Ta dwójka ewidentnie udowadnia, że nawet w programie typu reality-show można znaleźć miłość. U Ani i Grześka ta wciąż kwitnie. Nawet po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony". Ich najnowsze zdjęcia są na to najlepszym dowodem. Koniecznie sami je zobaczcie!

Reklama

"Rolnik szuka żony": Bardowscy mają powody do radości

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie wszyscy fani uwielbianego programu TVP żyją najnowszą, jedenastą edycją, która zbliża się wielkimi krokami. Szczególnie że poznaliśmy już uczestników, i fani show podejrzewają, że "Rolnik szuka żony 11" przebije wszystkie inne edycje. Tymczasem jednak jednocześnie sporo dzieje się także u uczestników, doskonale znanych z poprzednich edycji show. Najlepszym tego przykładem są ulubieńcu fanów - państwo Badowscy. Co u nich słychać?

Ania i Grzegorz Bardowscy
Ania i Grzegorz Bardowscy Instagram @ani.bardowska

Ostatnio Anna Bardowska z "Rolnika" zaniepokoiła wpisem na temat zdrowia. Teraz jednak okazuje się, że bohaterka show tryska energią. Zaledwie kilka dni temu pokazała skończony, piękny ogród, natomiast już teraz zmieniła lokalizację i znalazła się... we Włoszech. W dodatku ze swoim ukochanym mężem, Grzegorzem. Wszystko przez to, że para właśnie świętuje rocznicę ślubu, czym pochwalili się w mediach społecznościowych:

Zaczynamy nasz włoski weekend
czytamy.

Pod postem pary z programu "Rolnik szuka żony" posypały się liczne komentarze:

Udanego wypoczynku kochani
Kolejnych pięknych rocznic
Szczęścia na następne lat. Udanego wypoczynku

My także życzymy udanego wypoczynku!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna drżała o ukochaną córeczkę. "Obawialiśmy się, że..."

Ania i Grzegorz Bardowscy
scena z: Grzegorz Bardowski, Anna Bardowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama