Pokaz Tom Ford jesień/zima 18 Pokaz Tom Ford jesień/zima 18 Pokaz Tom Ford jesień/zima 18 Pokaz Tom Ford jesień/zima 18 Pokaz Tom Ford jesień/zima 18
Pokaz Tom Ford jesień/zima 18
East News
1/6
Pokaz Tom Ford jesień/zima 18
East News


Przyszłej jesieni lata 80. będą jakby hot. Przynajmniej tak sądzi Tom Ford, który w swoim najnowszym pokazie w ramach nowojorskiego tygodnia mody pokazał eksplozję „ejtisowego" przepychu – zwierzęce printy, futra, kryształowa biżuteria oraz jakieś pięćdziesiąt ton cekinów na absolutnie wszystkim od swetrów i kurtek aż po legginsy.

 

Więcej: 8 rzeczy, które musicie wiedzieć o nowym pokazie Toma Forda

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać 5 lekcji stylu prosto z pokazu Toma Forda na jesień/zimę 18.

 

Więcej: Zaglądamy do pierwszego butiku urodowego Toma Forda

 

2/6
Pokaz Tom Ford jesień/zima 18
fot. Tag-Walk

 

Prawda czy fałsz?

 

„To nie norki ani lisy", mówił Tom Ford po pokazie. „Tego sezonu użyłem sporo sztucznego futra. Zacząłem wykorzystywać produkty uboczne przemysłu spożywczego". Jednak zdaniem projektanta sztuczne futro może być wilkiem w owczej skórze. „Ludzie myślą, że są jednorazowe. Kupują je, noszą przez parę sezonów, a następnie wyrzucają chociaż wykorzystane w nich materiały nie poddają się biodegradacji. Prawdziwe futro można nosić przez 30 lat, oddać dzieciom, a oni mogą przerobić je na poduszkę". Z czego są więc futrzane płaszcze z kolekcji? Tego projektant już nie zdradził.

 

3/6
Pokaz Tom Ford jesień/zima 18
East News

 

Schodzimy na ziemię

 

W miejsce niebotycznych szpilek z poprzedniej kolekcji, na nadchodzącą jesień Ford pokazał obszyte cekinami klapki na obcasie typu kitten heels bez pięty. Jak je nosić? Oczywiście z kabaretkami bądź legginsami z efektem wet.

 

4/6
Pokaz Tom Ford jesień/zima 18
fot. Tag-Walk

 

Legginsy są teraz spodniami

 

Choć legginsy noszone jako spodnie są modową kontrowersją w stylu skarpet z sandałami i kojarzą się raczej ze stylem rodem z fanpage'a „Fashion from Raszyn", Tom Ford postanowił nas do nich przekonać. Na pokazie pokazał całą masę olśniewających modeli i połączył je ze swoim popisowym, idealnie skrojonym krawiectwem.

 

5/6
Pokaz Tom Ford jesień/zima 18
fot. Tag-Walk

 

Sweter właśnie stał się odjechany

 

Sweter – czyli ostateczny symbol „czilowania" w domowym zaciszu w towarzystwie rodzinnej pizzy, pudła lodów i seriali – przeszedł gruntową, lśniącą w świetle fleszy retro metamorfozę. Ten model z napisem „Rodeo Drive" przeniesie was w czasie i sprawi, że oślepicie wszystkich znajomych.

 

6/6
Pokaz Tom Ford jesień/zima 18
fot. Tag-Walk

 

Kolczyki 2.0

 

Każdy look wieńczyła imponujących rozmiarów para kolczyków. Niegdyś tanie i wulgarne znajdy z bazaru – teraz masywne obręcze paradują sobie po wybiegu nowojorskiego fashion weeka. Ah, ta moda!

 

Więcej na temat Tom Ford trendy jesień/zima 18