Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
TV-Show

"Odczułem pogardę od polskich artystów" - mocne słowa Dawida Kwiatkowskiego w Maglu towarzyskim!

"Odczułem pogardę od polskich artystów" - mocne słowa Dawida Kwiatkowskiego w Maglu towarzyskim!

Dawid Kwiatkowski pojawi się w nowym odcinku "Magla Towarzyskiego" w TVN Style (premiera 22.04 o 22:30). Jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia opowie m.in. o swojej nowej płycie, metamorfozie, dojrzewaniu oraz... relacja z innymi artystami, którzy są na topie. Na początku nie były one tak kolorowe, a artysta czuł się... pogardzany! Zobaczcie o czym mówi i dlaczego Karolinie Korwin Piotrowskiej z tej okazji opadła szczęka!

Zobacz także:

Paweł Domagała zdradza, jak mu się pracuje z... żoną Zuzanną, córką Andrzeja Grabowskiego!

Szpak czy Kwiatkowski? Obaj świetnie śpiewają, ale i znakomicie wyglądają! Który ma lepszy styl?

Z kim ćwiczą Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski i Nergal? Oto 6 najpopularniejszych trenerów gwiazd

Dawid Kwiatkowski w Maglu towarzyskim

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Kwiatkowska w sukience z dużym dekoltem
Newsy
Katarzyna Kwiatkowska potwierdziła, że jest w ciąży! Który to miesiąc?
Gratulacje! Ciąża tej gwiazdy to duże zaskoczenie!

Katarzyna Kwiatkowska jest w ciąży! Jak udało się dowiedzieć nieoficjalnie magazynowi "Party", aktorka jest już w piątym miesiącu. Na razie jednak nie wiadomo, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Katarzyna Kwiatkowska od dawna nie pojawiała się na czerwonym dywanie i stroniła od publicznych wyjść. Ostatnio jurorka pierwszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" widziana była pod koniec września na Festiwalu Filmowym w Gdyni, podczas którego wręczała jedną z nagród. Wówczas pojawiła się w czarnej obcisłej sukience z bardzo dużym i odważnym dekoltem. Już wtedy co niektórzy szeptali, że aktorka się nieco zaokrągliła. I rzeczywiście na zdjęciach można zauważyć, że gwiazda non stop zasłaniała brzuszek czarną kopertówką. Kiedy jednak Katarzyna Kwiatkowska stanęła bokiem, wyraźnie można było zaobserwować krągłości.   AKTUALIZACJA Katarzyna Kwiatkowska na konferencji filmu "Sztuka kochania" oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy!   Zobacz:  Kasia Kwiatkowska i Joanna Koroniewska na próbie w teatrze. Postarzały się tymi sukienkami? ZDJĘCIA   Katarzyna Kwiatkowska na Festiwalu Filmowym w Gdyni To już 5. miesiąc!

Katarzyna Kwiatkowska urodzi córkę
East News
Newsy
Katarzyna Kwiatkowska zdradziła płeć dziecka! Urodzi córkę czy syna?
Katarzyna Kwiatkowska zdradziła płeć dziecka! Urodzi córkę czy syna?

Katarzyna Kwiatkowska urodzi córkę! Okazuje się, że znana aktorka, która zaledwie trzy miesiące temu potwierdziła informacje magazynu "Party", że spodziewa się dziecka, zostanie mamą dziewczynki. Jurorka pierwszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pochwaliła się radosną nowiną w rozmowie z Super Expressem. Przyszła mama jest zachwycona. Jak się czuje ciężarna gwiazda?   Katarzyna Kwiatkowska będzie mieć córkę Katarzyna Kwiatkowska już w marcu zostanie mamą. Ciężarna gwiazda nie ukrywa, że pomimo zaawansowanej ciąży, czuje się świetnie. W rozmowie z SE aktorka nie ukrywa już, że zostanie mamą dziewczynki. Będę miała córkę. Ogromnie się cieszę z tego powodu. Mam to szczęście, że czuję się bardzo dobrze. Humor także mi dopisuje  - zdradziła Katarzyna Kwiatkowska. Przyszłej mamie już serdecznie gratulujemy. Zobaczcie, jak w zaawansowanej ciąży prezentuje się Katarzyna Kwiatkowska!    Zobacz także:  Paulina Sykut pozuje w dresie. ZDJĘCIE młodej mamy skomentowała Anna Lewandowska!   Katarzyna Kwiatkowska urodzi córkę.   Aktorka już w marcu zostanie mamą.

Michał Kwiatkowski przefarbował się
Fleszstyle
Michał Kwiatkowski już tak nie wygląda! Diametralnie zmienił fryzurę. Mamy zdjęcie!
Michał Kwiatkowski już tak nie wygląda! Diametralnie zmienił fryzurę. Mamy zdjęcie!

Michał Kwiatkowski diametralnie zmienił swoją fryzurę! Znany wokalista przefarbował się na blond oraz zafundował sobie nowe uczesanie. Podczas czwartkowej gali KPH Kwiatkowski pojawił się w czarnych włosach, teraz wygląda już zupełnie inaczej.   Michał Kwiatkowski zmienił fryzurę! Michał Kwiatkowski wybrał się do jednego z popularnych salonów fryzjerskich w Warszawie. Zdecydował się na totalną metamorfozę! Czyżby były to pierwsze eksperymenty przed ślubem wokalisty, który już niedługo ma zamiar wziąć ze swoim partnerem, Maximem? Na pewno jego chłopakowi nowa fryzura Michała przypadła do gustu!    Zobaczcie sami!   Zobacz także: Piaskowy blond: dla kogo, jak uzyskać?   Michał Kwiatkowski ma nową fryzurę.   Michał Kwiatkowski już tak nie wygląda!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner