Anita ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiła makijaż permanentny
Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprawiła urodę! "Nie powiedziałam nawet mężowi". Co zmieniła? 

Anita ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiła makijaż permanentny
Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na delikatną poprawę urody! O tym zabiegu marzyła już od 8 lat, ale dopiero teraz odważyła się to zrobić. O swoim pomyśle nie powiedziała nawet mężowi! Jak zareagował Adrian, gdy zobaczył odmienioną żonę? Zobaczcie, jak teraz wygląda Anita. 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż walczy o związek z Adrianem. Wspomina, jak zgłosiła się do programu w którym poznała męża

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w makijażu permanentnym 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła poeksperymentować z wyglądem. Zdecydowała się na delikatną korektę na twarzy. Tym wyznaniem zaskoczyła widzów, zadając pytanie czy zwrócili uwagę na to, co zmieniło się na jej twarzy. Przy okazji zaznaczyła, że nie chodzi ani o rzęsy, ani o fryzurę: 

Może ktoś zauważył jakąś zmianę w moim wyglądzie w ostatnim tygodniu? Jestem bardzo ciekawa dużo osób pisze o moich włosach. rzęsach a tutaj pokaże wam pewne zaskoczenie.

Okazało się, że Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na makijaż permanentny ust. Gwiazda 3. edycji ślubnego show przyznała, że nie powiedziała wcześniej o swoim pomyśle nawet mężowi! Adrian spostrzegł się dopiero na drugi dzień. 

Otóż przyznam, że już 8 lat temu byłam na pierwszej konsultacji dotyczącej makijażu permanentnego ust. W końcu trafiłam na osobę, której prace tak mi się spodobały, że zdecydowałam się na ten krok. Co ciekawe... nie powiedziałam nawet mężowi i zauważył dopiero na drugi dzień. 

Zobaczcie tylko na ten efekt!

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła tajemnicę programu. Wiedzieliście o tym?

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na makijaż permanentny ust. 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprawiła urodę
Instagram

Zauważyliście różnicę? 

Ślub od pierwszego wejrzenia

 

Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51