Zuzanna Bijoch

Zuzanna Bijoch po raz pierwszy zaistniała w modelingu w wieku zaledwie 13 lat, kiedy to wygrała organizowany przez "Bravo Girl" konkurs na "Dziewczynę roku". Najważniejsze wydarzenia dla tej polskiej modelki miały miejsce w roku 2011. Wtedy to podpisała kontrakt z Domem Mody Prada, znalazła się na okładkach polskiej edycji "Elle" oraz meksykańskiej "Vogue" i została umieszczona na 13. miejscu w elitarnym rankingu "Top 50 Models". Kolejne lata kariery to pokazy dla największych domów mody, takich jak Chanel, Ralph Lauren, Yves Saint Laurent. Zuzanna Bijoch jest autorką książki "Modelka", która podsumowuje jej dotychczasową karierę. Studiuje ekonomię na Columbia University w Stanach Zjednoczonych. Telewidzowie w Polsce znają ją dzięki udziałowi w programie "Azja Express". Poznaj więcej informacji o Zuzannie Bijoch.

Imię: Zuzanna

Nazwisko: Bijoch

Nazwisko panieńskie: Bijoch

Pseudonim: -

Wzrost: 179 cm

Data urodzenia: 20.06.1994 r.

Znak zodiaku: bliźnięta

Zawód: modelka

Osoby - związki: od 2016 roku w związku z Gregiem, pracownikiem jednego z nowojorskich szpitali.

Rodzice: brak informacji

Dzieci: -

Rodzeństwo: siostra Julia Bijoch (ur. 1992 r.), z zawodu lekarz stomatolog.

BIO: Zuzanna Bijoch urodziła się i wychowała w Katowicach, a jako modelka zaistniała po raz pierwszy w wieku zaledwie 13 lat. Wówczas wygrała konkurs na "Dziewczynę roku", organizowany przez pismo "Bravo Girl". Przełom w jej karierze miał miejsce w 2011 roku, kiedy to włoska projektantka mody Miuccia Prada, wnuczka założyciela Domu Mody Prada, wybrała ją na twarz swojej najnowszej kampanii. Co ważne, podpisała z młodą polską modelką kontrakt na wyłączność. Zuzanna Bijoch przebojem wdarła się do czołówki światowych modelek, a w rankingu "Top 50 Models" zajęła znakomite 13. miejsce.Po sukcesie pierwszej kampanii modelka została zaangażowana przez francuskiego giganta w dziedzinie mody Louisa Vuittona. Reklamowała również inny dom mody z Francji - Chloe, została twarzą YSL. Jej zdjęcia w 2011 roku ukazały się na okładkach polskiej edycji magazynu "Elle" i meksykańskiej "Vogue", poza tym zdobiły takie pisma, jak "Harper's Bazaar" i "Glamour". Zuzanna Bijoch brała udział w pokazach największych projektantów i domów mody, jak np.: Gucci, Calvin Klein, Chanel, Ralph Lauren, Yves Saint Laurent, Salvatore Ferragamo, Sportmax, Stella McCartney, Thierry Mugler czy Versace. W 2014 roku modelka przeniosła się do USA i zamieszkała w Nowym Jorku.Zuzanna Bijoch nie stawia jedynie na pracę modelki, ważna dla niej jest również gruntowna edukacja. Podjęła studia ekonomiczne na Columbia University w Stanach Zjednoczonych. W 2017 roku na rynku pojawiła się książka Zuzanny Bijoch pt. "Modelka". Autorka opisuje w niej swoją drogę w modelingu. Aktywna jest również w mediach, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 350 tysięcy osób. Poza pracą na wybiegu pasją mieszkającej w Nowym Jorku modelki są architektura i podróże.

Znana z: Zuzanna Bijoch to postać znana w świecie mody, natomiast popularność wśród widzów telewizyjnych zdobyła w 2017 roku dzięki udziałowi w programie "Azja Express". W każdej edycji tego reality show udział bierze osiem par składających się z celebryty i osoby dla niego bliskiej. Uczestnicy wyjeżdżają za granicę i z budżetem 1 dolara na osobę dziennie muszą przebyć określoną trasę. Zuzanna Bijoch wraz z siostrą wzięły udział w edycji, której trasa przebiegała przez Sri Lankę i Indie, i ostatecznie zajęły piąte miejsce.

Funkcja w filmie: -

Płyty: -

Książki: - 2017 - "Modelka", autobiografia Zuzanny Bijoch.

Nagrody:
  • 2007 - zwycięstwo w konkursie na "Dziewczynę roku", organizowanym przez pismo "Bravo Girl";
  • 2011 - 13. miejsce w rankingu "Top 50 Models".


  • LINK Instagram: https://www.instagram.com/bijochzuzanna/ 


    Link FB: https://www.facebook.com/bijochzuza 
    Advertisement MPU index
    Advertisement MPU index