Nieco ponad tydzień temu na InstaStory Nathalii z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" pojawiła się zaskakująca relacja, która natychmiast wzbudziła pytania fanów. Uczestniczka kontrowersyjnego show pokazała zdjęcie, które sugerowało, że zdecydowała się na poprawę wyglądu swojego ciała, a razem z nią krakowską klinikę odwiedziła koleżanka z programu - Justyna.

Reklama

Wracam za jakiś czas - pisała Nathalia.

Ulubienica widzów obiecała, że niebawem zdradzi swoim fanom o wiele więcej i dziś już wiadomo, że Nathalia zdecydowała się na powiększenie biustu, jednak nie za pomocą implantów. Uczestniczka "Hotelu Paradise 3" szczerze opowiedziała o swoim ostatnim zabiegu i zdradziła powód, dla którego się na niego zdecydowała.

Nathalia z "Hotelu Paradise 3" powiększyła biust

Nathalia z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" nigdy nie kryła się z tym, że poprawiała swój wygląd. Uczestniczka przeszła operację nosa, a teraz zdecydowała się na kolejny zabieg. Na początku lipca wraz z inną uczestniczką, Justyną - która równie otwarcie mówiła o powiększeniu biustu, któremu poddała się jeszcze przed programem - Nathalia odwiedziła jedną z krakowskich klinik i jak udało dowiedzieć się Party.pl, dziewczyny poddały się zabiegowi liposukcji wraz z transferem tłuszczu. Teraz piękna tancerka postanowiła rozwiać wszelkie spekulacje internautów. Kiedy podczas Q&A, czyli serii pytań i odpowiedzi, jeden z obserwatorów zapytał, czy opowie coś o ostatnim zabiegu, Nathalia przerwała milczenie:

Zabieg BBL, czyli tak zwana liposukcja, transport tłuszczu z brzucha, który chciałam wykorzystać aby powiększyć piersi. Czy jestem zadowolona? Na razie wszystko się goi więc czas pokaże.

Nathalia podkreśliła, że zabieg wykonał chirurg, z którego jest bardzo zadowolona, choć jak przyznała, póki co efektów jeszcze nie widać.

Piersi dużo mi się nie powiększyły, ze względu na to, że miałam chyba 300-400 ml tłuszczu, więc to nie jest dużo - dodała.

Dlaczego Nathalia zdecydowała się na taki zabieg? Choć uczestniczka "Hotelu Paradise 3" wcześniej przyznała, że akceptuje swoje ciało, przyznała, że chciała nieco zmodyfikować swoją sportową sylwetkę, a w szczególności chodziło jej o podkreślenie talii.

Zobacz także

Mam sportową sylwetkę, dlatego chciałam uwydatnić kształty kobiece, czyli uwydatnić moją talię, dlatego bardzo mi na tym zależało, żeby jednak była bardziej widoczna, no a tłuszczyk mogłam wykorzystać właśnie na piersi, które nie są duże.

Po zabiegu Nathalię czekał czas rekonwalescencji, który nadal trwa. Ulubienica widzów musi stosować dietę, nosić ubrania uciskowe i chodzić na masaże limfatyczne, jednak jak obiecała, kiedy wszystko się zagoi, pokaże swoim obserwatorom efekty zabiegu.

Na pewno, jeżeli chodzi o rezultaty, to pokaże wam wszystko, ale jak się wszystko ładnie zagoi. Na razie nic nie widać, brzuch mam bardzo opuchnięty, obolały. Czekają mnie masaże, drenaż limfatyczny. Mam można by powiedzieć takie cztery małe blizny,

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia zabraniała uczestnikom spotykać się z Karą i Marcinem?

Instagram/nathalia_fok

Ponad tydzień temu Nathalia i Justyna pokazały na swoich InstaStory relacje z kliniki w Krakowie. Dziewczyny razem wybrały się na zabieg liposukcji z transferem tłuszczu i jak przyznała Nathalia, w jej przypadku był to transfer tłuszczu z brzucha do piersi. Co zrobiła Justyna?

Instagram @nathalia_fok @justyna.michalowskaa
Reklama

Fani Nathalii z pewnością już nie mogą doczekać się efektów, a piękna uczestniczka obiecała, że kiedy dojdzie do siebie, od razu je pokaże. Tancerka przyznała, że zdecydowała się na zabieg ze względu na sportową budowę ciała. W ten sposób chciała podkreślić swoją, a tłuszcz z brzucha przetransportowała do piersi.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama