Grzegorz Golebiowski

Jedna z głównych postaci odchodzi z serialu "Świat według Kiepskich"?! Znamy prawdę!

Grzegorz Golebiowski

Smutna wiadomość dla fanów serialu "Świat według Kiepskich". W najnowszej serii nie zobaczymy postaci Mariana Paździocha! Po 18 latach występowania w serialu "Świat według Kiepskich", Ryszard Kotys nie wziął udziału w zdjęciach do najnowszej serii serialu. Z jakiego powodu? Aktor był mocno przeziębiony i nie mógł przyjeżdżać na plan. "Świat według Kiepskich" kręcony jest we Wrocławiu, a zdjęcia trwają około 3 tygodnie. Ryszard Kotys nie wyzdrowiał w tym czasie, dlatego pierwszy raz nie zobaczymy go na ekranie. Jak donosi "Super Express" podobno również nie zobaczymy Kotysa w kolejnej serii serialu. Czy to prawda?

 

Zobacz: Jak rozpoznać i wyleczyć płatowe zapalenie płuc?

 

Paździoch odchodzi z serialu "Świat według Kiepskich"?

Rysiu nie wziął udziału w zdjęciach tylko do obecnie emitowanej serii, ale zamierza dalej grać w serialu. Kolejną serię kręcimy w maju - mówi nam osoba z produkcji "Świata według Kiepskich".

Ryszard Kotys miał grać w serialu tytułowego Ferdka Kiepskiego, jednak ostatecznie zagrał epizod, który z czasem rozrósł się do jednaj z najbardziej lubianych postaci. Teraz pan Ryszard czuje się świetnie i już nie moze się doczekać wielkiego powrotu na plan już w maju.

 

Zobacz także: Gwiazdy na gali z okazji 500. odcinków "Świata według Kiepskich"! Kto jeszcze przyszedł świętować?

 

Ryszard Kotys ma 85 lat.

Ryszard Kotys
ons.pl

 

Ryszard Kotys gra w serialu 18 lat Mariana Paździocha, nie zobaczymy go jednak w kolejnej serii serialu.

Świat według Kiepskich świętuje 500 odcinek

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08