"40 kontra 20" Robert Kochanek z Lindą i Kingą
screen TVN 7/player
TV-Show

"40 kontra 20": Linda i Kinga walczą o Roberta Kochanka! "Uwaga ma być skupiona tylko na mnie"

W "40 kontra 20" robi się coraz goręcej. Jednak nie tylko Kinga i Linda mają szansę u Roberta Kochanka! W tle pojawia się jeszcze trzecia uczestniczka!

Rywalizacja w programie "40 kontra 20" nabiera rumieńców. Czy Robert Kochanek spodziewał się, że o jego względy będą rywalizować aż dwie uczestniczki z młodszej grupy dziewczyn w show? Mowa o Lindzie i Kindze, które w ostatnim odcinku odbyły szczerą rozmowę na temat swojej relacji. Która z nich wygra starcie o Roberta Kochanka? 

"40 kontra 20": Tom o udziale w programie! Zdradził swój ideał kobiety. Woli starsze czy młodsze?

Linda nie boi się Kingi w "40 kontra 20"

Wejście Lindy do programu wywołało burzę - okazało się, że jest ona córką Izy i obie zaczęły starania o... Roberta Kochanka! Na razie zdecydowanie bliżej tancerza jest Linda, która jednak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ma rywalkę w postaci Kingi! Panie odbyły więc szczerą rozmowę:

Kinga: Wydawało mi się, że się zamknęłaś na mnie i nie chciałaś tak ze mną wchodzić w interakcje.

Linda: Miałam przez te dni dystans, ale to było zapoczątkowane tym, że nie miałyśmy kontaktu. Nie bawmy się w kurtuazję - obie jesteśmy blisko Roberta w tym momencie. [...] Kiedy Robert obdarowuje Ciebie całym zainteresowaniem, to ja nie widzę miejsca dla siebie 

Kinga: Masz takie wrażenie, że całą uwagę skupia na mnie? 

Linda: Tak.

A co mówiły o sobie już nie w cztery oczy? 

Linda: To co myśli o mnie, jest dla mnie nieistotne. [...] Jak Kinga wejdzie w drogę walki, to ja nie będę bierna.

Kinga: Ona jest taka, że „chcę biorę”. 

Linda z Kingą z
screen TVN 7/player

"40 kontra 20": Linda walczy o Roberta Kochanka! Co na to Kinga? 

Rzeczywiście, Linda nie zamierza przyglądać się biernie relacji Kingi z Robertem. Kiedy zostali z Kochankiem na basenie, poprosiła o masaż, na co choreograf zgodził się z przyjemnością:

Mam poczucie, że jest gdzieś bliżej - Linda

Kinga wydaje się być zazdrosna o Lindę, choć w rozmowie z Robertem nie chce się do tego przyznawać. Kiedy ten w żartach zaoferował jej, że powinna bardziej poznać Bartka, drugiego mężczyznę w "40 kontra 20", była nieco zmieszana. 

Ja Cię nie wyganiam na randkę z Martą, no ale wiesz... - powiedziała do Roberta.

screen TVN 7/player

Kinga stawia sprawę jasno - nie chce dzielić się Robertem z żadną inną uczestniczką "40 kontra 20": 

Jeśli chodzi o nasz kontakt, mój i Robert, to mi nic nie przeszkadza, wręcz przeciwnie wszystko jest bez zarzutu. Jednak przeszkadza mi, że ktoś ciągle gdzieś tam się pojawia. Niestety, ale uwaga ma być skupiona tylko na mnie - powiedziała z uśmiechem Kinga. 

screen TVN 7/player

Linda mimo wszystko nie czuje się zagrożona. Swojej mamie, Izie, która również jest zainteresowana Robertem, zdradziła: 

Coraz lepiej. Zbliżamy się troszeczkę. Robert okazuje mi większe zainteresowanie. Ja nie wiem czy oni są razem. To tak wygląda, że największą uwagę skupia na Kindze, ale wiesz, nie jest pozamiatane - stwierdziła.

Którą więc wybierze Robert? A może Kochanek skupi się teraz na innej dziewczynie? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "40 kontra 20" w TVN.

Kinga i Linda z
screen TVN 7/player

40 kontra 20. Robert śmieje się z biustu i ust Kingi
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja i Robert wyśmiewają Kingę: "Cycki na obojczykach, usta na pół twarzy" 
Jedno słowo Izy wystarczyło, by Patrycja nastawiła się przeciwko Kindze. Razem z Robertem wyśmiali wygląd pięknej blondynki. Posunęli się za daleko?

Czarne chmury ponownie zawisły nad losem Kingi w "40 kontra 20"? Do tej pory wydawać by się mogło, że odkąd Kinga trafiła na glamping zyskała pierwszych sprzymierzeńców. Zawarła nawet pakt z Martą i Patrycją, aby pozbyć się nowej Agaty z otoczenia Roberta. Jednak okazało się, że wystarczy jedno słowo Izy, aby Patrycja zupełnie zmieniła nastawienie do pięknej blondynki:  No piątym kołem u wozu jest, przeszkadza nam, więc trzeba jej się pozbyć - przyznała Patrycja.  W rozmowie z Robertem również poruszyła temat Kingi. Szczera "dwudziestka" i Robert Kochanek mocno zakpili z wyglądu Kingi. Przekroczyli granice?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Patrycja ostro walczy o Bartka! Padły bardzo mocne słowa: "Nie używa mózgu" "40 kontra 20": Iza nastawia Patrycję przeciwko Kindze Gdy Robert wyrzucił Kingę z willi , to był dla niej cios. Uczestniczka " 40 kontra 20 " jednak bardzo szybko zrozumiała, że dopiero w grupie dziewczyn Bartka może odetchnąć, dobrze się bawić i nie być na celowniku pozostałych dziewczyn, walczących o względy seniora. Do tej pory to właśnie Kinga była najbliżej Roberta, jednak on w pewnym momencie zaczął się od niej odsuwać. Okazało się, że na glamping trafiła również Marta, największa rywalka Kingi. Dziewczyny nawet znalazły wspólny język i wraz z Patrycją postanowiły zawiązać spisek, którego celem miała być eliminacja nowej. Okazało się jednak, że jedno słowo Izy wystarczyło, aby Patrycja została wrogo nastawiona wobec Kingi, ze strony której do tej pory nie czuła zagrożenia. Czy Iza jest dobrym obserwatorem? A może to strategia by na zawsze pozbyć się rywalki o serce Roberta?  - Może być atak ze strony dziewczyny, którą masz najbliżej - zaczęła Iza - Marty? Z Dalią nie jestem...

40 kontra 20: Robert i Kinga zaliczyli awanturę
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Robert i Kinga zaliczyli awanturę! To koniec?! "Jest na ostatniej pozycji"
"Zachowujesz się jak 10-latek" - grzmiała Kinga. Kto teraz jest numerem jeden Roberta Kochanka? Pytanie, które zadał jednej z uczestniczek "40 kontra 20" szokuje!

Na Krecie zbliża się kolejny decydujący dzień i wszystko wskazuje na to, że plan dwóch uczestniczek, które wyznaczyły sobie za cel pozbycie się Kingi, w końcu zaczyna przynosić oczekiwane skutki. Blond piękność, która przez Seniora została odesłana na glamping Juniora, usunęła się w cień, a Robert Kochanek zaczął zabawiać inne panie. Jak się okazuje, ta zabawa w kotka i myszkę już dawno przestała sprawiać frajdę i z początku kręcące niedopowiedzenia, po czasie zaczęły przynosić frustrację. Cóż, ten balon musiał kiedyś pęknąć, jednak takie huku nikt się nie spodziewał. Kiedy po ceremonii chaosu Senior chciał porozmawiać w cztery oczy z Kingą, padły słowa, których raczej nie da się już odwrócić. Los dziewczyny w programie jest już przesądzony? Nie wiem czy sama nie chce spakować walizek i powiedzieć dziękuję bardzo. On nie ma 15 lat. To jest dojrzały facet, nad czym on ma się zastanawiać - żaliła się Juniorowi.  Kto teraz jest na pierwszym miejscu u Roberta Kochanka? Kinga odejdzie z "40 kontra 20"? Poważna awantura z Robertem Kochankiem! Choć Kinga była jedną z faworytek Seniora - Roberta Kochanka, w ostatnim czasie stosunki tej dwójki zdecydowanie się ochłodziły. Przystojny tancerz postanowił zaryzykować i nie wybrał jej do swojej willi. Los dziewczyny w kontrowersyjnym programie postanowił uratować jednak Bartek i choć teraz Kinga próbuje nadzorować wszystko z poziomu galmpingu, okazuje się, że wcale nie jest to takie łatwe.  Dziewczyna nie ukrywa, że w programie nie ma raczej przyjaciółek, a pozostałe uczestniczki również otwarcie mówią o braku sympatii do Kingi. Ostatnio, by pozbyć się jej z programu, pakt zawiązały Linda i Patrycja. Choć ta druga raczej nie ma się czego obawiać, postanowiła jeszcze bardziej namieszać i w rozmowie z Robertem...

Robert nie chce wiązać się z Kingą? 40 kontra 20
Mat. prasowe "40 kontra 20"
TV-Show
"40 kontra 20": Robert wyrzucił Kingę z programu tuż przed finałem! 
Robert zabawił się uczuciami Kingi?! Właśnie wyeliminował ją z "40 kontra 20" i... pożałował? To co wydarzyło się potem wstrząsnęło nawet Patrycją. Będzie zwrot akcji?

To koniec przygody Kingi Zapadki w "40 kontra 20"?! Do tej pory piękna blondynka bardzo angażowała się w relacje z Robertem Kochankiem. Jednak im mocniej się przed nim otwierała, tym on stawał się coraz bardziej niepewny. Dziś pozbawił Kingę złudzeń...  Nasze rozmowy nabierały tempa i naprawdę chyba ta maska Kingi została zdjęta. Ale chyba nasza historia dobiegła końca - powiedział.  To co wydarzyło się później złamało nawet Patrycję, która przestała mieć wątpliwości, że Kinga naprawdę się zakochała... Kluczową decyzję podejmie jednak... Agata. Czy odda swoje miejsce w programie?!  Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga wkracza do show-biznesu?! Zobaczcie, z kim się przyjaźni! "40 kontra 20": To koniec relacji Kingi i Roberta? Dziewczyny spędzają już ostatnie chwile w willi u Roberta Kochanka i na glampingu u Bartka Andrzejczaka. Wielki finał programu " 40 kontra 20 " wyemitowany zostanie już w najbliższy poniedziałek 23 sierpnia. Do tej pory najbardziej emocjonującą relację z Seniorem miała Kinga z grupy "dwudziestek". I chociaż pozostałe uczestniczki przez niemalże cały program nie wierzyły w jej szczerość , a coraz bardziej skłaniają się ku temu, że piękna blondynka naprawdę się zakochała. To była burzliwa relacja. Pomiędzy Kingą a Robertem dochodziło do awantur , a w pewnym momencie sama miała ochotę spakować walizki . A to wszystko przez ogromne emocje i zaangażowanie. Niestety wygląda na to, że ta historia może nie mieć szczęśliwego zakończenia.  Zobacz także:  "40 kontra 20": Robert i Kinga zaliczyli awanturę! To koniec?! "Jest na ostatniej pozycji" Kinga z "40 kontra 20" w bieliźnie  O tym, że jej przygoda w "40 kontra 20" właśnie się kończy, Kinga przekonana była już na kilka...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik