Trendy 2020: modne fryzury z półdługich włosów /Hailey Bieber
East News

Półdługie włosy to chyba najbardziej uniwersalne strzyżenie na świecie. Boby i loby od lat nie wychodzą z mody! Jakie fryzury z półdługich włosów będą modne w 2020 roku?

Trendy 2020: modne fryzury z półdługich włosów

Myślisz o zmianie fryzury? Pisaliśmy już o najmodniejszych fryzurach z długich włosów oraz o nowoczesnym upięciu, które będzie supermodne wiosną 2020, a dziś namawiamy, byś pomyślała o włosach… półdługich!  Są bardziej praktyczne, niż długie, a bardziej kobiece, niż zupełnie krótkie. I można je nosić na wiele różnych sposobów!

W naszej galerii zobaczysz najmodniejsze - od zupełnie gładkich w stylu Hailey Bieber, po kręcone!

1/5
Trendy 2020: modne fryzury z półdługich włosów /Edyta Górniak
East News

Edyta Górniak

Idealnie proste, gładkie i lśniące - take półdługie włosy to marzenie większości kobiet. Najmodniej jest nosić je w wersji z podkręconymi końcówkami i przedziałkiem z boku. Pamiętaj, że aby włosy TAK wyglądały, muszą być bardzo zadbane!

2/5
Trendy 2020: modne fryzury z półdługich włosów /Selena Gomez
Instagram

Selena Gomez

Loki, loki, loki! Noś je na półdługich włosach, nawet jeśli twoje naturalnie się nie kręcą. Gorące wałki albo lokówka, suszarka z dyfuzorem i kosmetyk do kręconych włosów - i już masz wspaniałe, pełne objętości, miękkie loki! Choć przez kilka godzin… Wysiłek wart jest zachodu, bo i efekt bardzo na czasie!

3/5
Trendy 2020: modne fryzury z półdługich włosów /Reese Witherspoon
East News

Reese Witherspoon

Oto kobieca, skromna i elegancka wersja loba. Idealna do noszenia i na co dzień, i na wielkie wyjście… i na dodatek bardzo łatwa do zrobienia! Podczas suszenia lekko wyciągaj włosy na szczotce, niezbyt staranie podwijając końcówki. Całość powinna wyglądać na nieco "zmęczoną" i ułożoną kilka godzin temu - czyli naturalnie! Uwaga - ta fryzura ma skłonność do opadania, więc dbaj o odbicie włosów u nasady na koronie głowy.

4/5
Trendy 2020: modne fryzury z półdługich włosów /Taylor Swift
East News

Taylor Swift

Półdługe włosy lubią objętość! Dlatego modnie jest wystylizować je prostownicą i solą morską w potargane, pogniecione fale, grzywkę zaczesując na bok. Dobra wiadomość - to świetna fryzura na "bad hair day" i… jeszcze lepiej wygląda następnego dnia!

5/5
Trendy 2020: modne fryzury z półdługich włosów /Natalia Kukulska
East News

Natalia Kukulska

Lata 80. trzymają się mocno! Razem z modą na dopracowane fryzury w stylu "Dynastii" trwa też moda na niepokorne, postrzępione, punkowe… loki. Takie nosi Natalia Kukulska! Zwróć uwagę na grzywkę i mocne cieniowanie włosów oraz to, że pasma wywijają się swobodnie we wszystkich kierunkach. Z taką fryzurą nie trzeba wiele robić - wystarczy ją lekko ugnieść.  Jakie to wygodne!

 

Więcej na temat fryzury gwiazd fryzury trendy