Marta Wierzbicka, Karpiel-Bułecka Marta Wierzbicka Marta Wierzbicka Karpiel-Bułecka Marta Wierzbicka zmieniła fryzurę
Marta Wierzbicka, Karpiel-Bułecka
Instagram/x-news
Zrobiło się gorąco! ;)
1/5
Marta Wierzbicka, Karpiel-Bułecka
Instagram/x-news

Za nami pełen emocji 6. odcinek „Azji Express”. Z programem pożegnały się Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Jednak nastąpiła nieoczekiwany zwrot akcji i okazało się, że jedna z nich zostanie w show i razem z jednym z górali stworzy nową parę, mogąc dalej walczyć o zwycięstwo! W show została Marta Wierzbicka wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką! Gwiazda opowiedziała, co wtedy czuła i jak wyglądała ich pierwsza wspólna noc. Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Azja Express: Piróg zażenowany Pawlickim i jego komentarzami... Dostało się też Gardias!

2/5
Marta Wierzbicka
x-news

Marta Wierzbicka w rozmowie z serwisem plotek.pl przyznała, że gdy tylko Agnieszka Woźniak-Starak pozwoliła jej lub Oliwii zostać w programie, to był ogromny szok. 

 

- Cały ten dzień, kiedy spędziłam z Oliwką, zanim dostarczyli mnie do Staszka, zanim dowiedziałam się, że jestem ze Staszkiem połączona w parę, bo tak naprawdę nie wiedziałam z kim, bo mógł to być każdy, tak? Albo pierwsza para, albo druga, ktoś z pierwszej, albo z drugiej, to ja miałam cały czas łzy w oczach - powiedziała aktorka.

 

Zobacz: Przetakiewicz, Górniak, Urbańska, Doda... Te gwiazdy pozowały w odważnych sesjach w „Playboyu”. Kto jeszcze? 

3/5
Marta Wierzbicka
x-news

Marta Wierzbicka nie ukrywała, że bardzo stresowała ją obecność obcego mężczyzny. Zastanawiała się nad podstawowymi czynnościami i nie miała ani trochę komfortu psychicznego.

 

Ja jestem wrzucona w parę, w sytuację z osobą, której absolutnie nie znam. No, poznałam Staszka wcześniej, ale to jest poznanie się. (…) Niesamowity strach i takie zwykłe trywialne rzeczy typu: Jak się położyć do łóżka? Jak iść do toalety? Jak rano zrobić siku? Jak się wykąpać? Czy to nie będzie za długo trwało… - powiedziała Marta w rozmowie z plotek.pl.

 

Zobacz: Marta Wierzbicka jeździ bardzo charakterystycznym autem! Ile kosztuje ta żółta bryka? ;) ZDJĘCIA 

4/5
Karpiel-Bułecka
x-news

A jak wyglądała ich pierwsza noc? Marta Wierzbicka przyznała, że to był ogromny stres! 

 

My obydwoje byliśmy tak zestresowani pierwszą nocą, jeszcze trafiliśmy do motelu, gdzie ludzie przyjeżdżają sobie „poużywać”, „pobawić się”, a my tam nocujemy, bo to było jedyne miejsce, gdzie pozwolili nam spać. To po prostu było straszne dla nas. To łóżko! Razem! Tak krępujące… (…) Czuć w powietrzu, że nie wiem, co każdy oczekuje, że tam się wydarzy

 

Zobacz: Joanna Przetakiewicz wygra "Azja Express"?! Z takim wsparciem ma duże szanse! Kto jej kibicuje?

5/5
Marta Wierzbicka zmieniła fryzurę

Marta Wierzbicka zdaje sobie sprawę, że teraz pojawią się plotki o jej i Staszka romansie. Podkreśliła jednak, że razem z nim ma bardzo kumpelską relację, więc nawet jeśli ktokolwiek będzie sugerował im romans, to szybko zauważy, że nie ma o tym mowy!

 

Polecamy: Sensacyjny odcinek Azja Express - jest nowa para! "Będą gadać, że mamy romans"

 

Myślicie, że Marta i Staszek mają szansę na zwycięstwo? Zagłosujcie w naszej sondzie!