Chyba żadna para nie wzbudziła tyle emocji w ostatniej edycji "Hotelu Paradise" co Marcin i Kara! Przystojniak, najpierw długo związany z Nathalią, szybko przeniósł swoje zainteresowanie na śliczną Karę. Po finale show wielu widzów zadawało sobie pytanie, czy ewentualne uczucie narodzone w samej końcówce pobytu w "rajskim hotelu" przetrwało. Pierwsza sugestia pojawiła się zaraz po zakończeniu programu we wpisie Marcina. Jednak ostatecznej odpowiedzi zabrakło. Pojawiła się dopiero dziś, w poniedziałem. I, jak się okazuje, Kara i Marcin budzący tyle emocji, choć programu nie wygrali, to wygrali... miłość! Zobaczcie, co sami piszą.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kto z kim jest po finale show? Które związki przetrwały, a które nie? Wszystko jasne!

Marcin i Kara najbardziej kontrowersyjna para "Hotelu Paradise 3"?

Marcin był w 3. edycji "Hotelu Paradise" jedną z najbardziej kontrowersyjnych postacji. Przez większość show był w parze z Nathalią. Jednak kiedy ta odpadła, szybko pocieszył się w... ramionach pięknej Kariny, narażając się na ogromną krytykę widzów. Tym bardziej, że obu uczestniczkom mówił dość podobne rzeczy - podkreślał, że nie jest gotowy na związek. Jednak okazuje się, że Kara mocno zmieniła jego życie. Najpierw przyznał to podczas konfrontacji z Nathalią podczas ostatniej Puszki Pandory. Cztery dni po finale przyznał to w końcu oficjalnie. Potwierdza to również sama Kara.

Instagram

Zobac także: "Hotel Paradise": Kara pokazała zdjęcie z Nathalią! To koniec wojny z powodu Marcina?

"Hotel Paradise 3": Kara i Marcin potwierdzają, że są razem po programie

Kara i Marcin zamieścili wpisy potwierdzający ich związek niemal równocześnie.

Zobacz także

Wiemy, jak długo czekaliście na ten moment - napisała Kara. I dalej: - My też na to czekaliśmy! Przez kilka miesięcy ukrywaliśmy się przed wami - czuliśmy się jak w filmie Woodiego Allena❤️

Postanowiliśmy już teraz ogłosić, że oficjalnie jesteśmy razem ❤️ cieszę się, że możemy się tym z wami podzielić.

Na koniec swojego wpisu skierowała podziękowania do swoich obserwatorów w mediach społecznościowych:

Chciałabym Wam podziękować, również za to że jest już Was ponad 200 tysięcy. Bardzo się cieszę, że cały czas jesteście ze mną i wspieracie mnie.❤️

Marcin przyznał na początek, że mnóstwo osób w nich nie wierzyło.

Bardzo dużo osób mówiło, że nam nie wyjdzie i że to tylko zabawa.

I dalej tłumaczy:

W programie poznałem naprawdę wartościową osobę, z którą przeżyłem wspaniałe chwilę i postanowiliśmy to kontynuować ????

Ukrywaliśmy nas związek dosyć długo, co było bardzo ekscytujące, ale teraz możemy oficjalnie powiedzieć, że jesteśmy razem!

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i za to, że w Nas wierzyliście - kończy uczestnik show.

Słów wsparcia rzeczywiście jest sporo, trafiają się też głosy krytyki:

I co jest już gotowy na związek?

O proszę jak Marcinek szybko zmienił zdanie, jednak chce się wiązać! I nawet bariera językowa już nie przeszkadza! Jesteście siebie warci

Ahh czyli teraz już jesteś gotowy na związek i Kara nie będzie Ci przeszkadzać w rozwoju?

Nagle Marcin gotowy na związek ????????‍♀️ No ale cóż, nie moja sprawa. Mimo wszystko życzę szczęścia!

Zdecydowana większość komentujących gratuluje parze i życzy im wszystkiego najlepszego.

Zobaczcie, jak razem wyglądają:

Reklama

Kara również pokazała wspólną fotkę. Trzeba przyznać, że na zdjęciach wyglądają na naprawdę szczęśliwych i zakochanych. Życzymy im wszystkiego, co najlepsze! Niech wszystkie wspólne dni dają im tyle szczęścia.

Reklama
Reklama
Reklama