Robert Kochanek promuje "40 kontra 20"
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Robert przez przypadek zdradził, kogo wybrał w finale?! Fani w szoku

Choć finał "40 kontra 20" jeszcze przed nami, fani show nie mogą uwierzyć w to, co się stało! Robert Kochanek w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" ujawnił zakończenie programu!

Już w poniedziałkowy wieczór, 23 sierpnia, widzowie stacji TVN będą świadkami wielkiego finału pierwszego polskiego sezonu "40 kontra 20". W końcowym odcinku nie zabraknie wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Skąd taka pewność? Jak się okazuje, Senior show - Robert Kochanek - przez przypadek tuż przed finałem zdradził, jaką decyzję podjął w ostatnich sekundach programu. Kogo wybrał? Sprawdźcie!

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Robert Kochanek zdradził zakończenie show przed emisją finału

"40 kontra 20" to niezaprzeczalnie jeden z najbardziej emocjonujących i zaskakujących miłosnych programów w ramówce TVN. Przez ostatnie tygodnie mogliśmy śledzić losy tytułowych pięknych i pewnych siebie "czterdziestek", jak i energicznych, zjawiskowych "dwudziestek" musiały przez ostatnie dni walczyć ze sobą o zainteresowanie oraz względy dwóch panów: Juniora - Bartosza Andrzejaka i Seniora - Roberta Kochanka, którzy zamieszkali w rajskiej posiadłości na słonecznej Krecie w towarzystwie kilkunastu piękności. 

Co ciekawe, to wcale nie charyzmatyczny młody model, lecz światowej sławy tancerz, znany z "Tańca z Gwiazdami" cieszył się większym zainteresowaniem wśród pań. Korzystając z tej sytuacji, Robert zmyślnie uwodził wszystkie swoje faworytki, doprowadzając przy tym do licznych spisków, karczemnych awantur, a nawet wojny matki i córki.

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

By tego było mało, tuż przed finałem Senior najpierw pozbył się z programu Lindy, by w kolejnym odcinku wyrzucić z dalszej gry Kingę, która od pierwszego odcinka uchodziła za jego największą faworytkę. Tym samym w finale "40 kontra 20' u boku Roberta znajdą się wyważona doktor Beata oraz energiczna Marta. Którą z nich wybierze Robert?

W najnowszym odcinku "Dzień Dobry TVN" zarówno Senior, jak i Junior "40 kontra 20" zasiedli na kanapach śniadaniówki, gdzie opowiedzieli o swoich doświadczeniach z miłosnym show. Ku zaskoczeniu prowadzących, Robert przez przypadek zdradził, jak zakończyła się jego przygoda z programem.

"40 kontra 20": Robert Kochanek przez przypadek zdradził, kogo wybrał w finale

Robert Kochanek i Bartosz Andrzejak niedawno byli gośćmi w "Dzień Dobry TVN". W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami finałem "40 kontra 20", panowie zostali zapytani przez prowadzących o to, jakie mają wrażenia po powrocie z rajskiej, greckiej rezydencji, a także jakie mieli motywacje by zgłosić się do tak kontrowersyjnego show.

Zupełny przypadek, ale nie uznaje przypadków, więc stwierdziłem, że dlaczego nie. Kolejne doświadczenie w obcowaniu z kobietami. Życie w willi było szansą na poznanie kogoś, być może na przyszłość - wyznał Robert Kochanek.

Dorota Wellman zaczęła dopytywać, czego tancerz dowiedział się o sobie w programie oraz o to, czy to w ogóle możliwe, by znaleźć miłość w telewizji. Zanim Robert do końca usłyszał pytanie szybko odpowiedział:

Ja poznałem miłość swojego życia - wyznał Robert Kochanek. Chciałem poznać siebie. Muszę być na przykład bardziej stanowczy - dodał, szybko zmieniając temat.

Gdy dziennikarka zaczęła drążyć temat, Senior zorientował się, że powiedział za dużo i stwierdził, że wszystkiego dowiemy się w poniedziałkowym finale.

Zapraszam na finał o 20 - odpowiedział krótko Robert.

Jak myślicie, która z finalistek "40 kontra 20" okaże się "miłością jego życia"?

Zobacz także: "40 kontra 20" jest reżyserowane? Patrycja odpowiedziała

Do finału "40 kontra 20" Robert Kochanek zaprosił pewną siebie "dwudziestkę" Martę, która po licznych słownych bataliach z Kingą, doszła aż końcowego odcinka show.

Rober kochanek masuje plecy Marcie
Mat. prasowe

W finale znalazła się również pewna swojej kobiecości "czterdziestka" Beata, która dopiero w ostatnich dniach przed zakończeniem show zaczęła otwierać się na znajomość z Seniorem.

Beata Dethloff o udziale w 40 kontra 20

Ponad to, w finale znajdą się również Patrycja oraz Iza, wybrane przez Bartka. Wszystko wskazuje również na to, że nowa piękność - Agata - także zajdzie aż do finału. Którą z nich wybierze Robert? Cóż, pozostaje nam oczekiwać na ostatni odcinek sezonu "40 kontra 20", którego emisja odbędzie się w poniedziałek, 23 sierpnia o godz. 20:00 na antenie TVN 7. 

Bartek Andrzejczak i Robert Kochanek w
Mat. prasowe

"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Instagram @beatadethloff , Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Takiego obrotu spraw widzowie "40 kontra 20" się nie spodziewali. W finale to Kinga stanęła u boku Roberta. Co na to Beata? Ma żal, że Senior tak długo ją zwodził?

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji "40 kontra 20". W poniedziałkowy wieczór, 23 sierpnia, po wielu tygodniach kłótni, spisków, awantur i wzruszających momentów, dowiedzieliśmy się, które panie skradły serca Juniora i Seniora. Bartek wybrał Patrycję, a Robert ku zaskoczeniu wszystkich Kingę, którą tuż przed finałem chciał wyrzucić z show. Jak na taki obrót spraw zareagowała Beata? Piękna "czterdziestka", którą Robert jeszcze w finale mamił wizją zakładania wspólnej rodziny, skomentowała całą sytuację. Ma żal do Kingi i Roberta? Zobacz także:  "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy "40 kontra 20": jak Beata ocenia finał programu? Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał -  Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę,  którą  w poprzednim odcinku... wyeliminował!  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!  Jak na taki zwrot akcji zareagowała doktor Beata, która tuż przed ostateczną decyzją była zapewniana przez Seniora, że mogliby stworzyć wspólną rodzinę? - Myślałam, że będzie chciał coś zmienić w swoim życiu i wybierze mnie - mówiła Beata tuż przed ogłoszeniem decyzji panów. Jak się jednak okazało, program "40 kontra 20" bywa nieprzewidywalny i to właśnie pewna siebie Kinga okazała się być wybranką Seniora. - Dzięki Robertowi zdałam sobie sprawę z tego, co jest dla mnie ważne. Teraz będę walczyć o siebie jak lwica, ale ważne jest też to, żebym znalazła takiego mężczyznę, z którym będę czuła,...

Finał 40 kontra 20: Bartek z Patrycją, Robert z Kingą
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Za nami finał show! Kogo wybrał Robert, a kogo Bartek? Wyniki! 
Finał "40 kontra 20": Kogo wybrał Robert Kochanek, a kogo Bartek Andrzejczak? Wielki powrót Kingi!

Za nami wielki finał pierwszej edycji "40 kontra 20" na TVN 7! W walce o względy Roberta i Bartka zostało już tylko kilka pań. Dziś senior i junior zadecydowali, która z nich zdobyła ich serca! Do show zaś wróciła Kinga Zapadka! Zobaczcie koniecznie, co się wydarzyło. Zobacz także:  "40 kontra 20" jest reżyserowane? Patrycja odpowiedziała Wielki powrót Kingi w finale "40 kontra 20" W poprzednim odcinku, tuż przed finałem, Robert Kochanek zdecydował, że Kinga pożegna się z show, ostatecznie skreślając szansę na jej wygraną. W finale show Agata, uratowana przez Kochanka, oddała jej jednak swoje miejsce! Ja mam z Bartkiem przyjacielską relację, traktuję Cię jak młodszego brata, Robert - ty jesteś dobrym kolegą. Nie szukamy tutaj przyjaciół, ale miłości. Kiedy widzę determinację i zaangażowanie wybaczyłabym sobie, gdybym zabrała miejsce Kingi, zwłaszcza, że widzę jej zmianę każdego dnia. Dziękuję, że mogłam tam być, mam nadzieję, że Kinga zostanie - powiedziała Agata. Dziękuję Ci za dobre serce - odpowiedziała Kinga. Tym samym Kinga została w show i mogła dalej walczyć o Roberta!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 40 kontra 20 TVN7 (@40kontra20tvn7) Kinga do Roberta w finale "40 kontra 20": Dla żadnego mężczyzny nie będę tracić swojej godności Potem przyszedł czas na szczerą rozmowę Kingi i Roberta, choć mówiła głównie Zapadka: Kinga: W tym momencie to co się wydarzyło, jest idealnym podsumowaniem Twojego ostatniego...

"40 kontra 20": Kinga zdradziła, jak nazywa Roberta
Mat. prasowe , Instagram @kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Robert liże Kingę po twarzy. Uczestniczka, zdradziła, jak nazywa ukochanego
Miłość Kingi i Roberta z "40 kontra 20" kwitnie, a para coraz śmielej dzieli się w sieci szczegółami swojej relacji. Teraz blond piękność zdradziła, jak odnosi się do partnera. Uroczo?

Kinga Zapadka i Robert Kochanek przez parę miesięcy ukrywali swój związek. Dopiero po emisji finału "40 kontra 20" w telewizji zakochani mogli się ujawnić. Teraz para coraz śmielej dzieli się ze światem szczegółami swojej zażyłości. Wiemy już, jak wyglądały randki Kingi i Roberta tuż po zakończeniu programu, a teraz dziewczyna zdradziła kolejny sekret. Wiemy, jak Kinia nazywa swojego ukochanego. Będziecie zaskoczeni! Zobacz także:   "40 kontra 20": Co z drugą edycją programu? Czy randkowe show wróci na antenę? "40 kontra 20": Kinga publikuje namiętne zdjęcie z Robertem Za nami finał pierwszej polskiej edycji " 40 kontra 20 ". Wielkimi zwycięzcami miłosnego show TVN 7 okazali się być  Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak , którzy są ze sobą po programie oraz  Kinga Zapadka i Robert Kochanek , którzy również kontynuują swój związek. Wybór Roberta Kochanka w finale wcale nie był taki oczywisty, ponieważ tuż przed końcowym odcinkiem  wyrzucił Kingę z programu . To dzięki decyzji Agaty, Kinia powróciła do gry, a w wielkim finale to właśnie ona stanęła u boku Seniora. Taki obrót sytuacji sprawił, że widzowie nie do końca wierzą w trwałość tej relacji ,  a niektórzy zadają sobie nawet pytanie, czy program "40 kontra 20" jest reżyserowany.  Zakochani zdają się tym nie przejmować i cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Teraz Kinga i Robert nie muszą się już ukrywać ze swoim uczuciem, a niedawno pochwalili się w sieci pierwszym wspólnym zdjęciem . Nie trzeba było długo czekać, by zakochani coraz śmielej odkrywali kolejne karty i dzielili się z fanami szczegółami swojej miłości, która narodziła się w rajskiej rezydencji na Krecie. ...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak