Ania z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się łóżeczkiem dla synka! W świąteczny poniedziałek rolniczka zwróciła się do swoich fanów i pokazała wyjątkowe kadry. Ania rzadko mówi o przygotowaniach do narodzin dziecka, ale teraz zrobiła wyjątek i zaprezentowała jakie łóżeczko wybrała dla swojego synka.

Reklama

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała łóżeczko dla synka

Ania i Kuba z dziesiątej edycji "Rolnik szuka żony" już odliczają dni do narodzin ich pierwszego, wspólnego dziecka. Zakochani poznali się w hicie Telewizyjnej Jedynki, a w świątecznym odcinku pochwalili się swoim szczęściem i ogłosili, że wkrótce zostaną rodzicami. Rolniczka rzadko mówi o ciąży, ale ostatnio zaskoczyła swoich fanów. Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała wyjątkowe kadry i pochwaliła się sporym ciążowym brzuszkiem. Teraz z kolei przyszła mama pokazała łóżeczko dla dziecka!

Ania i Kuba z Rolnik szuka żony
Instagram @aniaderbiszewska

Ania i Kuba w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" ogłosili, że czekają na narodziny synka. Do tej pory przyszli rodzice nie zdradzili, jakie imię wybrali dla chłopca i nie pokazywali, jak urządzili pokój dla swojej pociechy. Teraz rolniczka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała kadr na którym widać łóżeczko dziecięce. Ania postawiła na białe mebelki i dodatki w pastelowych kolorach. Rolniczka pochwaliła się przy okazji prezentem, jaki dostała dla swojego synka.

Dzień dobry moi drodzy w ten świąteczny poniedziałek. Korzystając z wolniejszego czasu chciałam wam pokazać, co dostałam dla naszego maluszka. Jest to rożek muślinowy
mówiła Ania.

Zobaczcie sami!

Ania z Rolnik szuka żony pokazała łóżeczko dla syna
Instagram @aniaderbiszewska
Reklama

My już czekamy na radosne wiadomości i pierwsze zdjęcia szczęśliwej rodzinki!

Zobacz także
Ania i Kuba z Rolnik szuka żony
Instagram @aniaderbiszewska
Reklama
Reklama
Reklama