Instagram

Program "Rolnik szuka żony" skutecznie połączył już kilka par, które doczekały się nawet dzieci. Jednak ci uczestnicy, którzy nie znaleźli miłości w show TVP1, również wiele mu zawdzięczają. Zyskali bowiem sławę i rozpoznawalność, a przede wszystkim sympatię widzów. Najlepszym przykładem na to jest Zbyszek Kraskowski z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Ten sympatyczny i nieśmiały mężczyzna nie miał szczęścia w miłości. Jednak dzięki programowi poznał wielu nowych przyjaciół, w tym Anię Michalską z 2. edycji show TVP1. Ostatnio oboje pochwalili się wspólnym zdjęciem na Facebooku. Co ich łączy? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/4
Instagram

Zbyszek nie znalazł szczęścia w miłości dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Ani Michalskiej również się nie powiodło. Choć początkowo wydawało się, że odwzajemnia miłość zakochanego w niej bez pamięci Mariusza, ostatecznie odrzuciła jego zaręczyny. Wygląda jednak na to, że zarówno Ania jak i Zbyszek nie skarżą się na brak towarzystwa.

2/4
Facebook

Ostatnio uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" wpadli na siebie podczas Wystawy Maszyn Rolniczych, która odbyła się na terenie Expo Mazury w Ostródzie. Ania i Zbyszek skorzystali z okazji i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie, którym pochwalili się na Facebooku. Jednak to nie koniec ich spotkania. Później Ania i Zbyszek udali się razem w inne miejsce... Zobaczcie!

 

 

3/4
Facebook

 

Uczestnicy kilku edycji programu "Rolnik szuka żony" spotkali się wspólnie w gospodarstwie agroturystycznym Marka Walczaka z 3. edycji show, które prowadzi wraz ze swoją partnerką. W jego domu zagościł między innymi Adam Kraśko, Łukasz Siebers oraz wspomniani już Ania i Zbyszek. Widać, że wszyscy świetnie się bawili. Z pewnością mieli o czym rozmawiać! 

4/4
Instagram

Czy Ania i Zbyszek pasują do siebie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 

Zobacz takżeManowska odsłania kulisy "Sanatorium miłości" i zdradza, czy pojawi się w kolejnej edycji "Rolnik szuka żony"

Więcej na temat Rolnik szuka żony