Mat. prasowe
Zdradzili za dużo?
1/5
Łukasz i Agata Rolnik szuka żony.
vod.tvp.pl

 

Łukasz i Agata są najbardziej kontrowersyjną parą piątej edycji "Rolnik szuka żony". Zachowanie rolnika w stosunku do pozostałych uczestniczek programu jest mocno krytykowane w sieci, a o jego starciu z Pauliną w finałowym odcinku mówią wszyscy. Para pojawiła się razem na kanapie w porannym programie "Pytanie na śniadanie". Oboje zdecydowali się na szczerą rozmowę, w której odnieśli się zarówno do krążących na ich temat plotek, jak i kłótni z Pauliną. 

 

Zobaczcie, co Łukasz powiedział na temat ich związku i w jaki sposób Agata broniła swojego mężczyzny...

 

Zobacz: Nowa fryzura Jessiki, zapłakany Marek i zakochany Grzesiek - zobacz, co działo się w finale "Rolnik szuka żony"!

2/5
Kłótnia Pauliny i Łukasza w finale "Rolnik szuka żony"
screen Rolnik szuka żony

 

Paulina jest jedną z kandydatek, którą Łukasz odrzucił podczas wspólnej randki. Dziewczynie widocznie bardzo zależało na tej relacji i mocno przeżyła fakt, że nie została wybrana. Stało się to powodem awantury między nimi, która swój finał miała w ostatnim odcinku piątego sezonu. Podczas wywiadu Łukasz zapytany o kłótnię z Pauliną odpowiedział:

 

Od samego początku czułem, że to Agata jest tą jedyną. Zaprosiłem trzy dziewczyny, bo mogłem. Takie były reguły programu. - przyznał w końcu "Rolnik".

 

W obronie swojego narzeczonego stanęła Agata i zajęła stanowisko w tej sprawie, mówiąc...

 

Paulina miała cały czas pretensje. Ona przyjechała ze świadomością, że zostanie. Ja nie wiedziałam, co się stanie. 

 

Okazuje się, że internauci mieli rację, pisząc w komentarzach, że Łukasz już na początku wybrał Agatę i nie powinien dawać nadziei pozostałym kandydatkom. Nie uwierzycie, co rolnik powiedział odnośnie plotek, że już wcześniej znał Agatę...

3/5
Mat. prasowe

 

Łukasz, wykorzystując wizytę w telewizji, postanowił odnieść się do plotek na temat związku z Agatą. Chodzi oczywiście o informacje, które pojawiły się w sieci, że para znała się już przed programem. Rolnik stanowczo temu zaprzeczył, mówiąc...

 

Nie znaliśmy się wcześniej przed programem - przyznał dobitnie.

 

Mężczyzna wyznał, że to dzięki programowi poznał Agatę i "coś drgnęło". Tęsknił za nią, czekał na kolejną wizytę, a podczas randki w Warszawie oświadczył się swojej wybrance. Podczas rozmowy zdradził coś jeszcze, co pozwala sądzić, że para widywała się znacznie częściej niż ustalone w scenariuszu spotkania. Łukasz, mówiąc o związku, zagalopował się i powiedział...

 

Kiedyś przyjechała do mnie do gospodarstwa...

 

Po chwili poprawił się i dodał, że za nią tęsknił. Możliwe, że ich spotkania były znacznie częstsze niż, te które widzieliśmy w programie. Łukasz życzył też szczęścia pozostałym uczestnikom, jednocześnie ujawniając czyj związek trwa nadal. Odpowiedź na następnej stronie...

 

4/5
Rolnik szuka żony - ostatni odcinek show
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

Łukasz opowiadał o swoim szczęściu, które udało mu się znaleźć dzięki programowi "Rolnik szuka żony".  Zdradził, że dzięki Agacie znów poczuł, że facet po przejściach, jak o sobie mówi, może znów czuć się wartościowy i kochany. Dodał też, że Grzegorz znalazł Dorotkę i jest z nią szczęśliwy, a pozostałym uczestnikom życzy szczęścia i ma nadzieję, że życie im się ułoży. To oznacza, że pozostałe związki nie przetrwały, nawet Jana i Małgosi. 

 

Para zdradziła też swoje plany na przyszłość...

 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Jan zakończył swój związek z Małgosią na wizji?! "Ale wstyd"!

5/5
Rolnik szuka żony 5: Łukasz i Agata na randce
Mat. promocyjne

 

Agata wyznała, że jeszcze nie przeprowadziła się do Łukasza na Mazury, ale przygotowuje się do tego:

 

Cały czas przygotowuje się, żeby związać przyszłość z Łukaszem, jego dziećmi, z Lipowcem.

 

Z kolei Łukasz szczerze powiedział, że bez programu "Rolnik szuka żony" byśmy się nie poznali. Opowiedział też o swoim gospodarstwie w okolicach Szczytna na Mazurach. Teraz czekamy na datę ślubu i życzymy szczęścia!

Więcej na temat Rolnik szuka żony