Jan z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl
1/5
vod.tvp.pl

 

Jan i Małgosia okazali się jedną z najbardziej kontrowersyjnych par piątej edycji „Rolnik szuka żony”. Najpierw stwierdzili, że jest między nimi chemia. Na randce deklarowali, że jeszcze nie mogą mówić o ślubie, ale na pewno jest między nimi uczucie. Okazuje się, że Małgosia przeprowadziła się do Jana i wszystko było na dobrej drodze do stworzenia stałego związku. Ogromnym zaskoczeniem okazał się finałowy odcinek "Rolnika"! To wtedy wszyscy dowiedzieliśmy się, że para nie jest już razem, a tak przynajmniej wynikało z tego, co mówił rolnik. Zaskoczenie było tym większe, bo sama Małgosia... o wszystkim została poinformowana na wizji! 

 

Zobaczcie, jak doszło do rozstania Jana i Małgosi! Nie uwierzycie, co o tej sytuacji sądzą fani programu...

 

Zobacz: Nowa fryzura Jessiki, zapłakany Marek i zakochany Grzesiek - zobacz, co działo się w finale "Rolnik szuka żony"!

2/5
Jan z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

Rozstanie Jana i Małgosi w finałowym odcinku było wielkim zaskoczeniem dla fanów programu. Zaskakujący jest fakt, że Jan zerwał ze swoją wybranką na wizji. Małgosia zupełnie nie spodziewała się takiego obrotu spraw i widać, ze była wyraźnie zaskoczona i zdenerwowana. W końcu chwilę wcześniej opowiadała Marii i Elżbiecie o tym, że przeprowadziła się do Brzezin zaraz po ich wyjeździe i zdradziła, że nadal tam mieszka. W tym samym momencie Jan opowiadał prowadzącej o tym, że od początku chciał wybrać Marię. Na pytanie Manowskiej, że zupełnie tego nie okazywał, stwierdził, że chciał poświęcać kandydatkom tyle samo czasu, a z Małgosią był widywany częściej ponieważ, jak to określił....

 

Akurat, tam gdzie przebywałem, Małgosia przychodziła.

 

Na te słowa Małgosia, siedząca na kanapie przed wejściem na wizję, zrobiła wielkie oczy i była wyraźnie zszokowana takim obrotem spraw. To, co było dalej tylko utwierdziło widzów w przekonaniu, że para nie ustaliła wspólnej wersji i Jan w ostatniej chwili zmienił zdanie... Zobaczcie!

 

3/5
Jan z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

Kiedy Marta Manowska po rozmowie z Janem w cztery oczy, zaprosiła na kanapę Marię i Elżbietę. To wtedy Jan jednoznacznie powiedział, że miał zamiar wybrać Marię. Dlaczego tego nie zrobił? Na pytanie Marty Manowskiej: Co przeważyło? Jan od razu odparł, że... 

 

Wahałem się, w sumie do końca wahałem się. Przeważyło siano!

 

Chodzi oczywiście o sytuację podczas, której rolnik trzymał Marię za pupę, gdy ta schodziła z drabiny, mimo że wyraźnie powiedziała, że sobie tego nie życzy. Jan przeprosił kobietę jeszcze raz za tę sytuację i wziął od niej numer telefonu. Na to wszystko patrzyła zaskoczona Małgosia. 

O reakcję wybranki Jana zaczęła się martwić Elżbieta. Zobaczcie, co powiedziała, kiedy Marii nie było w pokoju....

4/5
Jan z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

Małgosia kocha Jana, to widać po niej, ale czemu Jan tak powiedział... nie wiem – powiedziała Elżbieta w finałowym odcinku. Dodała jeszcze: Gosia jest naprawdę uczuciową dziewczyną i nie wiem jak ona to przyjmie, jeśli to jest na serio! Najwyraźniej całe rozstanie było na serio, chociaż nie mogą w to uwierzyć sami uczestnicy programu.

 

Po rozmowie Marty Manowskiej z Janem i Małgosią oboje stwierdzili, że coś się wypaliło. A na odchodnym mężczyzna powiedział do swojej byłej już wybranki: Do zobaczenia. W końcu kobieta nadal u niego mieszka! 

Zobaczcie, co na to wszystko internauci...

5/5
Jan z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

Po zakończonym odcinku, zaskoczeni widzowie podzielili się swoimi wątpliwościami w komentarzach. Wielu z nich współczuło Małgosi, pisząc, że została okropnie potraktowana przez Jana. 

 

Małgonia to chyba dopiero się dowiedziała o tym rozwodzie 😬

Szkoda Małgosi tak sie zaangażowała a Jan stawia ja w takiej sytuacji i to przed faktem dokonanym.

 Drań z niego! Wystawił ją! I jak takiemu zaufać? Mam nadzieję, że żadna już nie wpadnie w jego sidła.

Ale myślę, że to jego wredne zachowanie wobec Małgorzaty i przedmiotowe traktowanie kobiet, niedługo obróci się przeciwko niemu.

Chyba rzucił ja na wizji, niesamowity... Nie uzgodnili wspólnej wersji przed nagraniem? Przecież Malgonia kilka minut przed ze tak mieszkaja razem. Ale wstyd Jan!!!!!

 

Ostrzegają również Marię, aby nie angażowała się w związek z Janem. Kiedy rolnik w finale powiedział do niej:  Ja byłem od początku w twoim kierunku. Na Ciebie stawiałem, że Cię wybiorę. Maria zadeklarowała, że Jan może liczyć jedynie na przyjaźń, ale kto wie jak potoczy się ich relacja!

Więcej na temat Rolnik szuka żony