Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Nathalia Fok powiększyła piersi
Instagram @nathalia_fok
TV-Show

"Hotel Paradise": Nathalia powiększyła piersi! "Chciałam uwydatnić kobiece kształty"

Na początku lipca Nathalia z "Hotelu Paradise 3" zdecydowała się poprawić swój wygląd. Dlaczego to zrobiła? "Bardzo mi na tym zależało"

Nieco ponad tydzień temu na InstaStory Nathalii z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" pojawiła się zaskakująca relacja, która natychmiast wzbudziła pytania fanów. Uczestniczka kontrowersyjnego show pokazała zdjęcie, które sugerowało, że zdecydowała się na poprawę wyglądu swojego ciała, a razem z nią krakowską klinikę odwiedziła koleżanka z programu - Justyna.

Wracam za jakiś czas - pisała Nathalia. 

Ulubienica widzów obiecała, że niebawem zdradzi swoim fanom o wiele więcej i dziś już wiadomo, że Nathalia zdecydowała się na powiększenie biustu, jednak nie za pomocą implantów. Uczestniczka "Hotelu Paradise 3" szczerze opowiedziała o swoim ostatnim zabiegu i zdradziła powód, dla którego się na niego zdecydowała. 

"Hotel Paradise 3": Jak Bibi ocenia związek Marcina i Kary? "Marcin jej broni, bo ją kocha"

Nathalia z "Hotelu Paradise 3" powiększyła biust

Nathalia z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nigdy nie kryła się z tym, że poprawiała swój wygląd. Uczestniczka przeszła operację nosa, a teraz zdecydowała się na kolejny zabieg. Na początku lipca wraz z inną uczestniczką, Justyną - która równie otwarcie mówiła o powiększeniu biustu, któremu poddała się jeszcze przed programem - Nathalia odwiedziła jedną z krakowskich klinik i jak udało dowiedzieć się Party.pl, dziewczyny poddały się zabiegowi liposukcji wraz z transferem tłuszczu. Teraz piękna tancerka postanowiła rozwiać wszelkie spekulacje internautów. Kiedy podczas Q&A, czyli serii pytań i odpowiedzi, jeden z obserwatorów zapytał, czy opowie coś o ostatnim zabiegu, Nathalia przerwała milczenie:

Zabieg BBL, czyli tak zwana liposukcja, transport tłuszczu z brzucha, który chciałam wykorzystać aby powiększyć piersi. Czy jestem zadowolona? Na razie wszystko się goi więc czas pokaże.

Nathalia podkreśliła, że zabieg wykonał chirurg, z którego jest bardzo zadowolona, choć jak przyznała, póki co efektów jeszcze nie widać. 

Piersi dużo mi się nie powiększyły, ze względu na to, że miałam chyba 300-400 ml tłuszczu, więc to nie jest dużo - dodała.

Dlaczego Nathalia zdecydowała się na taki zabieg? Choć uczestniczka "Hotelu Paradise 3" wcześniej przyznała, że akceptuje swoje ciało, przyznała, że chciała nieco zmodyfikować swoją sportową sylwetkę, a w szczególności chodziło jej o podkreślenie talii.

Mam sportową sylwetkę, dlatego chciałam uwydatnić kształty kobiece, czyli uwydatnić moją talię, dlatego bardzo mi na tym zależało, żeby jednak była bardziej widoczna, no a tłuszczyk mogłam wykorzystać właśnie na piersi, które nie są duże.

Po zabiegu Nathalię czekał czas rekonwalescencji, który nadal trwa. Ulubienica widzów musi stosować dietę, nosić ubrania uciskowe i chodzić na masaże limfatyczne, jednak jak obiecała, kiedy wszystko się zagoi, pokaże swoim obserwatorom efekty zabiegu. 

Na pewno, jeżeli chodzi o rezultaty, to pokaże wam wszystko, ale jak się wszystko ładnie zagoi. Na razie nic nie widać, brzuch mam bardzo opuchnięty, obolały. Czekają mnie masaże, drenaż limfatyczny. Mam można by powiedzieć takie cztery małe blizny, 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia zabraniała uczestnikom spotykać się z Karą i Marcinem?

Instagram/nathalia_fok

Ponad tydzień temu Nathalia i Justyna pokazały na swoich InstaStory relacje z kliniki w Krakowie. Dziewczyny razem wybrały się na zabieg liposukcji z transferem tłuszczu i jak przyznała Nathalia, w jej przypadku był to transfer tłuszczu z brzucha do piersi. Co zrobiła Justyna?

Nathalia Fok i Justyna Michałowska z
Instagram @nathalia_fok @justyna.michalowskaa

Fani Nathalii z pewnością już nie mogą doczekać się efektów, a piękna uczestniczka obiecała, że kiedy dojdzie do siebie, od razu je pokaże. Tancerka przyznała, że zdecydowała się na zabieg ze względu na sportową budowę ciała. W ten sposób chciała podkreślić swoją, a tłuszcz z brzucha przetransportowała do piersi.

Mat. prasowe

TV-Show
Hania z "Hotelu Paradise" zrezygnowała ze swoich dużych ust! Pokazała efekt: "Od razu wyglądam młodziej"
Hania z "Hotelu Paradise" zrezygnowała ze swoich dużych ust! Pokazała efekt: "Od razu wyglądam młodziej"

Hania już na samym wejściu do " Hotelu Paradise 2 " musiała zmierzyć się z niepochlebnymi komentarzami na temat swojego wyglądu. Jednak rudowłosa uczestniczka podkreślała, że nie przejmuje się opiniami innych i ma świadomość tego, że jej uroda może nie być w guście ogółu. Zawsze podkreślała, że w stu procentach akceptuje to jak wygląda, a fakt, że potrafi się wyróżnić uznaje za atut. W czasach, kiedy wiele popularnych influencerek robi coraz więcej zabiegów medycyny estetycznej... ona zdecydowała się zrezygnować ze swoich pełnych ust, które były dla niej charakterystyczne. Czy nie zobaczymy już Hani w tej wersji? Gwiazda TVN7 pokazała pierwsze zdjecia po zabiegu! Zobacz także:  Hania z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę! W programie kpili z jej wyglądu a teraz? Hania z "Hotelu Paradise 2" rezygnuje z powiększania ust  Hania postanowiła zmienić swój wizerunek? Uczestniczka "Hotelu Paradise 2" zaskoczyła wczoraj swoich fanów informacją, że rezygnuje ze swoich pełnych ust i wybiera się właśnie na zabieg hialuronidazy czyli tzw. rozpuszczania kwasu hialuronowego w ustach. Do tej pory fanom trudno było sobie wyobrazić, jak wyglądała Hania zanim zdecydowała się na ich powiększenie. Z instastory dowiedzieliśmy się, że pełny efekt powrotu do naturalnego kształtu będzie widoczny dopiero po dwóch zabiegach, ale już po pierwszym widoczne były efekty!  Do dwóch tygodni, bo teraz będzie końcowy efekt pierwszego zabiegu hialuronidazy. Na początku stycznia mam kolejny zabieg rozpuszczania, a potem będziemy relatywnie powiększać - powiedziała Hania na Instastory przy okazji, podkreślając że nie rezygnuje całkiem ze swoich dużych ust  Dzień po pierwszym zabiegu uczestniczka "Hotelu Paradise" pokazała pierwsze efekty i przyznała, że już...

Magda Jankowska z Hotelu Paradise 2 wystąpiła w innym show
Newsy
"Hotel Paradise": Magda Jankowska planuje operację plastyczną biustu za ponad 20 tysięcy złotych! 
Co chce poprawić?! Madzia z Hotel Paradise wyznała, że chce iść na operację biustu.

Magda Jankowska była jedną z najbardziej barwnych uczestniczek drugiej edycji "Hotelu Paradise" . Nie da się nie zauważyć, że dziewczyna lubi medycynę estetyczną i pomimo młodego wieku, skorzystała już z zabiegu powiększania ust. Ale teraz po udziale w hitowym programie TVN7, Magda postanowiła pójść o krok dalej. Na początku 2021 roku planuje zrobić... operację plastyczną piersi! Zabieg będzie ją słono kosztował. Co dokładnie planuje zrobić Magda? Sprawdźcie!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Robert ma nową dziewczynę! Pokazał wspólne zdjęcia! To piękna Miss!   "Hotel Paradise": Magda Jankowska planuje operację plastyczną piersi  Udział w "Hotelu Paradise" przyniósł uczestnikom sławę i rozpoznawalność. Teraz to od nich zależy, jak wykorzystają swoje pięć minut. Jedną z osób, która z pewnością nie próżnuje w tym temacie jest Magda Jankowska. Na swoim Instagramie dziewczyna zgromadziła już rzeszę fanów - jej konto obserwuje ponad 448 tys. internautów. Uczestniczka "Hotelu Paradise" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i wygląda na to, że kariera influencerki stoi przed nią otworem.  Magda po programie udzieliła już kilku wywiadów, w tym dla portalu Pomponik.pl. W ostatniej rozmowie zdradziła, że ma w planach... operację biustu!  Po Nowym Roku na pewno zrobię biust. Już jestem po konsultacjach. Jeszcze terminu nie mam dobranego, z tego względu, że jeszcze nie wiem, co mnie czeka po Nowym Roku, czy może jakaś nowa produkcja, czy nowy projekt, dlatego jeszcze zwlekam - powiedziała Magda w rozmowie z dziennikarzem Pomponik.pl Uczestniczka drugiej edycji "Hotelu Paradise" nie ma jednak zamiaru powiększać swojego biustu - jak przyznała, jej piersi i tak już są duże. Z tego też względu...

Stopa trzymana przez ręce
Image by LifetimeStock.com
Fleszstyle
Liposukcja łydek, czyli jak schudnąć w łydkach
Liposukcja łydek jest zabiegiem chirurgicznym pozwalającym usunąć nadmiar tłuszczu z kończyn dolnych. Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

Liposukcja łydek jest zabiegiem chirurgicznym pozwalającym usunąć nadmiar tłuszczu z kończyn dolnych. Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Liposukcja łydek – kto może się poddać zabiegowi? Liposukcja łydek nie jest dla każdego. Mogą się jej poddać osoby bez nadwagi i otyłości. Wiek nie jest ściśle określony, ale należy się liczyć z tym, że u osób po 40 roku życia występuje mniejsza elastyczność skóry. Wiąże się to z gorszymi efektami po zabiegu niż u osób młodszych. Zabiegu nie zaleca się osobom chorującym na cukrzycę i mającym problemy z krążeniem krwi lub układem oddechowym. Liposukcja łydek – jak przebiega zabieg? Podczas pierwszej wizyty w gabinecie lekarskim, chirurg wyjaśnia pacjentowi przebieg liposukcji łydek i wybiera dla niego najskuteczniejszą metodę liposukcji . Ponadto lekarz razem z pacjentem lokalizują i identyfikują największe zasoby tłuszczu na łydkach. Jeśli okaże się, że łydka jest wizualnie duża poprzez mięśnie to wtedy liposukcja łydek nie jest możliwa do wykonania. W trakcie wizyty lekarskiej pacjent powinien dokładnie objaśnić lekarzowi, jakich efektów się spodziewa, a specjalista z kolei powinien poinformować pacjenta o komplikacjach i ryzykach związanych z zabiegiem.   Przed rozpoczęciem odsysania tłuszczu zostaje oczyszczone miejsce, które będzie poddawane nacinaniu. Następnie chirurg podaje pacjentowi znieczulenie ogólne lub miejscowe w zależności od wrażliwości pacjenta na ból i złożoności zabiegu. Na początku zabiegu liposukcji łydek chirurg wykonuje wielokrotne bądź pojedyncze nacięcia, najczęściej w zgięciu kolana, w tylnej części nogi . Następnie przez drobne nacięcia na skórze lekarz wprowadza specjalny preparat, który spulchnia ciało, zmniejsza utratę krwi i zmiękcza tkankę...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner