Kinga i Robert z 40 kontra 20 pokonali kryzys?
Mat. prasowe, Instagram @kinga_40kontra20
TV-Show

"40 kontra 20": Kolejny kryzys w związku Kingi i Roberta? W sieci pojawił się zaskakujący komentarz! 

Kinga odpowiedziała na pytania internautów dotyczące jej związku z Robertem Kochankiem. Para z "40 kontra 20" wciąż jest razem?

Kinga z "40 kontra 20" podczas relacji na InstaStories opublikowała dość zaskakujący komentarz dotyczący jej partnera. Uczestniczka programu Telewizyjnej Siódemki odpowiedziała na pytania internautów i zdradziła, czy wciąż jest w związku z Robertem. Fani próbowali dowiedzieć się, dlaczego Senior z "40 kontra 20" rozpoczął nowy projekt, ale bez jej udziału- Kinga zareagowała i zdecydowała się na szczere wyznanie!

Czy będą nowe edycje "Rolnik szuka żony", "40 kontra 20", czy "Love Island". Zobaczcie!

Kinga z "40 kontra 20" szczerze o związku z Robertem Kochankiem

Emocje wokół Kingi i Roberta z "40 kontra 20" nie opadają. Para, która poznała się w pierwszej edycji randkowego hitu TVN7, wciąż cieszy się ogromną popularnością, a fani cały czas mocno im kibicują. Niestety, jakiś czas temu okazało się, że związek Kingi i Roberta przechodził poważny kryzys. Na szczęście dość szybko Kinga poinformowała swoim obserwatorów na Instagramie, że najgorsze jest już za nimi, a w sieci znów zaczęły pojawiać się jej wspólne zdjęcia z Robertem. 

Niestety, teraz w sieci znów pojawił się bardzo niepokojący komentarz Kingi...

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi imprezuje z gwiazdą "40 kontra 20"

Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe

Kinga podczas relacji na InstaStories zdradziła, że cały czas jest w związku z Robertem, ale chwilę później jeden z internautów zapytał o nowy projekt Seniora z "40 kontra 20"- fan chciał dowiedzieć się, dlaczego Kinga nie współpracuje ze swoim partnerem przy jego projekcie. Jak odpowiedziała?

Nie jest to moja decyzja, Robert woli realizować go z innymi kobietami- odpowiedziała Kinga. 

To jednak nie wszystko, nie uwierzycie, co napisała na kolejną wiadomość!

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga mówi o powiększonym biuście i... dzieciach!

Kinga z 40 kontra 20 odpowiedziała na pytania internautów
Instagram @kinga_40kontra20

Internauci zadali Kindze bardzo osobiste pytanie dotyczące partnera.

Myślałaś o zmianie partnera na takiego, który doceni, jaki skarb posiada?- pytali fani.

- Czas zacząć myśleć, to fakt jestem bardzo niedoceniana- odpowiedziała szczerze Kinga.

Czyżby nad związkiem Kingi i Roberta znów pojawiły się czarne chmury?

Zobacz także: "40 kontra 20": Marta gorzko o Robercie: "stracił w moich oczach, wiedziałam, że..."

Kinga z 40 kontra 20 zaskoczyła wyznaniem na Instagramie
Instagram @kinga_40kontra20

Kinga Zapadka z 40 kontra 20 pisze o zdradzie
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga wbija szpilę Robertowi! Zaskoczyła wyznaniem po rozstaniu
Nie uwierzycie, co napisała, kiedy jeden z internautów zapytał, czy myśli o byłym partnerze. Robert z "40 kontra 20" zareaguje na wpis Kingi?

Kinga z "40 kontra 20" opublikowała zaskakujący komentarz dotyczący Roberta! Uczestniczka randkowego hitu Telewizyjnej Siódemki podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytanie internautki o jej byłego partnera i wbiła mu szpilę. Wszystko wskazuje na to, że Kinga ma ogromny żal do Roberta. Jej komentarz z pewnością nie spodoba się seniorowi z "40 kontra 20". Odpowie Kindze? Kinga z "40 kontra 20" odpowiada na pytanie o Roberta Kinga Zapadka i Robert Kochanek poznali się w pierwszej edycji "40 kontra 20". Senior od samego początku nie ukrywał, że piękna blondynka zrobiła na nim ogromne wrażenie. Między uczestnikami programu zaiskrzyło, jednak po jakimś czasie pojawiły się pierwsze konflikty, a tuż przed finałem Robert chciał nawet wyrzucić Kingę z "40 kontra 20". Ostatecznie inna uczestniczka oddała Kindze swoje miejsce w show Telewizyjnej Siódemki, a już w ostatnim odcinku Robert zdecydował, że właśnie z Kingą chce spróbować stworzyć szczęśliwy związek. Zakochani byli parą przez kilka miesięcy, jednak kilka tygodni temu okazało się, Kinga i Robert podjęli decyzję o rozstaniu. Zobacz także:   "40 kontra 20" Kinga i Robert rozstali się, a Patrycja i Bartek? Jest nowe oświadczenie pary! (...) związek z Robertem dobiegł końca. Nie jestem gotowa na to aby mówić dlaczego… Po prostu, postrzeganie przez nas związku, zasad oraz systemu wartości, które powinny towarzyszyć w takiej relacji, jest zbyt skrajne- tak Kinga informowała o rozstaniu z Robertem. Od tamtej chwili minęło już kilka tygodni, ale temat Roberta cały czas pojawia się w pytaniach do Kingi. Ostatnio była uczestniczka "40 kontra 20" postanowiła zareagować na wiadomość, w której ktoś zapytał ją, czy myśli o byłym partnerze. Nie uwierzycie, co napisała!...

"40 kontra 20": Kinga wyznaje "to jest mój kamień, z którym śpię od lat". Co na to Robert?
Instagram @kinga_40kontra20/robertkochanek.official
TV-Show
"40 kontra 20": Kinga szczerze o swojej relacji z Robertem! Wciąż są parą? 
Czy między uczestnikami randkowego show pojawiła się prawdziwa miłość? Zaskakująca odpowiedź pięknej blondynki!

Kinga z "40 kontra 20" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytanie internautów o jej związek z Robertem. Czy między uczestnikami programu TVN7 pojawiła się prawdziwa miłość? A może to, co ich łączy to po prostu zauroczenie? Jest szczery i dość zaskakujący komentarz Kingi. Musicie zobaczyć, co napisała o swojej relacji z Robertem Kochankiem! Kinga z "40 kontra 20" komentuje swój związek z Robertem Blisko miesiąc temu zakończyła się pierwsza edycja "40 kontra 20". W randkowym show panie w różnym wieku walczyły o dwóch przystojniaków- Bartka i Roberta. Robert od samego początku nie ukrywał, że jedną z jego faworytek jest Kinga. Między seniorem a piękną blondynką zaiskrzyło, ale w pewnym momencie wydawało się, że ich relacja nie ma szans na przetrwanie. Tuż przed wielkim finałem Robert nawet wyrzucił Kingę z programu- ostatecznie inna uczestniczka, Agata, oddała jej swoje miejsce w willi i Kinga została w "40 kontra 20".  W ostatnim odcinku "40 kontra 20" Robert zrozumiał, że nie chce stracić Kingi i to właśnie z nią zdecydował się stworzyć związek.  Po emisji finałowego odcinka "40 kontra 20" Kinga i Robert zdradzili, że ich relacja przetrwała próbę czasu i wciąż są razem. Dziś zakochani chętnie publikują  w sieci wspólne zdjęcia i nagrania. Ostatnio okazało się, że Kinga i Robert postanowili również połączyć siły i zdecydowali się na wspólny biznes.   Fani cały czas mocno im kibicują, a na Instagramie nie brakuje pytań o ich związek. Teraz Kinga zdradziła, czy wciąż jest zauroczona Robertem, czy może w ich związku pojawiła się już prawdziwa miłość. Kinga z "40 kontra 20" odpowiada internautom Kinga podczas Q&A odpowiedziała na pytanie jednego z internautów,...

Kinga i Robert z 40 kontra 20 nie rozstali się
Instagram @kinga_40kontra20, VIPHOTO/East News
TV-Show
"40 kontra 20": Robert oświadczył się Kindze?! Jest komentarz i zdjęcie pierścionka! 
Kinga odpowiedziała na pytania fanów "40 kontra 20" i pochwaliła się swoim szczęściem! Czy została narzeczoną Roberta Kochanka?

Kinga i Robert z "40 kontra 20" zaręczyli się? Jest szczery komentarz partnerki Seniora z randkowego hitu Telewizyjnej Siódemki! Piękna blondynka, podczas relacji na InstaStories, odpowiedziała na pytania internautów, którzy chcieli dowiedzieć się m.in. jak długo jest już w związku z Robertem i czy przypadkiem, ukochany nie poprosił ją o rękę. Kinga pokazała pierścionek! Kinga i Robert z "40 kontra 20" są zaręczeni? Emocje wokół Kingi i Roberta z "40 kontra 20" nie opadają. W programie Kinga walczyła o względy Seniora, który był nią wyraźnie nią oczarowany, ale nie do końca wierzył w jej szczerość. Fani randkowego show z pewnością pamiętają, że tuż przed wielkim finałem Robert postanowił wyrzucić Kingę, ale ostatecznie, inna uczestniczka oddała jej swoje miejsce w "40 kontra 20". To właśnie wtedy Senior zrozumiał, że uczucia Kingi były prawdziwe i ostatecznie zdecydował się stworzyć z nią związek.  Po emisji finałowego odcinka "40 kontra 20" Kinga i Robert potwierdzili, że ich relacja przetrwała próbę czasu. Zobacz także:   "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są jeszcze razem? Teraz Kinga, podczas relacji na InstaStories zdradziła, że jest już z Robertem od pięciu miesięcy. I chociaż ostatnio partnerka tancerza publikowała niepokojące wpisy, które mogły wskazywać na kryzys w ich związku, to dziś wiemy już, że relacja King i Roberta przetrwała trudne chwile. Co więcej, fani dopytują, czy zakochani przypadkiem się nie zaręczyli! Noo powiedz czy były zaręczyny - prosili internauci. - Nie dacie mi spokoju więc powiem Tak Tak to pieścionek od Roberta, więcej nie powiem- odpowiedziała Kinga. Jak widać, Kinga nie odpowiedziała jednoznacznie, że jest zaręczona, ale z...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner