Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Nathalia wciąż cierpi przez Marcina! Bibi: "Jeszcze tego nie dźwignęła"

Burzliwy rozpad relacji Marcina i Nathalii z "Hotelu Paradise" i związek chłopaka z piękną Karą wstrząsnęły widzami. Jak Nathalia sobie z tym poradziła? Bibi zdradziła nam prawdę!

Marcin i Nathalia byli uznawani za jedną z najlepiej dobranych par 3. edycji "Hotelu Paradise". Ta dwójka niemal od początku show na każdym kroku nie szczędziła sobie czułości, a nawet dała się ponieść emocjom i spędziła upojne chwile na oczach widzów. Niestety, ku zaskoczeniu wszystkich zaledwie kilka dni po eliminacji Nathalii z programu, atrakcyjny model szybko znalazł nowy obiekt westchnień. By tego było mało, Marcin i Kara uprawiali seks w programie, co wzburzyło nie tylko widzów, ale i pozostałych uczestników. Jak się niedawno okazało, ich wakacyjny romans na rajskim Zanzibarze przetrwał próbę czasu, a Kara i Marcin tworzą szczęśliwy związek także po zakończeniu randkowego hitu TVN 7. Czy Nathalia nadal chowa w sobie urazę? A może już wybaczyła Marcinowi i Karze? W rozmowie z naszą reporterką Bibi zdradziła prawdę.

Nathalia z "Hotelu Paradise 3" wybaczyła Marcinowi związek z Karą?

Choć od zakończenia emisji 3. sezonu "Hotelu Paradise" minął zaledwie tydzień, to bohaterowie randkowego show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze już od dłuższego czasu przebywają w Polsce. Teraz po wyemitowaniu finałowego odcinka rajskiego hotelu, byli gracze wreszcie mogą uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, jak potoczyły się ich dalsze losy.

Wiemy już, że Basia i Krzysztof są parą, Bibi i Simon nadal tworzą udany związek i już planują wspólną przeprowadzkę do Krakowa, a Kara i Marcin kontynuują pełną pasji relację, którą rozpoczęli w luksusowej wilii na Zanzibarze. Czy pomimo upływu czasu Nathalia nadal nosi w sercu zadrę, która nie pozwala jej wybaczyć byłemu telewizyjnemu partnerowi i koleżance z show? A może piękna tancerka uniosła się dumą i przełknęła gorzki smak zniewagi i pomimo dawnych waśni utrzymuje dobre stosunki z Karą i Marcinem? Postanowiliśmy zapytać o to finalistkę "Hotelu Paradise 3" - Bibi.

Koniecznie zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, co o relacji pomiędzy Nathalią, Karą a Marcinem sądzi Bogusia Brzezińska. Jej słowa mogą was zaskoczyć.

Instagram @marcin_grajoszek | Mat. prasowe TVN

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner