"40 kontra 20": Robert wyeliminował Lindę z programu
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show

"40 kontra 20": Linda żałuje udziału w show? Jak ocenia występ z mamą w programie?

Linda do "40 kontra 20" zgłosiła się razem ze swoją mamą - Izabelą. Czy teraz żałuje swojej decyzji? Piękna uczestniczka zdradziła nam prawdę!

Udział w "40 kontra 20" miał dla Lindy słodko-gorzki smak. Choć dziewczyna nie wygrała programu, a w jego trakcie wchodziła w liczne konflikty ze swoją mamą, teraz czerpie z życia garściami. Miłosne show TVN 7 zapewnił charyzmatycznej "dwudziestce" masę wiernych fanów, wspaniałe przyjaciółki i przygotował jej serce na nową miłość. Dziś Linda tworzy szczęśliwy związek z przystojnym Sebastianem. Czy z perspektywy czasu żałuje, że zgłosiła się do programu? W rozmowie z Party.pl Linda wyznała, czy publiczna rywalizacja z mamą o tego samego mężczyznę bardzo odbiła się na ich relacji.

Zobacz także: "40 kontra 20": Bartek był zły na produkcję, że nie dostał willi? Zabrał głos! 

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Linda żałuje udziału w programie?

Linda Palej już od pierwszego dnia w rajskiej rezydencji na Krecie sprawiła, że serce Seniora - Roberta Kochanka zabiło mocniej. Przenikliwy wzrok, fenomenalna figura, nienarzucający się styl, pewność siebie i oryginalna uroda sprawiły, że światowej sławy tancerz szybko zaprosił dziewczynę do swojej rezydencji. Już wtedy pozostałe uczestniczki spodziewały się, że jasnooka piękność poważnie namiesza w programie. Ku zaskoczeniu wszystkich, z czasem okazało się, że Linda do programu nie przyszła sama. Jej mamą jest powiem charyzmatyczna "czterdziestka" - Izabela. Ten fakt sprawił, że dziewczyna stała się jeszcze bardziej intrygująca zarówno dla uczestników miłosnego show TVN 7, jak i jego widzów.

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Kolejne tygodnie przybliżały Lindę do Roberta Kochanka, a pozostałe dziewczyny szybko okrzyknęły córkę Izabeli swoją największą rywalką. Niestety, choć Palej niewątpliwie była uznawana za faworytkę Seniora, to format programu i temperament mężczyzny sprawił, że "dwudziestka" niemal na każdym kroku musiała mu udowadniać swoje zaangażowanie. Linda ostro pokłóciła się z Kingą, a nawet weszła na wojenną ścieżkę z własną matką. I gdy wydawało się, że to właśnie jasnooka piękność zajdzie aż do wielkiego finału "40 kontra 20" u boku Seniora, nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Robert wyrzucił Lindę z programu

Czy z perspektywy czasu Linda żałuje, że otworzyła swoje serce przez Robertem? W rozmowie z Party.pl pewna siebie uczestniczka zdradziła, czy gdyby mogła cofnąć czas, zrezygnowała by z udziału w miłosnym show. 

- Nie żałuje mojego udziału w programie, to było niesamowite doświadczenie! - wyznała w rozmowie z Party.pl Linda.

Co  najbardziej podobało się Lindzie w programie?

- Świat bez telefonów, informacji z zewnątrz, ograniczający się do małej powierzchni na której jesteśmy zamknięci, sprawia że koncentrujemy całą naszą uwagę na osobach z którymi teraz spędzamy 24h - ciężko o podobne okoliczności w prawdziwym życiu - podkreśla Linda w rozmowie z naszą dziennikarką. Na początku to przerażało, pojawiały się myśli, na ile te kobiety są zdeterminowane by osiągnąć cel, czy będą szły po trupach, czy będą szczere, czy można im ufać.. jednak szybko się okazało, że znakomita większość tych pań to kobiety z którymi utrzymuje i chce utrzymywać relacje jak najdłużej. Są to kobiety wartościowe i dobre, z cała masą przeróżnych doświadczeń i naprawdę twardo stąpające po ziemi, ta cecha zawsze mnie pociągała w ludziach - dodaje Linda.

A jak uczestniczka ocenia fakt, że w programie na oczach całej Polski walczyła z mamą o tego samego mężczyznę?

"40 kontra 20": Linda żałuje, że do programu zgłosiła się razem z mamą?

Choć zarówno Linda, jak i Izabela w "40 kontra 20" zapewniały, że mają bardzo dobre relacje, jednocześnie podkreślały też, że najlepiej żyje im się na odległość. Zatem, gdy paniom przez kilka tygodni przyszło nie tylko dzielić wspólny pokój, ale też rywalizować o tego samego mężczyznę, ich stosunki stały się bardziej napięte, co skutkowało licznymi spięciami.

Jednak tuż przed finałowym odcinkiem, w momencie, gdy Robert postanowił usunąć Lindę z dalszej gry, Izabela nie wytrzymała i po raz pierwszy popłakała się na oczach widzów.

Coś się dzieje i nie panujesz nad tym - mówiła rozżalona Iza w programie. Po prostu poległam, ale jako rodzic - dodała.

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Teraz, gdy od zakończenia show minęły już ponad dwa miesiące zarówno Iza, jak i Linda na nowo układają sobie życie. Tuż po zakończeniu emisji show piękna córka Izabeli pokazała w sieci swojego nowego partnera. Postanowiliśmy więc zapytać pewną siebie "dwudziestkę", jak poznała się z przystojnym Sebastianem i jak ocenia swój udział w "40 kontra 20".

W rozmowie z Party.pl Linda nie tylko wyznała, jak ocenia związek Kingi i Roberta, ale też zdradziła, jak wpłynął na nią wspólny występ z mamą w miłosnym hicie TVN 7.

- Z mamą mamy naprawdę dobrą relację i czuję się przy niej bardzo swobodnie - mówi w rozmowie z Party.pl Linda. - Udział w programie to kolejny szalony projekt który wspólnie zrealizowaliśmy. Znamy się już tyle lat - dodaje ze śmiechem.

Zobacz także: "40 kontra 20": Jak wyglądała kiedyś Linda? [STARE ZDJĘCIA]

W "40 kontra 20" Linda wraz z mamą, Izabelą, rywalizowały o względy Seniora programu, Roberta Kochanka. Panie to spierały się, to znów godziły. Teraz Linda z rozbawieniem wspomina tamten czas i podkreśla, że nie żałuje żadnej z chwil spędzonych w show.

Mat. prasowe

Po zakończeniu programu Linda odnalazła miłość. Jasnooka piękność związała się z atrakcyjnym trenerem personalnym, którego poznała tuż przed występem w miłosnym show TVN 7.

- To jest facet który mój ulubiony mięsień tj. Mózg ma równie rozwinięty jak inne widoczne mięśnie na jego ciele, z tego powodu bardzo zależało mi żeby dostać się pod jego skrzydła - zdradziła Linda w rozmowie z Party.pl. - Mamy mnóstwo wspólnych tematów do rozmów, uwielbiamy swoje towarzystwo i oboje chyba trochę zwariowaliśmy na swoim punkcie. To wszystko wydaje się być idealne, a ja wierzę w istnienie ideałów  - dodała.

Lindzie i Sebastianowi życzymy dużo miłości. 

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert na romantycznym zdjęciu z Kingą. Fani: "Skąd bierzesz te złote myśli"

Linda z
Instagram @linda_palej_lilej

"40 kontra 20": Linda zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta? Jak ocenia ich związek?
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Linda zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta? Jak ocenia ich związek?
Linda podsumowała swój udział w "40 kontra 20". Jest zawiedziona decyzją Roberta Kochanka? W rozmowie z Party.pl zdradziła, co myśli o związku Kingi i Roberta.

Linda pokładała duże nadzieje w tym, że uda jej się zbudować związek z Robertem. Jednak jej uczucia często wystawiane były na próbę. Tuż przed wielkim finałem show ulubienica Seniora została wyrzucona z programu, a Robert Kochanek ku zaskoczeniu wszystkich w ostatnim odcinku programu za swoją partnerkę wybrał Kingę. Jak na taki obrót spraw zareagowała Linda? Czy ma żal do Roberta i jaki ma stosunek do jego obecnej relacji z Kingą? W rozmowie z Party.pl jasnooka piękność wyznała prawdę! "40 kontra 20": jak Linda ocenia finał programu? Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał -  Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę,  którą  w poprzednim odcinku wyeliminował z dalszej gry.  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, miała szansę wrócić do show i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!  Jak na taki zwrot akcji zareagowała Linda, która zarówno przez widzów TVN 7, jak i pozostałe wyralki była uznawana za najlepszą kandydatkę na partnerkę Seniora? Pomimo iż Linda nie podbiła serca Roberta Kochanka w " 40 kontra 20 ", z pewnością nie odejdzie z programu zapomniana. Pewna siebie "dwudziestka" zdobyła sympatię nie tylko koleżanek z programu ale również tysięcy widzów, którzy wciąż chętnie śledzą jej dalsze losy za pośrednictwem Instagrama. Dziś wiadomo, że Linda jest już w szczęśliwym związku z przystojnym trenerem personalnym, Sebastianem, którego chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Ale czy odrzucenie przez tancerza bardzo się na niej odbiło? - Nie żałuje mojego udziału w programie, to było niesamowite doświadczenie! - wyznała w rozmowie z Party.pl Linda.  Znana ze swojej powściągliwości uczestniczka miłosnego show TVN 7, w...

Linda Palej dołączyła do "40 kontra 20"
Fot. Mateusz Wróbel
TV-Show
"40 kontra 20": Linda pokazała partnera. Podobny do Roberta Kochanka?
Linda z "40 kontra 20" po zakończeniu show zdradziła, że jest zakochana! Piękna córka Izabeli pokazała swojego partnera. Kim jest jej ukochany?

Eliminacja Lindy z "40 kontra 20" była szokiem nie tylko dla widzów show, ale też jego uczestników. Piękna jasnooka piękność była bowiem okrzyknięta największą faworytką Seniora, nic więc dziwnego, że jej odejście z programu wywołało łzy u pozostałych pań. Teraz, po emisji wielkiego finału, zjawiskowa córka Izabeli przekazała fanom radosną nowinę. Linda jest zakochana! Gwiazda miłosnego hitu TVN 7 pokazała w sieci swojego partnera. Podobny do Seniora z "40 kontra 20"? Zobacz także:   "40 kontra 20" jest reżyserowane? Patrycja odpowiedziała "40 kontra 20": Linda znalazła miłość po zakończeniu show Gdy tylko Linda pojawiła się na planie "40 kontra 20", skutecznie pomieszała szyki swoim rywalkom. Co ciekawe, z czasem okazało się, że dziewczyna jest córką Izabeli , atrakcyjnej "czterdziestki", która również walczyła o względy Juniora - Bartosza Andrzejaka oraz Seniora - Roberta Kochanka . Przebojowa i pewna siebie "dwudziestka" niemal w mgnieniu oka zawróciła w głowie Seniorowi, który wybierał ją podczas każdego "Dnia Decyzji". Z czasem Linda coraz zaciekle walczyła o względy Roberta. Pokłóciła się z Kingą , a nawet weszła na wojenną ścieżkę z własną matką , a wszystko po to, by zdobyć serce Seniora. I gdy wydawało się, że to właśnie Lida zajdzie aż do wielkiego finału "40 kontra 20" , nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Robert wyrzucił Lindę z programu .  Jesteś tak krystaliczna, tak czysta w tym wszystkim co robisz. Nie wiem, na ile ty mnie poznałaś, ale ja lubię wyzwania, a tu jest tak za prosto. To jest dla mnie niemożliwe. W tym momencie nasza przygoda się kończy - mówił w programie Robert. Cała sytuacja sprawiła, że pozostałe uczestniczki...

Linda "40 kontra 20"
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Linda poznała partnera jeszcze przed programem! Są już po ślubie?
Linda z "40 kontra 20" opowiedziała nam o swoim nowym partnerze. Jak się poznali i czy już powiedzieli sobie sakramentalne "tak"? To zdjęcie zelektryzowało fanów!

Linda z "40 kontra 20" choć nie znalazła miłości w programie, dziś jest szczęśliwie zakochana. Co więcej, jasnooka piękność już nie ukrywa swojego partnera i chętnie dzieli się ze światem ich wspólnymi, romantycznymi zdjęciami. Jak para się poznała i czy już są po ślubie? Najnowsze zdjęcie na instagramowym koncie uczestniczki sprawiło, że w sieci zawrzało. Tylko nam Linda zdradziła prawdę! Okazuje się, że ona i przystojny Sebastian znali się już przed udziałem dziewczyny w randkowym hicie TVN 7. Zobacz także:  "40 kontra 20": Jak wyglądała kiedyś Linda? [STARE ZDJĘCIA] Linda z "40 kontra 20" szczerze o swoim partnerze Linda niemal przez cały sezon "40 kontra 20" była uznawana za największą faworytkę Roberta. Co więcej, ciepła, empatyczna i konkretna piękność już pierwszego dnia swojego pobytu w rajskiej, greckiej rezydencji zawróciła w głowie Seniorowi. Gdy z czasem okazało się, że dziewczyna  jest córką Izabeli , atrakcyjnej "czterdziestki", która również walczyła o względy  Juniora - Bartosza Andrzejaka  oraz  Seniora - Roberta Kochanka , wiadome było, że Linda i jej mama nieźle namieszają w programie. Tak też się stało. Przez wiele tygodni pewna siebie Linda była uznawana za największą faworytkę Roberta. By tego było mało, nawet jej rywalki typowały jasnooką piękność jaką tę, która powinna wygrać miłosne show i stanąć u boku Seniora. Z czasem Linda coraz zaciekle walczyła więc o względy swojego wybranka.  Pokłóciła się z Kingą , a nawet  weszła na wojenną ścieżkę z własną matką  i gdy wydawało się, że to właśnie Lida zajdzie aż do  wielkiego finału "40 kontra 20" , nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał.  Robert wyrzucił...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner