"40 kontra 20": Robert wyrzucił z programu ulubienicę widzów. Uczestniczki zalały się łzami
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show

"40 kontra 20": Robert wyrzucił z programu ulubienicę widzów. Uczestniczki zalały się łzami

Finał "40 kontra 20" zbliża się wielkimi krokami, a z programem żegnają się kolejne piękności, jednak takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Robert wyeliminował swoją faworytkę!

Do wielkiego finału "40 kontra 20" został niespełna tydzień, a piękne "czterdziestki" i charyzmatyczne "dwudziestki" coraz intensywniej czują na plecach oddech rywalek. Teraz, zgodnie z zapowiedziami Juniora i Seniora, w każdym kolejnym odcinku panowie będą żegnać się z jedną z uczestniczek. Ostatnio show opuściła Asia, która wyszła z willi w atmosferze skandalu, jednak najnowszy odcinek randkowego hitu TVN 7 dostarczył widzom jeszcze większe emocje. Robert wyrzucił z programu faworytkę widzów. Pozostałe panie nie kryły zaskoczenia i rozczarowania decyzją Seniora. 

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Robert wyeliminował ulubienicę widzów

W "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Patrycja staje się coraz bardziej zaborcza, pilnując Bartka niemal na każdy kroku. Agata zmyślnie doprowadza Kingę do szału sugerując, że ma chrapkę na Roberta, a Marta, Beata i Linda nie są pewne swojej pozycji. Z kolei Iza zmyślnie prowadzi swoją grę doprowadzając do eliminacji kolejnych konkurentek. Ostatnio z programem pożegnała się Asia, która odeszła z show w atmosferze skandalu

- Mów tylko, co możemy Ci pomóc? - zapytała Linda, wchodząc do pokoju, w którym pakowała się Asia. 

- Dać mi święty spokój. Bo ja już nie muszę z Wami funkcjonować. Ja mam to tak poukładane, że sama sobie spakuje - odpowiedziała poirytowana Asia. 

Joanna nie tylko opryskliwie odniosła się do Lindy, ale też nie zamierzała pożegnać się z pozostałymi uczestniczkami programu i opuściła rajską grecką posiadłość trzaskając drzwiami.

Zobacz także: "40 kontra 20": Joanna szczerze o decyzji Roberta: "Potrzebują Marysi, która posprząta i ugotuje"

Asia nie chce pomocy Lindy
Instagram

I choć emocje związane z kontrowersyjnym opuszczeniem willi przez Asię jeszcze nie opadły, na panie czekał kolejny "Dzień Decyzji". Jak zapowiedzieli Senior - Robert Kochanek oraz Junior - Bartosz Andrzejak, teraz podczas każdego kolejnego odcinka z programem będzie się żegnała kolejna piękność. Te rewelacje sprawiły, że atmosfera w greckiej posiadłości jeszcze bardziej się zagęściła.

Bartek, Patrycja i Agata zaczęli spiskować przeciwko Kindze. Marta i Kinia już zapomniały o dawnych waśniach i robią wszystko, by pozbyć się Agaty. Beata stara się nie mieszać w dramaty innych uczestniczek, z kolei Linda jest coraz bardziej wycofana. Napięta sytuacja sprawiła, że Robert postanowił zaprosić każdą z mieszkanek willi na rozmowę w cztery oczy.

- Jakbyś mogła uargumentować, że to powinnaś być ty - dopytywał Kingę Robert.

- Ja ci nie powiem teraz "wybierz mnie, bo ja posiadam wszystkie cechy i zasoby, żeby było ci dobrze", bo ja nie wiem, czy to co mam i to, co ci daję, jest dla ciebie wystarczające, ale wiem, że mam takie poczucie, żeby dać ci od siebie wszystko co najlepsze - mówiła poruszona Kinga.

Również Marta i Beata w rozmowach z Seniorem starały się postawić w jak najlepszym świetle. Wyjątkiem była Linda. Piękna córka Izabeli jako jedyna nie zapewniała Robert o tym, co może mu zaoferować, lecz przestrzegła go przed złymi decyzjami.

- Co byś zrobiła na moim miejscu - dopytywał Lindę Robert.

- Jeśli patrzysz na całokształt, bo ja to w ten sposób mogę określić, to wiesz kto na przestrzeni czasu jaki tutaj był. Jeżeli nie masz jakiś konkretnych emocji wobec kogoś, to tym się powinieneś kierować, a jeżeli je masz, to sprawa jest załatwiona. Ale nie zrób sobie krzywdy. Pomyśl o sobie - mówiła ogólnikowo Linda. 

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Niestety, te słowa zamiast pomóc pięknej blondynce sprawiły, że Robert postanowił pozbyć się z programu dziewczyny, która przez wiele tygodni była jego faworytką. Ku zaskoczeniu wszystkich Linda musiała opuścić show.

"40 kontra 20": Robert wyeliminował Lindę z programu

Przez wiele tygodni Linda robiła naprawdę wiele, by zyskać sympatię Roberta. Jasnooka piękność pokłóciła się z Kingą, a nawet weszła na wojenną ścieżkę z własną mamą, a wszystko po to, by zdobyć serce atrakcyjnego tancerza. Liczne spiski, konflikty, wojny podjazdowe, a także dołączenie do programu pięknej Agaty sprawiły, że tuż przed wielkim finałem Linda stała się wycofana i nie zamierzała za wszelką cenę rywalizować o Seniora.

I choć tuż przez ceremonią eliminacyjną większość pań zakładała, że to właśnie Linda zajdzie do wielkiego finału u boku Roberta, to podczas najnowszego "Dnia Decyzji" stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Po zaproszeniu do willi Marty, Senior na oczach wszystkim skierował kilka wymownych słów w stronę Lindy. 

- Linda, jak myślisz, co mi się nie podoba w twoim charakterze? - zaczął Robert.

- Że mało mówię? - odpowiedziała ze zmieszaniem Linda.

- Jesteś tak krystaliczna, tak czysta w tym wszystkim co robisz. Nie wiem, na ile ty mnie poznałaś, ale ja lubię wyzwania, a tu jest tak za prosto. To jest dla mnie niemożliwe. W tym momencie nasza przygoda się kończy - dodał.

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

- Najbardziej szczera relacja w willi to była pomiędzy Robertem a Lindą i dalej tak uważam - mówiła zszokowana Marta.

- To chyba żarty jakieś są - mówiła roztrzęsiona Kinga. To nie możliwe - dodała.

Sytuacja sprawiła, że dziewczyny nie mogły powstrzymać łez.

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Nawet znana ze swojego opanowania Iza, po usłyszeniu, że jej córka opuszcza program, pierwszy raz popłakała się na oczach widzów.

Coś się dzieje i nie panujesz nad tym - mówiła rozżalona Iza. Po prostu poległam, ale jako rodzic - dodała.

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Po tygodniach walki o serce Roberta, Linda postanowiła złożyć broń. Wycofanie i nieśmiałość dziewczyny sprawiły, że to właśnie ona musiała pożegnać się z programem.

Linda Palej dołączyła do
Fot. Mateusz Wróbel

Pozostałe uczestniczki nie kryły zaskoczenia decyzją Roberta. Również Bartek był zszokowany zachowaniem Seniora.

- Dlaczego taka decyzja? - dopytywał Roberta Bartek.

- Jest najbardziej świadoma tego wszystkiego co mówi, ale z drugiej strony to było wszystko tak pięknie, tak kolorowo, że jeśli są takie kobiety, to ona jest jedyna na świecie. 

Myślicie, że Robert będzie żałował swojej decyzji?

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Linda Palej dołączyła do "40 kontra 20"
Fot. Mateusz Wróbel
TV-Show
"40 kontra 20": Linda pokazała partnera. Podobny do Roberta Kochanka?
Linda z "40 kontra 20" po zakończeniu show zdradziła, że jest zakochana! Piękna córka Izabeli pokazała swojego partnera. Kim jest jej ukochany?

Eliminacja Lindy z "40 kontra 20" była szokiem nie tylko dla widzów show, ale też jego uczestników. Piękna jasnooka piękność była bowiem okrzyknięta największą faworytką Seniora, nic więc dziwnego, że jej odejście z programu wywołało łzy u pozostałych pań. Teraz, po emisji wielkiego finału, zjawiskowa córka Izabeli przekazała fanom radosną nowinę. Linda jest zakochana! Gwiazda miłosnego hitu TVN 7 pokazała w sieci swojego partnera. Podobny do Seniora z "40 kontra 20"? Zobacz także:   "40 kontra 20" jest reżyserowane? Patrycja odpowiedziała "40 kontra 20": Linda znalazła miłość po zakończeniu show Gdy tylko Linda pojawiła się na planie "40 kontra 20", skutecznie pomieszała szyki swoim rywalkom. Co ciekawe, z czasem okazało się, że dziewczyna jest córką Izabeli , atrakcyjnej "czterdziestki", która również walczyła o względy Juniora - Bartosza Andrzejaka oraz Seniora - Roberta Kochanka . Przebojowa i pewna siebie "dwudziestka" niemal w mgnieniu oka zawróciła w głowie Seniorowi, który wybierał ją podczas każdego "Dnia Decyzji". Z czasem Linda coraz zaciekle walczyła o względy Roberta. Pokłóciła się z Kingą , a nawet weszła na wojenną ścieżkę z własną matką , a wszystko po to, by zdobyć serce Seniora. I gdy wydawało się, że to właśnie Lida zajdzie aż do wielkiego finału "40 kontra 20" , nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Robert wyrzucił Lindę z programu .  Jesteś tak krystaliczna, tak czysta w tym wszystkim co robisz. Nie wiem, na ile ty mnie poznałaś, ale ja lubię wyzwania, a tu jest tak za prosto. To jest dla mnie niemożliwe. W tym momencie nasza przygoda się kończy - mówił w programie Robert. Cała sytuacja sprawiła, że pozostałe uczestniczki...

"40 kontra 20" Uczestnicy: Robert, Linda, Iza
Mat. prasowe
TV-Show
W "40 kontra 20" Robert Kochanek pocałował namiętnie Lindę na oczach jej mamy! Co na to Iza?
Na słonecznej Krecie emocje podczas rywalizacji o Juniora i Seniora sięgają zenitu. Linda pomału zdobywa serce Roberta? Senior pocałował ją na oczach wszystkich!

Robert Kochanek wzbudza wśród uczestniczek programu coraz większe namiętności, a te prowadzą do rywalizacji. To wokół tancerza dzieją się najbardziej emocjonujące sytuacje. Największe zamieszanie zrobiła w willi seniora Linda, która nie na żarty przestraszyła inne uczestniczki - pewna siebie i odważnie flirtująca nowa "dwudziestka" od początku mówiła, że przyniosła ze sobą tajemnicę, którą miała zamiar wyjawić w stosownym momencie. Ten w końcu nadszedł, gdy Robert wybrał się właśnie z nią i Izą na randkę . I właśnie tam wyszło na jaw, że Iza jest mamą Lindy! Robert nie krył swojego zaskoczenia. Jednak odkrywszy tajemnicę, także postanowił poczekać na odpowiednią okazję, by ogłosić ją pozostałym uczestnikom! A ta nadeszła sama, i to bardzo szybko. Wieczorem uczestnicy wyprawili urodziny Kamili i to właśnie w trakcie imprezy Robert postanowił wyjawić, że Linda jest córką Izy. Gdy wszyscy zebrani przetrawili już tę informację, granice zaczęły się przesuwać... Robert Kochanek pocałował Lindę przy Izie, jaka była reakcja innych uczestników? Kamila obchodziła swoje 24. urodziny na wyspie. Z tej okazji Senior i Junior postanowili zorganizować imprezę tematyczną, podczas której wszyscy mieli się przebrać za dzikie zwierzęta. Dziewczyny włożyły opaski z kocimi uszami, na twarzy wymalowały sobie kocie wąsy i zadbały o ubrania w stylu "kobiety-kota". Gdy wszyscy złapali już szampański nastrój i usiedli w okręgu, Robert postanowił w końcu ogłosić elektryzującą informację. Usadził Lindę i Izę obok siebie i spytał o podobieństwo obu pań. Wszyscy zaprzeczyli, twierdząc, że nie widzą żadnej. W tym momencie Senior wypalił: Teraz Wam powiem tak. Moja randka, która zostanie zapamiętana do końca życia. Wiecie dlaczego? Ponieważ Iza...

"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Instagram @beatadethloff , Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Takiego obrotu spraw widzowie "40 kontra 20" się nie spodziewali. W finale to Kinga stanęła u boku Roberta. Co na to Beata? Ma żal, że Senior tak długo ją zwodził?

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji "40 kontra 20". W poniedziałkowy wieczór, 23 sierpnia, po wielu tygodniach kłótni, spisków, awantur i wzruszających momentów, dowiedzieliśmy się, które panie skradły serca Juniora i Seniora. Bartek wybrał Patrycję, a Robert ku zaskoczeniu wszystkich Kingę, którą tuż przed finałem chciał wyrzucić z show. Jak na taki obrót spraw zareagowała Beata? Piękna "czterdziestka", którą Robert jeszcze w finale mamił wizją zakładania wspólnej rodziny, skomentowała całą sytuację. Ma żal do Kingi i Roberta? Zobacz także:  "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy "40 kontra 20": jak Beata ocenia finał programu? Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał -  Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę,  którą  w poprzednim odcinku... wyeliminował!  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!  Jak na taki zwrot akcji zareagowała doktor Beata, która tuż przed ostateczną decyzją była zapewniana przez Seniora, że mogliby stworzyć wspólną rodzinę? - Myślałam, że będzie chciał coś zmienić w swoim życiu i wybierze mnie - mówiła Beata tuż przed ogłoszeniem decyzji panów. Jak się jednak okazało, program "40 kontra 20" bywa nieprzewidywalny i to właśnie pewna siebie Kinga okazała się być wybranką Seniora. - Dzięki Robertowi zdałam sobie sprawę z tego, co jest dla mnie ważne. Teraz będę walczyć o siebie jak lwica, ale ważne jest też to, żebym znalazła takiego mężczyznę, z którym będę czuła,...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik