TYLKO U NAS

W finale "Dance Dance Dance" Wiktorię Gąsiewską czeka najtrudniejsze zadanie! Co zatańczy?

W finale "Dance Dance Dance" Wiktorię Gąsiewską czeka najtrudniejsze zadanie! Co zatańczy?

Już w niedzielę wielkanocną zobaczymy finał pierwszej edycji programu "Dance Dance Dance"! O zwycięstwo powalczą dwie pary - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Patricia i Victoria Kazadi. Ci pierwszy tylko w Party.pl zdradzili, z jakich teledysków będą odtwarzać choreografie. Wydaje się, że najtrudniejsze zadanie w historii programu będzie mieć właśnie Wiktoria. Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Człowiek wyżywa się na najbliższej osobie..." Gąsiewska szczerze o kłótniach ze Zdrójkowskim w "Dance, dance, dance"

Trzymacie za nich kciuki? 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, uczestnicy "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
Dlaczego Adam Zdrójkowski nie wybrał Wiktorii jako swojej towarzyszki w show "Ameryka Express"? Wiemy!
Dlaczego Adam Zdrójkowski nie wybrał Wiktorii jako swojej towarzyszki w show "Ameryka Express"? Wiemy!

Adam Zdrójkowski weźmie udział w nowej edycji programu "Ameryka Express". Co ciekawe, nie wystąpi w parze z Wiktorią Gąsiewską, tylko zabierze swojego tatę, Dariusza. Czy Wiktoria ma do niego pretensje? Czy chciałaby wystąpić w show TVN? To zdradziła tylko w rozmowie z Party.pl. Przy okazji, opowiedziała nam o swoich najbliższych planach. Posłuchajcie koniecznie!   Adam i Wiktoria występują razem w "Dance Dance Dance". Na razie nie planują innych wspólnych projektów.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
TYLKO U NAS! Adam Zdrójkowski rozstanie się z Wiktorią Gąsiewską! A wszystko przez...
Adam Zdójkowski wystąpi w Ameryka Express

Ma tylko 19 lat, a jego kariera nabiera olbrzymiego przyspieszenia. Jeszcze nie zakończył się program "Dance, Dance, Dance", gdzie Adam Zdrójkowski jest jedną z największych gwiazd, a już dostał kolejną propozycje. Młody aktor "Rodzinki.pl" wystąpi w programie "Ameryka Express". Jak ustaliło "Party", Adamowi będzie towarzyszył jego ojciec Dariusz. To będzie jego pierwsze dłuższe rozstanie z jego dziewczyną Wiktorią Gąsiewską. Czy Wiktoria jest niezadowolona, że Adam nie zabierze ją w podróż? Wiktoria nie ma do Adama żalu. Brała także pod uwagę wyjazd, ale ostatnio jej grafik  zawodowy pęka w szwach. Będzie więc trzymała kciuki za swojego chłopaka w Polsce - mówi "Party" koleżanka Wiktorii. Narodziny gwiazdy Adam Zdrójkowski jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w programie "Dance, Dance, Dance ". Razem z Wiktorią Gąsiewską mają szansę dostać się do wielkiego finału. Adam i Wiktoria to obecnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Poznali się na planie "Rodzinki.pl", a od niedawna także mieszkają razem. Zdrójkowski znany jest z rodzinnego charakteru.   Na jego występy przychodzi cała rodzina: brat bliźniak Kuba, tata Dariusz oraz mama Edyta. Czy po programie Ameryka Express, ojciec Adama także zostanie celebrytą? Więcej w nowym "Party" Adam Zdrójkowski z bratem Kubą. Zobacz także:  Wielka awantura Wiktorii i Adama w "Dance..."! Jurorzy do Zdrójkowskiego: "Zacznij doceniać Wiktorię"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się
Instagram
Newsy
TYLKO U NAS! Adam Zdrójkowski oświadczył się Wiktorii Gąsiewskiej?! Wiemy!
TYLKO U NAS! Adam Zdrójkowski oświadczył się Wiktorii Gąsiewskiej?! Wiemy!

Znamy tajemnicę pierścionka! Po tym, jak Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wystąpili w „Pytaniu na śniadanie”, paparazzi dostrzegli u aktorki pierścionek. Ponoć zaręczynowy… Postanowiliśmy sprawdzić, czy po dwóch latach związku aktor oświadczył się swojej ukochanej! „Bzdura wyssana z palca! Wiktoria dostała ten pierścionek na komunię ”, powiedział „Fleszowi” Adam. Jego związek z Wiktorią trwa już dwa lata , choć tak naprawdę tych dwoje zna się od dzieciństwa. Kiedy byli bardzo mali, minęli się na korytarzu podczas castingu do reklamy. Dziesięć lat temu zagrali razem  w jednej reklamie. Od tego czasu pamiętali o osobie. A kiedy w serialu „Rodzinka.pl” reżyser zaczął szukać aktorki, która miałaby zagrać dziewczynę Kuby Boskiego, Adam przypomniał sobie o Wiktorii. Na castingi przychodziło wtedy wiele dziewczyn, ale żadna reżyserowi nie pasowała. Kiedy przyszła Wiktoria, od razu było wiadomo, że między nią a Adamem jest chemia. To było sześć lat temu. Postanowiliśmy więc sprawdzić, czy aktor zamierza w najbliższym czasie poprosić Wiktorię o rękę? „Jestem tradycjonalistą, ale należę też do tych chłopaków, którym nie spieszy się do takich decyzji”, mówi "Fleszowi" Zdrójkowski. Zatem zagadka pierścionka została rozwiązana. Wygląda więc na to, że na wesele pary będziemy musieli jeszcze poczekać.   Zobacz także:  Julia Wieniawa i Baron na okładce "Flesza"! Czy ich związek ma przeszłość?

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner