Już w najbliższy poniedziałek, 28 czerwca, na antenie TVN7 zobaczymy nowy program, który z pewnością dostarczy nam wielu emocji. "40 kontra 20" to randkowe show, którego uczestniczki na malowniczej Krecie będą walczyć o względy jednego z dwóch panów - Seniora powyżej 40 lat i Juniora poniżej lat 30. Oczywiście, co najlepsze, w pary mogą dobierać się niezależnie od wieku! I choć dużą część uczestniczek już poznaliśmy, nazwiska głównych bohaterów wciąż były owiane tajemnicą, aż do teraz. Właśnie potwierdzono, że Seniorem w "40 kontra 20" będzie znany z "Tańca z Gwiazdami" Robert Kochanek!

Reklama

Zobacz także: 15 lat temu pojawił się w "Tańcu z Gwiazdami"! Jak wygląda dziś Robert Kochanek?

Robert Kochanek z "Tańca z Gwiazdami" będzie Seniorem "40 kontra 20"

Choć premierowy odcinek "40 kontra 20" już w poniedziałek, twórcy programu chcą trzymać widzów w niepewności do samego końca. Najpierw ujawniono, jak będzie wyglądała willa i glamping, gdzie trafią uczestnicy "40 kontra 20", a następnie zaczęto przestawiać panie, które będą walczyć o względy Seniora i Juniora. Tak poznaliśmy Oliwię i Beatę, Paulę i Annę, Patrycję i Gosię oraz Magdę i Kingę! Teraz wydało się, że jednym z dwóch panów, o którego względy będą mogły walczyć piękne uczestniczki, jest Robert Kochanek!

Robert Kochanek ma 43 lata i w programie wystąpi w roli Seniora. Oznacza to, że uczestniczki, które zostaną przez niego wybrane zamieszkają w willi. Sądzicie, że panie pamiętają tego przystojniaka z "Tańca z Gwiazdami"? My ani trochę w to nie wątpimy.

Robert Kochanek wystąpił aż w 9. edycjach tanecznego show, a ostatni raz na słynnym parkiecie pojawił się w 2016 roku. Jego uroda i ruchy sprawiały, że serca fanek programu dosłownie topniały na jego widok! Oficjalna informacja o udziale gwiazdora w "40 kontra 20" została opublikowana dosłownie przed chwilą na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Zobacz także

Jest i on ???? Robert Kochanek zawalczy o serce swojej wybranki na Krecie ???????? - czytamy.

Będziecie oglądać nowy randkowy program TVN7? My już nie możemy doczekać się poniedziałku! Jak sądzicie, kiedy poznamy Juniora?

Robert Kochanek w "Tańcu z Gwiazdami" partnerował między innymi Annie Korcz, Joannie Koroniewskiej, Joannie Liszowskiej, Darii Widawskiej i Małgorzacie Sosze. Pamiętacie jego wstępy na najgorętszym parkiecie w Polsce? Liczmy, że w "40 kontra 20" również zapewni nam niezapomniane emocje!

Reklama

Tomasz Zukowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama