Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Fleszstyle

Omenaa Mensah już tak nie wygląda! Zrezygnowała z loków!

Prezenterka wyprostowała włosy

Ostatnio gwiazdy eksperymentują ze swoimi fryzurami! Niedawno nowe, skrócone włosy zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie Maja Sablewska. Zobacz: Maja Sablewska już tak nie wygląda. Stylistka obcięła włosy Teraz przyszła kolej na inna gwiazdę, związaną ze stacją TVN.

Znana i lubiana prezenterka pogody - Omenaa Mensah zaprezentowała światu, również za pośrednictwem Instagrama, swoją nową fryzurę. Prezenterka znana jest ze swoich uroczych loczków, które teraz zdecydowała się wyprostować włosy. Pokazała zdjęcie od fryzjera z prostymi włosami, ułożonymi w popularnego boba. Nam się bardzo podoba! Jesteśmy ciekawi, jak będzie wyglądała na wizji w nowej fryzurze.

A Wam jak się podoba?

Zobacz też na Polki.pl: Wow! Omenaa Mensah wywodzi się z królewskiego rodu?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Omenaa Mensah ścięła włosy i wygląda jak Oceana!
Wygląda lepiej?

Pogodynka Omenaa Mensah pojawiła się na wielkim meczu „Gwiazdy TVN kontra politycy” w nowej fryzurze. Gwiazda obcięła włosy i postawiła na swoje naturalne loczki. Teraz wygląda szałowo! Niegdyś wierna swojej prostej fryzurze, Omenaa chciała w końcu wprowadzić zmianę w swoim wizerunku. Zamiast wciąż prostować i niszczyć długie włosy,  postawiła na wygodę i naturalność. Jej nowy look w stylu Halle Berry dodał jej świeżości i wizualnie odjął kilka lat.  W tej odsłonie Mensah do złudzenia przypominała również obecną na meczu gwiazd i polityków Oceanę. Tak prezenterka wygląda w nowej fryzurze:

Omenaa Mensah ZTE
Materiały Prasowe
Newsy
Omenaa Mensah ochrzciła synka! Znamy szczegóły uroczystości

  Omenie Mensah po raz kolejny udało się dokonać niemal niemożliwego! Kilka miesięcy temu prezenterka TVN w tajemnicy przed mediami urodziła synka , a teraz zachowała w sekrecie także to, że go ochrzciła! J ak donosi "Party", chrzest dziecka Omeny i jej partnera, biznesmena Rafała Brzoski odbył się na początku kwietnia. Sakramentu udzielił chłopcu zaprzyjaźniony z Mensah ksiądz Piotr Wojnarowski, który na co dzień pracuje w Ghanie, gdzie opiekuje się podopiecznymi Omenaa Foundation. Co więcej, do Polski przyleciał specjalnie na tę uroczystość! Przeczytaj także: Omenaa Mensah zaręczyła się?   Kogo Omenaa Mensah zaprosiła na chrzest syna? Omi i Rafałowi zalażało na tym, żeby była to kameralna uroczystość. Dlatego na mszę, a potem na przyjęcie w jednej z ich ulubionych restauracji w Warszawie zaprosili tylko rodzinę i garstkę najbliższych przyjaciół – zdradził w rozmowie z "Party" znajomy pary.   Zobacz: Córka Omeny Mensah, Vanessa, jest piękna jak mama! Zobacz, jak wyrosła!   Chcesz obejrzeć zdjęcia z rodzinnego spaceru Omeny Mensah z partnerem i synkiem? Jesteś ciekaw, jakie plany zawodowe i prywatne ma teraz prezenterka? Wszystko to znajdziesz w nowym "Party".   Omenaa Mensah na początku kwietnia ochrzciła synka.   Prezenterka oprócz synka ma jeszcze córkę Vanessę z poprzedniego związku.

Omenaa Mensah w afro
Fleszstyle
Omenaa Mensah już tak nie wygląda! Pogodynka pokazała się w długich włosach

Omenaa Mensah zmieniła fryzurę! Gwiazda pojawiła się na salonach po dłuższej przerwie, na otwarciu salonu stylizacji paznokci Rafała Maślaka. Jak można zauważyć, na wiosnę i lato coraz więcej gwiazd decyduje się na zmiany w swoim wizerunku. Jedne robią to subtelnie i deliaktnie, tak jak Paulina Krupińska, która ostatnio nieco rozjaśniła włosy. Inne zdecydowanie odważniej, tak jak Anja Rubik, która znacząco skróciła swoje włosy. Pogodynka zdecydowanie należy do tej drugiej grupy. Na imprezie zorganizowanej przez Mistera Polski, Omenaa Mensah pokazała się w bardzo długim kucyku złożonym z warkoczyków! My zdecydowanie tęsknimy za charakterystyczną burzą loków gwiazdy! Mamy nadzieję, że szybko wróci do poprzedniego uczesania, a Wy? Jak Wam się podoba nowy wizerunek pogodynki?   Zobacz:  Edyta Pazura zmieniła fryzurę! To co ma na głowie, to istne szaleństwo! ;) Sami zobaczcie!​ Omenaa Mensah w nowej fryzurze Omenaa Mensah w starej fryzurze

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner