Lana Del Rey na gali Grammy 2018 Lana Del Rey na gali Grammy 2018 Lana Del Rey na gali Grammy 2018 Lana Del Rey na gali Grammy 2018 Lana Del Rey na gali Grammy 2018
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News
1/5
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News


Kwiatowe wianki i woalki – z drogi. Kreacja Lany Del Rey na gali rozdania nagród Grammy 2018 była (dosłownie) boska. Wokalistka, która jak mało kto wie o co chodzi w retro Hollywoodzkim stylu pojawiła się na czerwonym dywanie w kryształowej, wyszywanej gwiazdami, szytej na miarę sukni od Gucciego – oraz w aureoli pełnej diamentowych gwiazd.

 

Więcej: Blue Ivy kazała Beyonce siedzieć cicho i jest nową bohaterką internetu! Musicie zobaczyć ten filmik

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o stylizacji wokalistki w stylu starego Hollywood.

 

Więcej: Łzom nie było końca! Występ Keshy na Grammy 2018 przebił wszystko, co do tej pory widzieliście!

 

2/5
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News

 

Stylówka Lany Del Rey na niedzielnej gali Grammies była dosłownie boska. Wokalistka pokazała się w wyszywanej klejnotami, gwieździstej koronie. Choć korona sprawiała wrażenie, jakby się ledwo trzymała, Lanie jakimś cudem udało się jej nie zgubić przez cały wieczór.

 

3/5
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News

 

Ta gwiaździsta korona była doskonałym tłem dla jej szytej na miarę sukni maksi od Gucciego w kolorze kości słoniowej, którą Alessandro Michele (z którym Lana przyjaźni się prywatnie) stworzył dla wokalistki specjalnie na tę okazję. Ta lejąca, inspirowana hollywoodzkim szykiem kreacja miała kryształowe aplikacje na ramionach i była obszyta metalicznymi paciorkami i malutkimi gwiazdkami. A ponieważ blasku nigdy za wiele, Lana połączyła tę bajkową kreację z krawatowym naszyjnikiem i metalicznymi sandałkami na platformie, które prezentowała dzięki odważnemu wcięciu w sukni. Na nadgarstku Lana miała – podobnie jak większość zaproszonych na galę artystów – białą różę, symbol inicjatywny Time's Up.

 

4/5
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News

 

Reszta stylizacji Del Rey również była w punkt. Promująca swój album „Lust For Life" artystka miała lekko podkręcone i przedzielone pośrodku – niedawno podcięte – brązowe włosy oraz swoją charakterystyczną, kocią kreskę w stylu Priscilli Presley.

 

5/5
Lana Del Rey na gali Grammy 2018
East News

 

Na tegorocznej gali Lana była nominowana do statuetki w kategorii najlepszy album pop za swój ostatni krążek „Lust For Life" wydany zeszłego lata. Del Rey przegrała z Edem Sheeranem – innymi nominowanymi w jej kategorii artystami byli Imagine Dragons, Coldplay, Kesha oraz Lady Gaga. Nie jest to pierwsza nominacja Lany do prestiżowej nagrody – dotychczas wyróżniono ją za występ w piosence The Weeknda „Beauty Behind the Madness w 2015 roku oraz za jej album „Paradise" i piosenkę „Young and Beautiful" z filmu „Wielki Gatsby" w 2013.

 

 

Więcej na temat Gucci Lana Del Rey Grammy