Zakochani po uszy - zdjęcia z planu serialu TVN7
Mat. promocyjne

Stacja TVN7 ma za sobą wyjątkowo udany sezon! Dwie nowe produkcje stacji - serial "Zakochani po uszy" oraz reality-show "Big Brother" osiągnęły wielki sukces i przyciągnęły przed telewizory wielu widzów. Już zapadła decyzja o kontynuacji programu "Big Brother", który wróci na antenę jesienią. A co z serialem "Zakochani po uszy"?

Będzie kolejny sezon serialu „Zakochani po uszy”?

Serial „Zakochani po uszy” cieszył się sporą popularnością wśród widzów. Produkcja emitowana była jednocześnie w dwóch stacjach - TVN7 i TVN. W stacji TVN w okresie od 21 stycznia do 15 lutego 2019 roku oglądało go średnio 1,28 mln widzów. Największą popularnością cieszył się odcinek z 7 lutego, który obejrzało 1,42 mln osób.  Jak ustalił serwis wirtualnemedia.pl, serial „Zakochani po uszy” w TVN7 oglądało średnio 283 tys. widzów. Czy widzowie doczekają się kolejnych odcinków?

- Jesteśmy po emisji 77 odcinków „Zakochanych po uszy” i z dużą satysfakcją możemy powiedzieć, że serial znalazł szerokie grono wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzą losy Asi, Piotra i Sylwii. Przed nami przerwa wakacyjna, nie oznacza to jednak, że zwalniamy tempo - ekipa cały czas pracuje na planie w Krakowie, aby już we wrześniu powrócić z kolejnymi odcinkami - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Krystyna Lasoń, producentka telenoweli.

Cieszycie się?

Serial „Zakochani po uszy” wróci jesienią!

Zakochani po uszy - zdjęcia z planu serialu
Mat. promocyjne

Oglądacie ten serial?

Zakochani po uszy - plakat serialu
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat polskie seriale