Najmodniejsze fryzury na jesień: fale w stylu retro /Paulina Sykut-Jeżyna Najmodniejsze fryzury na jesień: podpięcie /Chanel Najmodniejsze fryzury na jesień: burza loków /Natalia Kukulska Najmodniejsze fryzury na jesień: przedziałek /Brock Collection Hailey BieNajmodniejsze fryzury na jesień: niski, gładki koczek /Hailey Bieberber
Najmodniejsze fryzury na jesień: wysoki kucyk /Hailey Bieber
East News

Masz ochotę na nową fryzurę? Te będą rządzić jesienią 2019! Oto uczesania, które lansują projektanci i pokochały gwiazdy. Zobacz, jaką fryzurę zrobić na jesień!

Najmodniejsze fryzury na jesień 2019

Najmodniejsza fryzura to zawsze fryzura zadbana i dopasowana do typu urody kobiety. Dlatego w naszym zestawieniu znajdziesz fryzury dla każdego rodzaju włosów i kształtu twarzy. A ponieważ wiemy, że nikt nie chce tracić czasu na układanie włosów, bo większość z nich zrobisz maksymalnie w kilka minut. Zobacz, która z jesiennych fryzur będzie dla ciebie najlepsza… i która gwiazda już ją nosi!

1/6
Najmodniejsze fryzury na jesień: fale w stylu retro /Paulina Sykut-Jeżyna
East News

Fale w stylu retro

O supermodnych falach w stylu retro już pisaliśmy, przypomnimy tylko, że powinny być w miarę regularne, pełne objętości, delikatnie potargane i miękkie w dotyku, nawet kosztem ich formy. Najpiękniej nosi je Paulina Sykut!

 

 

2/6
Najmodniejsze fryzury na jesień: podpięcie /Chanel
East News

Podpięcia i półupięcia

Nieco zapomniana, a dziewczęca i bardzo łatwa do zrobienia fryzura, którą tej jesieni na salony przywrócił dom mody Chanel. Podpięcia pasują każdej kobiecie, o ile tylko ma włosy co najmniej do brody :). Pasma z korony głowy zaczesane są do tyłu, najlepiej z przedziałkiem, spięte ozdobną klamrą lub spinką. Reszta włosów swobodnie puszczona - i już. Sam wdzięk!

 

3/6
Najmodniejsze fryzury na jesień: burza loków /Natalia Kukulska
East News

Burza loków i… grzywka

Jeśli jak Natalia Kukulska jesteś szczęściarą o kręconych włosach, taką fryzurę możesz nosić już od rana, bez trwałej, długiego układania włosów i kręcenia loków. Ta jesień to twój czas! W tym sezonie swobodna masa loków jest bardzo modna, a turbomodna będzie, jeśli jeszcze zafundujesz jej pokręconą grzywkę.

4/6
Najmodniejsze fryzury na jesień: przedziałek /Brock Collection
East News

Przedziałki

Tej jesieni wszechobecne. Są naturalne oraz niezbyt równe. Możesz nosić przedziałek pośrodku głowy lub lekko z boku - ważne jest jedynie, by nie był zbyt głęboki i nie znajdował się za blisko skroni. Zadbaj za to, by włosy były przy nim lekko uniesione, tak, by stworzyć wrażenie większej objętości fryzury. Jak to zrobić? Pasma przy przedziałku wysusz na szczotce, wyciągając włosy w przeciwnym kierunku, niż będą opadać. 

5/6
Hailey BieNajmodniejsze fryzury na jesień: niski, gładki koczek /Hailey Bieberber
East News

Gładkie, wysokie koczki i kucyki

Hailey Bieber jest mistrzynią takich fryzur - często nosi perfekcyjnie wygładzone wysokie kucyki lub ciasne, gładkie minikoczki z tyłu głowy (ty też upinaj je mniej więcej na wysokości oczu!). Modne są te z przedziałkiem i te z włosami zaczesanymi po prostu do tyłu - ważne, by były bardzo lśniące i gładkie. Psst… to idealne rozwiązanie na bad hair day!

6/6
Najmodniejsze fryzury na jesień: zaplątany kucyk/Dion Lee
East News

Zaplątany kucyk

Inny modny rodzaj kucyka to ten… z zupełnie innej bajki! Możesz zawiązać go też nisko na karku - i mocno poplątać. W pętle, ślimaczki i zamotane węzły - ważne, by nie zbyt porządnie. Koronę głowy możesz ozdobić (nadal bardzo modną) opaską, ale całość ma mieć zdecydowanie potargany charakter. Trend idealny dla leniuszków!

 

Więcej na temat fryzury trendy fryzury