W Wielkanoc obejrzeliśmy zerowy odcinek kolejnego sezonu "Rolnik szuka żony", tymczasem bohaterowie 10. edycji show nie próżnują! Ania i Kuba lada chwila zostaną rodzicami, a fani wprost nie mogą doczekać się, kiedy para powita na świecie upragnione dziecko. Czy ten moment już nastąpił? Zobaczcie nowe nagranie!

Reklama

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe nagranie

Choć Ania Derbiszewska z 10. edycji "Rolnik szuka żony" niebawem zostanie mamą, rolniczka nie zdradziła fanom dokładnej daty porodu. Widzowie w napięciu oczekują, aż Ania i Kuba znani z show TVP przekażą w sieci te najpiękniejsze wieści. Tymczasem rolniczka zaskoczyła nagraniem na InstaStories.

Jak się okazuje, Ania i Kuba nie próżnują i w niedzielne, słoneczne popołudnie wybrali się razem na spacer, co rolniczka zrelacjonowała na Instagramie.

Niedzielne popołudnie z @jakub_manikowski
- pisze Ania z ''Rolnika''.
Nowy wpis Ani z Rolnik szuka żony
Instagram @ania.derbiszewska

Co ciekawe, para przygotowuje się do narodzin synka już od pewnego czasu. Kilka tygodni temu Ania Derbiszewska pokazała fanom łóżeczko dla malucha i wyjątkowe akcesoria, które dla niego wybrała. Nie kryła przy tym radości!

Dzień dobry moi drodzy w ten świąteczny poniedziałek. Korzystając z wolniejszego czasu chciałam wam pokazać, co dostałam dla naszego maluszka. Jest to rożek muślinowy
- mówiła jakiś czas temu ukochana Jakuba Manikowskiego.
Anna i Jakub z Rolnik szuka żony mają powody do świętowania
Instagram @jakub_manikowski

My już nie możemy doczekać się, aż Ania i Kuba podzielą się ze światem informacją o powiększeniu rodziny! Tymczasem jednak para korzysta z ostatnich chwil we dwoje. Oby te były jak najprzyjemniejsze.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Tak Bardowscy świętują rocznicę ślubu we Włoszech. Co za kadry pary z "Rolnik szuka żony"

Ania i Kuba z Rolnik szuka żony
Instagram @aniaderbiszewska
Reklama
Reklama
Reklama