Po tym, jak Ewa i Waldemar z "Rolnik szuka żony" rozstali się, a rolnik postanowił budować relację z inną uczestniczką show, Ewa na jakiś czas zniknęła z sieci i rzadko udostępnia nowe treści. Tym razem jednak bohaterka hitu TVP zdecydowała się przerwać milczenie i przekazała fanom świetne wiadomości. Zobaczcie, co zapowiedziała kandydatka Waldemara z "Rolnik szuka żony 10"!

Reklama

Ewa z "Rolnika" przekazała wspaniałe informacje. To stanie się już niedługo

Fani poznali Ewę Kryzę w 10. edycji "Rolnik szuka żony" i choć widzowie niebawem zobaczą pilotażowy odcinek kolejnej, 11. odsłony show, fani nadal nie zapominają o kandydatce Waldemara. Ta jednak nie jest regularnie aktywna w sieci, co jeszcze bardziej podsyca zaciekawienie fanów każdym kolejnym materiałem, który publikuje.

Tym razem Ewa opowiedziała fanom o ciekawym wydarzeniu, w którym będzie miała okazję wziąć udział już niebawem. Chodzi o event z branży rolniczej:

Już się nie mogę doczekać i już teraz gorąco zapraszam
Ewa z Rolnik szuka żony ogłasza wieści
Instagram @ewaa_ka83

Ewa zwróciła się do swoich fanów i zapytała ich, czy wybierają się na VI Zlot Zabytkowych Traktorów w Solcu (woj. opolskie) - bo to właśnie o tym wydarzeniu mowa.

Może z kimś z Was się zobaczę?
- zapytała fanów Ewa z ''Rolnika''.
Ewa z Rolnik szuka żony
Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Przypomnijmy, że nie tylko Ewa z "Rolnika" uczestniczy w wydarzeniach związanych z rolnictwem. Ostatnio wielu bohaterów show wspierało strajk rolników - w tę sprawę zaangażowała się m.in. Kamila Boś, która wdała się w dyskusję z fanami czy Grzegorz Bardowski.

Zobacz także
Po komentarzach widzę, że są dwa obozy. Jedni, którzy wspierają i rozumieją. Drudzy, którzy chcą się tylko przyczepić i nie rozumieją, że za kilka lat bez naszego rolnictwa nie będzie polskiej żywności
- tłumaczyła tuż po strajku Kamila Boś na Instagramie.

Zaskoczyła Was nowina przekazana przez Ewę z "Rolnika"?

Reklama

Zobacz także: Natalia z "Rolnika" rozkwitła po udziale w programie: "Nowe szanse"

Ewa z Rolnik szuka żony zaskoczyła nowym filmem
Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama