Anna Michalska z "Rolnik szuka żony 2"
East News

Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" tłumaczy, dlaczego porzuciła wieś! Już tam nie wróci?

Anna Michalska z "Rolnik szuka żony 2"
East News

Anna Michalska, uczestniczka 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", ostatnio wprawiła swoich fanów w osłupienie. Rolniczka pokazała bowiem zdjęcie, które sugerowało, że gwiazda show TVP1 porzuciła wieś na rzecz miasta. Jaka jest prawda? Czy Anna Michalska faktycznie miała dość pracy na gospodarstwie? Zobaczcie, jak rolniczka tłumaczy całe zamieszanie!

Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" wyprowadziła się ze wsi?

Anna Michalska na Facebooku opublikowała zdjęcie swojego nowego mieszkania. Widok z okna sugeruje, że uczestniczka "Rolnika" zamieszkała w mieście. W komentarzach fani zasypali ją pytaniami o to, czy porzuciła swoje gospodarstwo.

Anna Michalska w końcu postanowiła wytłumaczyć całą sytuację. 

To tylko dodatkowe okno na świat 😉 Taka mała odskocznia od wiejskiej codzienności 😉😊😁 - napisała Anna Michalska. - Nie odnalazłabym się w mieście, chyba zwariowałabym bez swoich zwierzaków i tony zajęć każdego dnia😁 - dodała. 

Czy Anna Michalska jest zakochana?

Niektórzy uznali, że za nagłą przeprowadzką z pewnością stoi nowa miłość. Anna Michalska nie potwierdza jednak tych doniesień. Wciąż nie wiadomo, czy piękna rolniczka po zakończeniu programu znalazła wymarzonego partnera. Choć do niedawna plotkowano, że spotyka się ze Zbyszkiem Kraskowskim z 4. edycji "Rolnik szuka żony", oboje zapewniają, że to tylko przyjaźń. 

Żałujecie?

Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" razem?
Facebook

Anna Michalska nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony"

Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" są parą?
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55