Już dziś, w poniedziałek 28.06, w TVN 7 rusza nowy program "40 kontra 20"! Grupa 12 dziewczyn w różnym wieku (od 20 do ponad 40 lat) będzie walczyć o względy dwóch przystojniaków - młodszego oraz starszego. Tym starszym jest Robert Kochanek, którego widzowie doskonale znają z "Tańca z Gwiazdami". Młodszym - Bartek Andrzejczak - uczestnik konkursu Mister Polski 2019! Poznajcie go bliżej.

Reklama

Kim jest Bartek Andrzejczak z "40 kontra 20"?

W "40 kontra 20" nie zabraknie emocji, w końcu to pierwszy program, w którym pojawią się kobiety i młodsze i ciut starsze! A będą one walczyć o serce dwóch panów - Robert i Bartka, którzy stopniowo będą eliminować kolejne uczestniczki show. Szykują się naprawdę niezłe zamieszanie!

W programie tym "seniorem" jest Robert Kochanek - tancerz i choreograf, który sławę zdobył już ponad 15 lat temu w "Tańcu z Gwiazdami". Juniorem został Bartek Andrzejczak. Kim jest? Ma 24 lata, na stałe mieszka w Berlinie. Studiował biotechnologię, ale gdy poczuł, że nie jest to do końca jego wymarzony kierunek - zrezygnował. Pracuje jako model, trener tenisa oraz ma za sobą debiut aktorski. Grał główną rolę w popularnej niemieckiej telenoweli. Aktualnie studiuje na kierunku aktorskim i w tej dziedzinie chce się rozwijać.

mat. prasowe

Dwa lata temu Bartek Andrzejczak brał udział w konkursie Mister Polski, gdzie zdobył tytuł II vicemistera. Jego pasje to sport i podróże. Pływa na desce, uwielbia tropikalne plaże i spontaniczne wyjazdy. Jest inteligentny, na spore poczucie humoru i dystans. Marzy, aby przeżyć miłość życia, a co najważniejsze, wiek partnerki nie ma dla niego znaczenia. Przystojny?

O uwagę uczestniczek "40 kontra 20" będzie walczył z Robertem Kochankiem, który po dłuższej przerwie wraca do telewizji. Czy panowie się polubią? O tym przekonamy się już w pierwszym odcinki show, dziś o godzinie 20 w TVN 7! Będziecie oglądać?

Zobacz także

Zobacz także: "40 kontra 20": znamy pierwsze uczestniczki programu! Poznajcie Oliwię i Beatę, które szukają miłości

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama