Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Ania z "Rolnik szuka żony" została mamą w wieku 22 lat! Pokazała zdjęcie sprzed lat z synem! Nie poznacie jej! 

Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Nie tylko Małgorzata Rozenek świętuje dziś urodziny syna! 13 lat kończy dziś synek Anny Stelmaszczyk. Z tej okazji uczestniczka ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie, kiedy urodziła Jasia w wieku 22 lat. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła!

Anna z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie sprzed lat

Annę poznaliśmy jako kandydatkę Jakuba w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Para od razu wpadła w sobie oko i w trakcie programu stworzyła udany związek. Kilka miesięcy po zakończeniu show okazało się jednak, że nie są sobie pisani. Rozstali się w zgodzie i przyjaźni. Ania dziś jest sama, ale ma przy sobie zawsze ukochanego synka, Jasia, którego urodziła w wieku 22 lat. Przyznaje, że nie zawsze jest jej łatwo, ale nigdy nie żałowała decyzji o macierzyństwie:

Dokładnie 13 lat temu o godz 20:05 zostałam mamą 🤱🤗 Bardzo szczęśliwą mamą bo spełniło się pierwsze moje marzenie. Miałam wtedy 22 lata a nawet nie wiem kiedy to zleciało. Czy jest łatwo? Nie zawsze. Czy warto? Zawsze WARTO. Bo kim i gdzie bym teraz była? Nad tym się nie zastanawiam bo wiem napewno że czułabym pustkę i nie byłabym tym kim jestem teraz 💕 Uściski dla wszystkich dzielnych cudownych mam 💪 - pisze Anna na swoim Instagramie.

Zobaczcie, jak Anna wyglądała jako 22-latka! Jasiowi składamy szczere życzenia!

Anna z Rolnik szuka żony 13 lat temu

Ania i Jan są do siebie bardzo podobni!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😘💕💋

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@ania__stelmaszczyk)

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43