BMX od Dior Homme BMX od Dior Homme BMX od Dior Homme BMX od Dior Homme
BMX od Dior Homme
Patrick Demarchelier
1/4
BMX od Dior Homme
Patrick Demarchelier

 

Dekorolka od Hermesa za 10700 zł? Nudy. Wrotki na szpilkach od Saint Laurent – zieeew... Jeśli te ultraekstrawaganckie wersje kompletnie prozaicznych, codziennych przedmiotów niewystarczająco zaspokoiły waszą potrzebę luksusowego treningu, Dior Homme ma coś dla was. Stylowych cyklistów zapewne ucieszy informacja, że słynny luksusowy brand wypuścił właśnie opatrzony logotypami marki rower BMX za skromną sumę 11400 zł.

 

Więcej: Torebka Birkin to synonim luksusu. Teraz Hermès wydaje deskorolkę, której cena zwali Was z nóg

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby nagle nabrać wrażenia, że wasz rower wygląda bardzo niedobrze.

 

2/4
BMX od Dior Homme
Patrick Demarchelier

 

Według portalu business of Fashion, czarno-czerwony jednoślad to ultralimitowany projekt, który jest częścią kolaboracji domu mody Dior Homme z paryską marką rowerową Bogarde.

3/4
BMX od Dior Homme
Patrick Demarchelier

 

Inspiracją za projektem roweru był uliczny styl z lat 90., która często stanowi natchnienie dla dyrektora kreatywnego paryskiej marki, Krisa van Assche. Projektant po raz pierwszy pokazał rower na swoim Instagramie w październiku.

 

4/4
BMX od Dior Homme
Patrick Demarchelier

 

Zła wiadomość – Dior Homme wyprodukował tylko 70 sztuk tego jednośladu. Jeśli macie na niego chrapkę – i tak się składa, że macie w portfelu 11400 zł, które chcecie przeznaczyć na designerski rower – lepiej się pospieszcie. Pre-order startuje 8 grudnia na Sole DXB.

Więcej na temat Dior