Kinga i Robery wygrywają 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Robert na romantycznym zdjęciu z Kingą. Fani: "Skąd bierzesz te złote myśli"

Kinga i Robert z "40 kontra 20" się rozkręcają! Gwiazdor TVN pokazał urocze zdjęcie z ukochaną, jednak fanów zaciekawił opis pod zdjęciem. Przesadził?

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" wreszcie mogą cieszyć się swoim związkiem bez obowiązku ukrywania się przed ludźmi. Chętnie pokazują archiwalne zdjęcia, które udało im się zrobić przez mijające właśnie wakacje. Zakochany gwiazdor TVN pokazał właśnie nowe zdjęcie z piękną uczestniczką "40 kontra 20", a czytając jego wyznanie miłości fani pytają: 

Skąd Ty bierzesz te złote myśli?

Przy okazji Robert Kochanek podsumował wakacje z Kingą Zapadką. Będzie zachwycona!

Zobacz także: "40 kontra 20": Linda zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta? Jak ocenia ich związek?

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Zakochany Robert Kochanek o Kindze Zapadce

Początkowo mało kto dawał szansę związkowi Kingi Zapadki i Roberta Kochanka w "40 kontra 20". Nawet uczestniczki uważały, że intencje ich koleżanki względem programowego "Seniora" nie są szczere. Kinga jednak nie przejmowała się i walczyła o to, co czuje. Kiedy Robert postanowił wymeldować ją z willi, ani przez chwilę nie spojrzała na Bartka Andrzejczaka inaczej, niż na zwykłego znajomego. Roberta również ciągnęło do Kingi, chociaż za wszelką cenę szukał powodów, aby urwać tę relacje. Gdy tuż przed finałem zdecydował, że Kinga odpada z programu, zainterweniowała Agata, która oddała jej swoje miejsce. Na odchodne zasugerowała, że powinni przemyśleć to, co ich łączy i nie decydować w emocjach. Ten gest Agaty sprawił, że Kinga i Robert wykorzystali drugą szansę i wyszli z programu, trzymając się za ręce. 

Od powrotu z planu "40 kontra 20" do emisji finału sezonu w telewizji minęło aż dwa miesiące i w tym czasie zwycięzcy programu musieli ukrywać swoje uczucie. Kindze i Robertowi to się udało, chociaż fani podejrzewali już, że mogło im się udać. Teraz, gdy wszystko już jest jasne, mogą bez skrępowania dzielić się swoją miłością w sieci. Zaczęły się pojawiać ich pierwsze wspólne zdjęcia, a Kinga opowiedziała o tym, jak spędzali pierwsze miesiące związku w ukryciu. Dziś Robert Kochanek podsumował te z pewnością wyjątkowe wakacje na Instagramie:

Dzisiaj mamy ostatni weekend wakacji, także spędźcie go z uśmiechem, aktywnie i żeby pozostało jak najwięcej wspomnień z tych wakacji. Czy one były tak samo wesołe i zwariowane jak moje? Mam nadzieję - przyznał.

Kinga Zapada i Robert Kochanek z 40 kontra 20 po programie
Instagram @robertkochanek.official

Nowe romantyczne zdjęcie Kingi i Roberta z "40 kontra 20"

Na profilu Roberta Kochanka z "40 kontra 20" pojawiło się również kolejne urocze zdjęcie z Kingą, które opisał romantycznym cytatem:

"Człowieka szczęśliwego można poznać po tym, że jest kochany przez tych, których najbardziej szanuje i podziwia"

Niektórzy fani aż nie poznają Roberta z "40 kontra 20":

Skąd Ty bierzesz te złote myśli?

Ale znaczna większość fanów z radością obserwuje rozwijającą się relację zwycięzców "40 kontra 20" i nie szczędzi im komplementów: 

- Kibicowałam wam od początku programu😍 dużo Szczęścia!
- Dużo ❤️❤️❤️❤️❤️dla Was
- Szczęściarze z was ❤️
- Najlepsi trzymam za was mocno kciuki 😍
- Obyście byli ze sobą jak najdłużej i razem szczęśliwi ❤️❤️ pozdrawiam was robaczki 😘😘

Instagram @kinga_40kontra20

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga i Robert pokazali swoje "nielegalne randki". Oto początki związku

Kinga i Robert z "40 kontra 20" dzięki "40 kontra 20" zyskują coraz większą popularność i sympatię widzów. Po dwóch miesiącach ukrywania związku, chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami i opowiadają, jak spędzali pierwsze miesiące razem po powrocie z Krety do Polski. Tuż po finale, jeszcze będąc na Krecie deklarowali: 

- Nasza przygoda to się dopiero zaczyna, bo zobaczcie, kto tutaj stoi, po takiej bardzo dużej, burzliwej analizie w mojej głowie mówię: "kurczę to będzie Kinga" a z resztą będziemy już pracować poza programem na neutralnym terenie i mam nadzieję, że się dogadamy, co myślisz? 
- Mam dużą nadzieję i będę osobiście się starać, żeby budować naszą relację... Zawstydziłam się

Okazuje się, że powrót do codzienności im służy i udało im się zrobić wszystko, aby ta relacja tylko się umacniała. 

Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe

Robert szczerze o związku z Kingą z 40 kontra 20
Instagram @robertkochanek.official
TV-Show
"40 kontra 20": Robert szczerze o relacjach z Kingą: "Sinusoida góra, dół..."
Fani "40 kontra 20" nie wierzą w tę relację. Pytają Roberta: "Ile jeszcze będziesz udawał?!". Programowy Senior zdecydował się na zaskakujące wyznanie na temat Kingi.

Kinga Zapadka i Robert Kochanek to jedna z par, która wygrała pierwszą edycję "40 kontra 20". O ile Robert nie do końca wierzył w szczerość uczuć pięknej blondynki, ona do samego końca walczyła o swoje uczucia. I udało się. Z programu wyszli trzymając się za ręce, a swój związek ukrywali przed światem ostatecznie przez całe dwa miesiące. Teraz już swobodnie dzielą się romantycznymi zdjęciami i swoją miłością. Nie wszyscy jednak wierzą, w szczerość tego związku:  Ile jeszcze będziesz udawał - zaatakowała Roberta jedna z internautek.  Programowy Senior zdecydował się na szczere wyznanie dotyczące jego relacji z Kingą. Czy gwiazda "40 kontra 20" będzie zadowolona ze wszystkich słów, które wypowiedział jej ukochany?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Robert na romantycznym zdjęciu z Kingą. Fani: "Skąd bierzesz te złote myśli" "40 kontra 20": Robert Kochanek udaje związek z Kingą Zapadką? Podczas trwania programu mało kto wierzył, że to właśnie Kinga i Robert wyjdą z " 40 kontra 20 " jako para. Uczestnik zwrócił uwagę na piękną blondynkę, już niemalże od pierwszego odcinka. Jednak nie do końca był przekonany, co do szczerości jej uczuć. Pomiędzy Kingą a Robertem czasami dochodziło do niepotrzebnych spięć i awantur . Gdy atmosfera stawała się zbyt napięta programowy Senior zdecydował się wymeldować blondynkę z willi . Kinga jednak była wierna temu co, czuje i ani przez chwilę nie pomyślała, że mogłaby coś stworzyć z kimś innym niż Robert. Jemu również zaczynało brakować jej w willi. Jak sam przyznał, wiele jej cech mu nie pasowało, jednak coś mocno go do niej ciągnęło. Mimo tego przekonania Senior zdecydował się wyrzucić Kingę z programu tuż przed finałem  i gdyby nie reakcja Agaty, nie wiadomo jak dalej...

"40 kontra 20": Patrycja skrytykowana za komentowanie zdjęć Kingi i Roberta
Instagram @patrycja_40kontra20/kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja kąśliwie komentuje zdjęcie Kingi i Roberta. Fani: "ty zazdrośnico"
Od czasu wielkiego finału "40 kontra 20" Kinga i Robert nie ukrywają swojej miłości. Jedno z ich romantycznych zdjęć skomentowała Patrycja. Przesadziła?

Choć od wielkiego finału "40 kontra 20" minął już tydzień, emocje związane z programem i jego bohaterami nadal nie opadły. Wiemy już, że Bartek i Patrycja stworzyli związek po zakończeniu show, również Kinga i Robert są szczęśliwie zakochani, czym ochoczo dzielą się w mediach społecznościowych, a ich romantyczne zdjęcia robią furorę na Instagramie. Jedno z nich postanowiła skomentować Pati. Niestety, jej cięte poczucie humoru wyjątkowo nie spodobało się internautom, którzy nie zostawili na finalistce "40 kontra 20" suchej nitki. Przesadziła? "40 kontra 20": Kinga dzieli się romantycznymi zdjęciami z Robertem Początkowo mało kto dawał szansę  związkowi Kingi Zapadki i Roberta Kochanka  w " 40 kontra 20 ". Nawet pozostałe uczestniczki uważały, że intencje pięknej blondynki względem programowego "Seniora" nie są szczere, a ta uwodzi go jedynie po to, by wygrać show. Kinga jednak nie przejmowała się tym i walczyła o swoje uczucia. Pokłóciła się z Lindą i weszła na wojenną ścieżkę z Martą . Co więcej, nawet gdy  Robert wyrzucił ją z willi , ani przez chwilę nie zawahała się i nie zwróciła w stronę Bartka, lecz wiernie podkreślała swoje uczucia względem Seniora. Roberta również ciągnęło do Kingi, chociaż z czasem, gdy w ich relację wdała się nuta niepewności, tuż przed finałem zdecydował, że  Kinga odpada z programu . Na szczęście, dzięki interwencji Agaty, która postanowiła oddać Kindze swoje miejsce w finale, tancerz i piękna blondyka postanowili dać sobie drugą szansę. Kinga i Robert nie tylko wspólnie wyszli z programu, ale też postanowili kontynuować swoją relację z dala od kamer.  Przez ponad dwa miesiące zwycięzcy programu  musieli ukrywać swoje uczucie . Teraz, gdy od emisji wielkiego finału...

Robert szczerze o związku z Kingą z 40 kontra 20
Instagram @robertkochanek.official
TV-Show
"40 kontra 20": Robert Kochanek pokazał romantyczne zdjęcia z Kingą! 
"Nasz weekend był przepełniony słońcem uśmiechem i obcowaniem z naturą" - zdradził Senior "40 kontra 20". Zobaczcie, jak spędzają czas tylko we dwoje. Miłość kwitnie!

Robert z "40 kontra 20" pochwalił się nowymi fotkami z Kingą. Okazuje się, że w miniony weekend para spędziła romantyczne chwile tylko we dwoje. Wszystko wskazuje, że Robert zabrał Kingę na randkę na plaży. Internauci są zachwyceni widokiem szczęśliwej pary. Zobaczcie zdjęcia Kingi i Roberta!  Kinga i Robert z "40 kontra 20" na romantycznych zdjęciach Kinga i Robert wzięli udział w pierwszej edycji "40 kontra 20" . W nowym programie TVN 7 grupa tytułowych "dwudziestek" i "czterdziestek" walczyła o względy Juniora i Seniora- czyli Bartka Andrzejaka i Roberta Kochanka. Kinga od samego początku nie ukrywała, że bardzo spodobał się jej przystojny Senior. Między piękną blondynką, a Robertem szybko zaiskrzyło, ale w pewnym momencie Senior zaskoczył wszystkich i wyrzucił Kingę z programu tuż przed finałem. Jak już wiemy, ostatecznie Kinga nie pożegnała się z show, ponieważ Agata zdecydowała się oddać jej miejsce w "40 kontra 20". W ostatnim odcinku programu Robert po raz kolejny podjął zaskakującą decyzję i powiedział, że chce być w związku właśnie z Kingą. Kinga i Robert do dziś tworzą szczęśliwy związek i chętnie publikują w sieci wspólne zdjęcia i nagrania. Ostatnio Kinga zaskoczyła internautów publikując filmik, na którym rozpływa się nad Robertem i zdradza, że zaprosił ją w intymne miejsce.  Internauci kibicują Kindze i Robertowi  Teraz z kolei, Robert opublikował na Instagramie nowe zdjęcia ze swoją partnerką, a internauci zachwycili się widokiem zakochanej pary. Podczas relacji na InstaStories tancerz pokazał romantyczną fotkę z plaży. Na zdjęciu widać, jak Robert nosi ukochaną na rękach. Takie były piękne zachody słońca...- zdradził Senior z "40 kontra 20". W sieci pojawiło się również...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak