Na premierze filmu "Miłość, seks i pandemia" pojawiło się mnóstwo sław, aktorów i aktorek, a także gwiazd znanych widzom z telewizyjnych show. Nie zabrakło Sylwii Peretti z "Królowych życia", Roberta Kochanka z "40 kontra 20" czy uczestników "Hotelu Paradise". Finalistka 3. edycji, Bibi, pojawiła się na ściance po raz pierwszy od dawna i trzeba przyznać, że od jej kreacji i makijażu, trudno oderwać wzrok. Stylizacyjna wpadka? Zobaczcie sami!

Reklama

"Hotel Paradise": Bibi zaliczyła wpadkę na premierze filmu Patryka Vegi?

Bibi zdecydowanie należała do ulubionych bohaterek 3. edycji "Hotelu Paradise". Uczestniczka zyskała w oczach widzów swoją otwartością, dobrym sercem i uczuciowością. Bogusia zbudowała bardzo romantyczną relację z Simonem, dzięki której dotarła do samego finału! Choć programu nie wygrała, to cieszyła się, że znalazła miłość! Niestety, jej związek z Simonem nie przetrwał i para ku wielkiej przykrości kibicujących jej fanów, rozstała się. Bibi od tego czasu zajęła się sobą, na jej Instagramie możemy posłuchać autorskiej muzyki, (Bibi wykonała początkową piosenkę do 4. edycji programu), czy zobaczyć obrazy, które Bogusia maluje.

Uczestniczka po raz pierwszy od dawna pokazała się na ściance. Premiera filmu Patryka Vegi przyciągnęła wiele popularnych osób, a każda z nich zadbała o odpowiednią stylizację, pasującą na uroczyste wydarzenie. Bibi postawiła na długą sukienkę w kolorze czerwonym. Fani jednak nie mogli oderwać wzroku od makijażu uczestniczki. Widoczny róż na policzkach i fryzura w stylu romantycznych fal nie do końca spodobała się internautom.

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: "Hotel Paradise": Bibi w "Dzień Dobry TVN" szczerze o rozstaniu z Simonem: "ufałam mu najbardziej"

Bibi postawiła na czerwoną sukienkę z lejącego się materiału. Kreację Bibi uwieńczyła złotymi sandałkami, a także torebką z pereł. O ile połączenie pereł, złota i czerwieni nie jest niczym złym, to w przypadku tej stylizacji poszczególne elementy nie są ze sobą dobrze skomponowane. Lejąca się sukienka z błyszczącego materiału jest na tyle intensywna, że wyklucza wyraziste dodatki.

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: "Hotel Paradise": Dramat Klaudii El Dursi na planie 5. edycji show. Co z nowymi odcinkami?

Bogusia pochwaliła się wizytą na premierze i nie ukrywała, że film bardzo jej się podobał. Uczestniczka spotkała się na ściance z uczestnikami "Hotelu Paradise" Jankiem z 4. edycji czy Martyną Kondratowicz.

Reklama

A Wam, podoba się stylizacja Bibi?

bibibrzezinska/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama