Blanka z "Rolnik szuka żony" opublikowała obszerną relację z wesela i nie ukrywa, że doskonale się bawiła. To wyjątkowy czas dla uczestniczki randkowego hitu Telewizji Polskiej i jej partnera. Blanka po raz kolejny pochwaliła się swoim szczęściem z udanego weekendu spędzonego w doskonałym towarzystwie.

Reklama

Blanka z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciami z wesela

Już we wrześniu rusza kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony", a tymczasem wiele się dzieje u uczestników 10. sezonu. Ania i Kuba ostatnio zostali rodzicami Dariusza i planują ślub, Dorota i Waldemar spodziewają się narodzin córeczki, a z kolei Blanka nie ukrywa, że też jest zakochana. Kandydatka Artura, która jako pierwsza opuściła jego gospodarstwo, wybrała się ze swoim ukochanym na kolejne wesele. Na razie para pojawia się w roli gości weselnych, ale być może za jakiś czas Blanka pochwali się swoim zdjęciem w białej sukni.

Blanka z Rolnik szuka żony wesele
Instagram @blanka.swiercz

Na uwagę zasługuje kreacja Blanki z "Rolnik szuka żony". Uczestniczka hitu TVP na tę okazję wybrała długą suknię w czerwonym kolorze z rozcięciem na nodze i wiązaniem w pasie. Do tego jasne sandałki na obcasie i złote dodatki. Całość prezentowała się niezwykle efektownie i elegancko. Trzeba przyznać, że Blanka wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Sami spójrzcie!

Blanka z Rolnik szuka żony wesele
Instagram @blanka.swiercz
Reklama

Parze w podróży towarzyszył pupil Blanki, który też prezentował się wyjątkowo z czerwoną kokardką.

Blanka z Rolnik szuka żony wesele
Instagram @blanka.swiercz
Blanka z Rolnik szuka żony
Blanka z Rolnik szuka żony fot. Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama