Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News
1/5
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News


Kwiatowe wianki i woalki – z drogi. Kreacja Lany Del Rey na gali rozdania nagród Grammy 2018 była (dosłownie) boska. Wokalistka, która jak mało kto wie o co chodzi w retro Hollywoodzkim stylu pojawiła się na czerwonym dywanie w kryształowej, wyszywanej gwiazdami, szytej na miarę sukni od Gucciego – oraz w aureoli pełnej diamentowych gwiazd.

 

Więcej: Blue Ivy kazała Beyonce siedzieć cicho i jest nową bohaterką internetu! Musicie zobaczyć ten filmik

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o stylizacji wokalistki w stylu starego Hollywood.

 

Więcej: Łzom nie było końca! Występ Keshy na Grammy 2018 przebił wszystko, co do tej pory widzieliście!

 

2/5
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News

 

Stylówka Lany Del Rey na niedzielnej gali Grammies była dosłownie boska. Wokalistka pokazała się w wyszywanej klejnotami, gwieździstej koronie. Choć korona sprawiała wrażenie, jakby się ledwo trzymała, Lanie jakimś cudem udało się jej nie zgubić przez cały wieczór.

 

3/5
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News

 

Ta gwiaździsta korona była doskonałym tłem dla jej szytej na miarę sukni maksi od Gucciego w kolorze kości słoniowej, którą Alessandro Michele (z którym Lana przyjaźni się prywatnie) stworzył dla wokalistki specjalnie na tę okazję. Ta lejąca, inspirowana hollywoodzkim szykiem kreacja miała kryształowe aplikacje na ramionach i była obszyta metalicznymi paciorkami i malutkimi gwiazdkami. A ponieważ blasku nigdy za wiele, Lana połączyła tę bajkową kreację z krawatowym naszyjnikiem i metalicznymi sandałkami na platformie, które prezentowała dzięki odważnemu wcięciu w sukni. Na nadgarstku Lana miała – podobnie jak większość zaproszonych na galę artystów – białą różę, symbol inicjatywny Time's Up.

 

4/5
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News

 

Reszta stylizacji Del Rey również była w punkt. Promująca swój album „Lust For Life" artystka miała lekko podkręcone i przedzielone pośrodku – niedawno podcięte – brązowe włosy oraz swoją charakterystyczną, kocią kreskę w stylu Priscilli Presley.

 

5/5
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News

 

Na tegorocznej gali Lana była nominowana do statuetki w kategorii najlepszy album pop za swój ostatni krążek „Lust For Life" wydany zeszłego lata. Del Rey przegrała z Edem Sheeranem – innymi nominowanymi w jej kategorii artystami byli Imagine Dragons, Coldplay, Kesha oraz Lady Gaga. Nie jest to pierwsza nominacja Lany do prestiżowej nagrody – dotychczas wyróżniono ją za występ w piosence The Weeknda „Beauty Behind the Madness w 2015 roku oraz za jej album „Paradise" i piosenkę „Young and Beautiful" z filmu „Wielki Gatsby" w 2013.

 

 

Więcej na temat Gucci Lana Del Rey Grammy