Antoni Pawlicki Michał Piróg, Piotr Czaykowski Antoni Pawlicki Antoni Pawlicki Antoni Pawlicki, Michał Piróg, Piotr Czaykowski
Antoni Pawlicki
Instagram/Facebook
Antek Pawlicki skomentował homofobiczne żarty w "Azja Express".
1/5
Antoni Pawlicki
Instagram/Facebook

Antoni Pawlicki bez wątpienia podpadł zarówno widzom, jak i wielu znanym z show-biznesu przez swoje homofobiczne żarty z 6. odcinka „Azji Express”. Na aktorze suchej nitki nie zostawili Michał Piróg, Karolina Korwin Piotrowska, a nawet prezydent Słupska, Robert Biedroń. Teraz w końcu na oficjalnym fanpage’u Antka Pawlickiego pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Poznajcie jego szczegóły na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: „Mam nadzieję, że będzie wykluczony i nie będzie pokazywany publicznie zbyt często”. Robert Biedroń otwarcie krytykuje Antoniego Pawlickiego za homofobiczne żarty!

2/5
Michał Piróg, Piotr Czaykowski
Instagram

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od homofobicznego wierszyka o Michale Pirógu i Piotrze Czaykowskim, który ułożył Antoni Pawlicki.

 

Pieróg, Pieróg wystaw roga/ poproś Piotrka o twaroga. Jeśli w d*pę cię ukole/ kup mu Coca-Colę- napisał aktor z Pawłem Ławrynowiczem.

 

Michał Piróg ostro zareagował.

 

W momencie, gdy odpadli Górale, chłopaki mówili: "Teraz to już jest najgorzej, bo zostały same dziewczyny i pedały. Ja się tak zastanawiam, czy ja powinien być takim samym idiotą jak oni  i powiedzieć po tym komentarzu: "no słuchajcie dziewczyny, zostałyście tylko wy, pedały i p*zdy"- zdradził Michał Piróg. 

 

Teraz mamy oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Znajdziecie je na kolejnej stronie.

 

Więcej: „Zostały same dziewczyny i pedały”. Dlaczego Antoni Pawlicki wyśmiewa orientację Michała Piróga w „Azja Express 2” i czy zyska miano najmniej lubianego uczestnika show?

3/5
Antoni Pawlicki
Facebook

Administratorzy oficjalnego profilu Antoniego Pawlickiego na Facebooku skomentowali sytuację:

Odnosząc się do medialnych doniesień i Waszych komentarzy na temat tego, co wydarzyło się w 6. odcinku programu Azja Express TVN, uważamy – podobnie jak Antoni – że formuła programu opiera się na rywalizacji, a program jest montowany tak, by wywołał jak najwięcej kontrowersji. To telewizyjne show, które ma przyciągać uwagę telewidzów i opinii publicznej. Chcemy także zauważyć, że w wielu artykułach opublikowanych w portalach internetowych pojawiły się nieprawdziwe doniesienia, jakoby Antoni użył w 6. odcinku programu sformułowania „pedał” w stosunku do innych uczestników programu. Takie słowo nie padło z jego ust, używał jedynie sformułowania „gej”.

Opisane dokładnie zostało również zadanie, w którym Pawlicki miał obrażać osoby homoseksualne.

Jedno z zadań w tym odcinku polegało na wymyślaniu obraźliwych wierszyków na temat innych uczestników; taka była konwencja, do której dostosowali się wszyscy uczestnicy programu. W dobie „fake newsów” doradzamy opieranie się na faktach, a nie jedynie doniesieniach medialnych. Polecamy obejrzenie całego odcinka, wyciągniecie własnych wniosków i dystans do rzeczywistości - czytamy na Facebooku.

Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska ostro o homofobicznych żartach Antoniego Pawlickiego w "Azji Express": "Chamstwo i brak tolerancji" 

4/5
Antoni Pawlicki
Facebook

Administratorzy fanpage’a podkreślają także, że program „Azja Express” wchodzi w decydującą fazę, więc robi się coraz goręcej. Co ciekawe, nawet Michał Piróg ponownie skomentował całą aferę na swoim profilu na Instagramie. Co napisał?

 

Zobacz: Dorota Gardias nową „Żenulką”? Joanna Przetakiewcz jak Małgosia Rozenek, a Tymon Tymański... „Azja Express 2” od kulis!

5/5
Antoni Pawlicki, Michał Piróg, Piotr Czaykowski
Instagram

Michał Piróg prosi widzów i swoich fanów o „rozsądek w tej sprawie”. Wyjaśnia także, że w żartach i emocjach padały różne słowa, które teraz mogą wywoływać skrajne emocje.

 

Moi drodzy od zeszłej środy nie milknie afera dotycząca ostatniego odcinka programu Azja Express . Mojego konfliktu z Antkiem i Pawlem . Chciałbym prosić o zdrowy rozsądek w tej sprawie. Jest to program dosyć ciężki i wymagający. Wszyscy byliśmy podczas wyścigu zmęczeni. Czasami w emocjach lub żartach padały słowa które mogą wywołać skrajne emocje. Fakt jest taki, że nie żywię żadnych negatywnych uczuć ze względu na zaistniałą sytuacje do chłopaków. Nie zmienia to faktu iż nie był to duet z którym się szczególnie zaprzyjaźniłem. Wynika to z odmiennych charakterów. Zarazem mimo różnic spędziliśmy wiele chwil na długich rozmowach i wymianie poglądów. Proszę o nie demonizowanie całej tej sytuacji. Również proszę o zastanowienie się nad reakcjami na kwestie które nas bulwersuja . Lincz i kamienowanie nie są metodami słusznymi. Pamietajmy żeby kierowały nami zdrowy rozsądek i analityczne myślenie. Dziękuje pięknie i niezmiennie życzę miłego dnia.

 

Co sądzicie o tej aferze?

 

Zobacz: Oto najgorętszy uczestnik drugiej edycji „Azja Express”! Kim jest partnerujący Michałowi Pirógowi model, Piotr Czaykowski?