" zmniejszyła usta

Justyna z 3. edycji "Hotelu Paradise" opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym prezentuje swoje usta w naturalnym wydaniu i w wersji powiększonej. Kobieta zdradziła, że już od 7 lat stosuje ten zabieg u siebie i teraz zdecydowała się na przerwę i usunęła kwas.

Usunęłam kwas z ust ????
Jakie macie zdanie na temat powiększania ust?
Poddałyście się kiedyś zabiegowi powiększania ust ?
Ja po 7 latach permanentnego powiększania ust powróciłam do ich naturalnej formy i jest mi niezwykle trudno oswoić się z ich aktualnym wyglądem. - wyznała Justyna Michałowska na Instagramie.

Zdania Internautów na temat aktualnego wyglądu ust Justyny z "Hotelu Paradise" po hialuronidazie są mocno podzielone. Co prawda większość uważa, że w naturalnym wydaniu kobieta wygląda o wiele lepiej.

- Są extra ???? nie powiększaj już więcej bo masz czym wysyłać buziaki ????

- Dużo lepsze mniejsze???? - piszą fanki

Niektóre obserwatorki, szczególnie jeśli same korzystają z zabiegu powiększania ust, uważają, że Justyna powinna sama wybrać czy lepiej czuje się w naturalnych ustach czy powiększonych.

- Nie no kochana, jak czujesz się lepiej w większych to dawaj większe ???????? jestem za! Uwielbiam wypełniacze ????e n

- Szczerze to większe mi się bardziej podobają ???? - czytamy w komentarzach.

Zobacz także: "Hotel Paradise”: Justyna powiększyła pośladki! Pochwaliła się nową figurą

Zobacz także

Justyna Michałowska z "Hotelu Paradise" w opisie zdjęcia po zabiegu usunięcia kwasu hialuronowego z ust sama wyznała, że nie może przyzwyczaić się do obecnego wyglądu i rozważa ich ponowne powiększenie!

Jak myślicie ? Zostać przy naturalnych ustach czy może wrócić do większych ? ????

Zobaczcie sami, jak wyglądają usta Justyny przed i po powiększeniu ust!

Justyna Michałowska z "Hotelu Paradise" niedawno zdecydowała się na BBL czyli brazilian butt lift. Brazylijski lifting pośladków pokochały gwiazdy Hollywood m.in. Cardi B i Kim Kardashian. Gwiazda "Hotelu Paradise" w tym samym czasie skusiła się również na liposukcję brzucha.

Mat. prasowe

Tak kiedyś wyglądała Justyna z "Hotel Paradise 3". Uczestniczka popularnego reality-show od tego czasu bardzo się zmieniła, ale nie ukrywa, że poprawia swoją urodę. Justyna przyznała się do powiększenia piersi i korekty nosa, które wykonała niedługo przed wystąpieniem w randkowym hicie TVN 7.

Instagram @justyna.michalowskaa
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama