Azja Express odc. 9
Mat. prasowe
Co działo się w show TVN?
1/8
Azja Express odc. 9
Mat. prasowe

 

Za nami już 9. odcinek show „Azja Express”, w którym - również i dziś - nie zabrakło emocji! Tym razem w gorącym wyścigu brało udział pięć par: Piotr Czaykowski i Michał Piróg, Marta Wierzbicka i Staszek Karpiel-Bułecka, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Julia i Zuza Bijoch oraz Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak.

Nie zabrakło jednak niespodzianki - w show wystąpił Hubert Urbański, który - jak się później okazało - trochę namieszał! Kto musiał pożegnać się z programym tym razem? Przeczytajcie relację z 9. odcinka „Azji Express” na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Hubert Urbański dołącza do "Azja Express 2"! Jakie jeszcze niespodzianki czekają nas w 9. odcinku? Zobacz ZWIASTUN

2/8
Azja Express odc. 9
Mat. prasowe

 

9. odcinek już rozpoczął się nietypowo - wszyscy uczestnicy musieli wsiąść do jednego busa. Po chwili było już wiadomo dlaczego - dołączył do nich Hubert Urbański, który przeprowadził specjalną wersję „Milionerów”, zadając pytania z wiedzy o Indiach.

Gra miała dwie tury - dwie pierwsze pary, które odpowiedziały poprawnie na większość pytań, wysiadały z busa. Na początku padło na Martę i Staszka oraz Antoniego i Pawła, co nie spodobało się Michałowi. 

Miałem ciśnienie, bo chciałem być przed Antkiem i przed Pawłem - mówił.

Marta też nie była zachwycona, bo była zła na Antka i Pawła. Chłopaki mieli szczegółową mapę i według niej, nie grali fair.

 

W drugiej turze wygrali Asia i Łukasz oraz Michał i Piotr. Przegrały Zuza i Julia, a oznaczało to, że… Hubert miał podróżować z nimi!

 

Wiadomo, że lepiej się podróżuje z jedną osobą niż z dwiema u boku . Może to być spore utrudnienie - powiedziała Julia.

3/8
Azja Express odc. 9
Mat. prasowe

 

Faktycznie szybko okazało się, żę Hubert nie ułatwiał wykonywania zadań, ani nie pomagał. Podróżował z walizeczką na kółkach i wyglądał jak z żurnala. Dziewczyny żartowały, że - jako prawdziwy uczestnik - długo by w show nie wytrzymał. 

 

Zobacz: Drogie Panie – to coś dla was! Najbardziej HOT zdjęcia Piotra Czaykowskiego!

4/8
Azja Express odc. 9
Mat. prasowe

 

Pierwszym zadaniem, które czekało na uczestników po drodze, było przelewanie tradycyjnej herbaty indyjskiej z kubka do kubka i uzyskanie strumienia 1 metra! Jako pierwsi to zadanie wykonali Antoni i Paweł. Szybko ruszyli dalej w drogę. 

 

Zobacz: „Nienawidzę takiej mendowatości” ostre słowa i równie ostry wyścig w 8. odcinku „Azji Express”. Zobacz zwiastun!

5/8
Azja Express odc. 9
Mat. prasowe

 

W drugim zadaniu mogły wziąć udział tylko trzy pierwsze pary. Byli to: Marta i Staszek, Antoni i Paweł, Michał i Piotr. Zadanie polegało na przewiezieniu tuk tukiem 60 kanistrów od startu do mety. Walka była zaciekła, bo do wygrania był amulet o wartości 5 tysięcy złotych!  Po ostrych zmaganiach walkę ostatecznie wygrali Michał i Piotr. 

 

Zobacz: Nieoczekiwana zamiana miejsc - nowe pary w „Azja Express”! Gardias i Pawlicki, a inni? ZDJĘCIA

6/8
Azja Express odc. 9
Mat. prasowe

 

W odcinku nie brakowało też seksistowskich żartów. Paweł pytał Antoniego, czy „Hubert będzie spać z Zuzkami” 

 

- A zazdrościsz, co? Też byś się przespał z Zuzkami? - zapytał Antoni.

- Nie, z Hubertem właśnie - opowiedział Paweł.

 

Pojawił się również kryzysowy moment, tym razem to Marta go przechodziła. Gwiazda była całkowicie załamana, a Staszek nie był w stanie jej uspokoić. 

 

Nie chcę już w ogóle, w tym momencie chcę być w domu, w tej sekundzie, mam dosyć - mówiła Marta.

 

Aktorka przyznała, że w takich chwilach Oliwka wiedziała, co robić, żeby ją uspokoić. Staszek za krótko ją znał, dlatego sobie nie radził. Całą sytuację próbował obrócić w żarty. 

 

Tu jest syf i malaria (…) od brudu jeszcze nikt nie umarł - żartował sobie Staszek, co nie poprawiało Marcie nastroju.

 

Zobacz: Wierzbicka i Karpiel-Bułecka nową parą w „Azji Express”! Jak wyglądała ich pierwsza wspólna noc? 

7/8
Azja Express odc. 9
Mat. prasowe

 

Kolejnym zadaniem, które czekało na uczestników po drodze, było zbudowanie małej świątyni z cegieł na wzór z obrazka w fabryce cegieł. To zadanie było wyjątkowo trudne dla dziewczyn, choć Marta ewidentnie odzyskała wiarę i siły. Tym razem chwaliła Staszka.

 

My teraz razem jesteśmy silni, tego zabrało między mną a Oliwką - mówiła.

 

Zobacz: Sensacyjny odcinek Azja Express - jest nowa para! "Będą gadać, że mamy romans" 

8/8
Azja Express odc. 9
Mat. prasowe

 

W 9. odcinku nikt nie odpadł - uczestnicy walczyli o immunitet. Otrzymali go Michał i Piotr! 

Czekacie na kolejny odcinek "Azji Express"?

 

Zobacz: To słowo nie padło z jego ust! Oto oficjalny komentarz ws. homofobicznych żartów Antka Pawlickiego w „Azji Express”!