W programie "40 kontra 20" dwie grupy uczestniczek będą rywalizować o dwóch facetów - młodszego Bartka i starszego Roberta. Mamy dla Was zdjęcia wszystkich "czterdziestek" - odważnych, pięknych kobiet, które mają spore doświadczenie życiowe i chcą przeżyć kolejną przygodę, jaką jest udział w show "40 kontra 20". Poznajcie je bliżej.

Reklama

Oto uczestniczki "40 kontra 20". Wśród nich doktor nauk medycznych!

W show czterdziestki będą walczyć o względy panów z dwudziestkami. Jednak to nie oznacza, że nie będą się również wspierać i doradzać sobie nawzajem! Oto wszystkie "40" z "40 kontra 20"!

Zobacz także: "40 kontra 20": To tutaj gorące singielki będą walczyć o względy Seniora i Juniora!

Magda Chajko - dziennikarka, które obecnie prowadzi swoją działalność i świadczy usługi z zakresu administracji i prowadzenia biura. Organizuje również małe przyjęcia. Ma troje dzieci. Jej marzenie to być szczęśliwą i żyć w zgodzie ze sobą oraz widzieć szczęście swoich bliskich. Kocha góry i wakacje na campingu, ale również gotowanie. Mieszka w Warszawie. Jej najważniejsze cechy charakteru to naturalność, opiekuńczość, pozytywna energia oraz odwaga!

Mat. prasowe

Gosia Jurasz - fotografka. Od początku dążyła do tego by jej prace miały swój własny rozpoznawalny styl, który można określić foto-malarstwem (jej profil na Instagramie, gdzie pokazuje prace, śledzi prawie 5 tys. osób). Urodziła się w Krakowie, ale przez długi czas działała fotograficznie na Dolnym Śląsku. Ma dwójkę dzieci, jest ich przyjaciółką i stara się z nimi dużo rozmawiać, tak jak jej mama z nią. Oprócz pracy nad zdjęciami lubi spotykać się z koleżankami, bywać na eventach, szukać inspiracji. Lubi siebie za to, że z własnych błędów potrafi wyciągać wnioski.

Zobacz także
Mat. prasowe

Marlena Kosiec - jest położną w dwóch szpitalach, gdzie odebrała ponad setkę porodów. Jest energiczną kobietą, kocha życie i ludzi. Kocha sport - jeździ na nartach, tańczy, biega, dlatego może pochwalić się naprawdę rewelacyjną sylwetką. Nie lubi nudy, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. jej największym marzeniem jest zwiedzić Australię i nauczyć się tańczyć tango. Czy Robert Kochanej jej w tym pomoże?

Mat. prasowe

Beata Dethloff - Lekarz medycyny estetycznej I ANTI-AGING. Z jej usług korzystają największe polskie gwiazdy, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan! Prowadzi aż dwie kliniki. Do wszystkiego doszła sama i to jest jej największą dumą. Kocha swoje dzieci, dla których jest w stanie zrobić wszystko. Największą jej pasją jest praca, ale w wolnych chwilach sporo czyta, medytuje i podróżuje. Za swoje największe zalety uważa odwagę, pracowitość i determinacje!

Mat. prasowe

Izabela Sopora - bizneswoman, obecnie prowadzi lunch bar w Krakowie oraz firmę zajmującą się architekturą wnętrz. Wraz z byłym mężem, Hiszpanem, założyła i rozwinęła studio tatuażu – swego czasu jedno z bardziej znanych miejsc w Krakowie. Przez lata mieszkała we Włoszech, gdzie zajmowała się organizacją wydarzeń turystycznych. Jest więc bardzo wszechstronna! Jakiego mężczyzny szuka? Otwartego i z klasą!

Mat. prasowe
Reklama

Anna Jacuńska - pracuje w fundacji, która wspiera przedsiębiorców. Kocha jogę i pilates. Marzy o otwarciu szkoły jogi i rozwoju. Kocha podróże, zwłaszcza te z plecakiem. Mówi o sobie, że "jest stonowana i grzeczna", ale znajomi postrzegają ją wręcz przeciwnie. Wiek partnera nie ma dla niej znaczenia - najważniejsze są chemia i motyle w brzuchu.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama