Aneta Todorczuk-Perchuć, Wlodzimierz Matysiak, Mikołaj Krawczyk
Artrama
Seriale

Aneta Todorczuk-Perchuć, Mikołaj Krawczyk i Włodzimierz Matuszak w Barwach Szczęścia już w grudniu!

Aneta Todorczuk-Perchuć, Mikołaj Krawczyk i Włodzimierz Matuszak w Barwach Szczęścia już w grudniu!

Już w grudniu niespodzianka dla wszystkich wielbicieli serialu "Barwy Szczęścia". Do serialu dołączają aż trzy gwiazdy: Mikołaj Krawczyk, Aneta Todorczuk-Perchuć Włodzimierz Matuszak!

Kogo zagrają? Jak już kiedyś pisaliśmy, Mikołaj wcieli się w postać Oliviera - prawnika, który chce wejść w spółkę z Natalią i Klemensem, aby pomóc im w prowadzeniu firmy.

Aneta Todorczuk-Perchuć wcieli się w postać praczki, która będzie molestowana w miejscu pracy podobnie jak Bożena (Marieta Żukowska). A Włodzimierz Matuszak, słynny proboszcz z serialu "Plebania", zagra Leona, wybawiciela Walerii (Ewa Ziętek), która się odnajdzie, ale nie będzie poznawać nikogo z bliskich. Leon będzie jedyną osobą, której ufa. Co na to Stefan Górka i jej syn?

Wszystkie te postaci i wątki zobaczymy już pod koniec grudnia tylko w TVP 2 w "Barwach Szczęścia". Zapowiada się ciekawa Gwiazdka.

Zobacz: Quiz wiedzy o serialu "Barwy Szczęścia". Pytanie 3 i 7 tylko dla weteranów! :)

 

Aneta Todorczuk-Perchuć w serialu "Barwy Szczęścia":

Włodzimierz Matuszak w serialu "Barwy Szczęścia":

Mikołaj Krawczyk w serialu "Barwy Szczęścia":

Mikołaj Krawczyk  w niebieskiej marynarce w ogorodzie
Artrama, fot. Elżbieta Kasperska

Mikołaj Krawczyk w koszuli jasnej siedzie przy stoliku
Artrama, fot. Elżbieta Kasperska

 

 

Sarsa, LatoZet i Dwójki w Łodzi
ons.pl
Newsy
Sarsa w „Barwach Szczęścia”! Kto jeszcze?
Sarsa w „Barwach Szczęścia”! Kto jeszcze?

Ale to nie koniec niespodzianek

Mikołaj Krawczyk w jeansowej stylizacji
EAST NEWS
Seriale
Seksowny Mikołaj Krawczyk w Barwach Szczęścia! Ależ on ma ciało...
Seksowny Mikołaj Krawczyk w Barwach Szczęścia! Ależ on ma ciało...

Mikołaj Krawczyk w serialu "Barwy Szczęścia" gra już od jakiegoś czasu. Jego bohater Olivier wda się w romans z serialową Natalią. A skoro romans, to i gorące sceny łóżkowe, a w nich zobaczymy Mikołaja Krawczyka tylko w ręczniku! Oliwier od razu zwróci uwagę na Natalię (Maria Dejmek), ona początkowo będzie do niego nastawiona sceptycznie. Zacznie mieć wątpliwości, gdy dowie się, że mój bohater zna jej byłego partnera Halickiego (Paweł Deląg). Z czasem zacznie między nimi iskrzyć, a w efekcie wylądują w łóżku. Wszystko byłoby w porządku, gdyby Oliwier nie miał żony. Do Natalii w końcu dotrze, że nie zachowuje się w porządku. Będzie unikać mojego bohatera, bronić się przed tą relacją. Ponownie uwierzy, że to może być związek z prawdziwego zdarzenia, gdy Oliwier zakomunikuje jej, że się rozwodzi, bo w jego małżeństwie od dawna się nie układa - opowiedział o swojej roli w serialu Krawczyk. Zobaczcie zdjęcia Mikołaja Krawczyka z serialu, my jesteśmy pod wrażeniem jak ładnie wyrzeźbione jest ciało aktora. A Wy co sądzicie? Zobacz także: Aneta Todorczuk-Perchuć, Mikołaj Krawczyk i Włodzimierz Matuszak w Barwach Szczęścia już w grudniu!   Mikołaj Krawczyk w negliżu w Barwach Szczęścia:   Mikołaj Krawczyk i jego umięśniona klatka piersiowa:   Mikołaj Krawczyk tylko w ręczniku:

Piosenka o San Escobar
Newsy
Znane aktorskie małżeństwo też nagrało piosenkę o San Escobarze! Hit czy kit? POSŁUCHAJ
Znane aktorskie małżeństwo też nagrało piosenkę o San Escobarze! Hit czy kit? POSŁUCHAJ

Kolejna piosenka o San Escobarze w sieci! Tym razem nagrali ją Aneta Todorczuk Perchuć wraz z mężem i przyjaciółmi ze "Studia Naiwnie". Czy będzie hitem na miarę " Słodki Presidente" Pauliny Młynarskiej? Posłuchajcie!   Kolejna piosenka o San Escobarze O co chodzi z San Escobarem? Przypomnijmy. Jakiś czas temu minister Witold Waszczykowskie w wywiadzie przekonywał, że nawiązał stosunki dyplomatyczne z nieistniejącym państwem San Escobar: Mamy okazję do prawie 20 spotkań z różnymi ministrami. Z niektórymi, jak np. (krajami - przyp. red). na Karaibach po raz pierwszy chyba w historii naszej dyplomacji.  Na przykład z takimi krajami jak San Escobar albo Belize - powiedział Polsatowi News Witold Waszczykowski, który w Nowym Jorku zabiegał o niestałe miejsce w Radzie Bezpieczeństwa ONZ dla Polski. Wpada ministra zainspirowała internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo memów. Z kolei Paulina Młynarska nagrała piosenkę "Słodki Presidente", która zyskała ogromną popularność. Teraz jej śladem poszła znana aktorka, Aneta Todorczuk Perchuć. Na youtubie pojawiła się jej piosenka z tekstem o San Escobarze. Jak jej wyszło? Posłuchajcie!   Zobacz:  Gwiazdy też już poznały San Escobar, a niektóre nawet... pozdrawiają z nowego kraju!   Piosenka Anety Todorczuk Perchuć.    Dla porównania - piosenka Pauliny Młynarskiej.   San Escobar inspiruje!    W takiej roli Marcina Perchucia jeszcze nie widzieliśmy! 

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner