Monika Szapołowa z kolegami

Kim jest Małgorzata Szapował? Aktorka zrobiła niespodziankę swoim kolegom z planu

Monika Szapołowa z kolegami

Małgorzata Szapował – znana z serialu „Policjantki i Policjanci” –  jest mistrzynią niespodzianki! Widzowie hitu Czwórki bardzo polubili zarówno ją, jak i jej postać – Monikę, która w ostatnim sezonie wyjechała za granicę, gdzie jej serialowy synek przechodzi leczenie. Sama aktorka również na co dzień bawi z daleka od planu zdjęciowego we Wrocławiu, ale kilka dni temu postanowiła odwiedzić kolegów z serialu. Czy to tylko towarzyska wizyta, czy widzowie mogą liczyć na powrót serialowej Moniki? Jedno jest pewne: ekipa bardzo zżyła się ze sobą i spotkanie z dawno nie widzianą Małgosią Szapował ogromnie ucieszyło kolegów z planu, którzy najwidoczniej zdążyli za nią zatęsknić.

O czym jest serial "Policjantki i policjanci"?

"Policjantki i policjanci" to niekwestionowany hit Czwórki, którego widownia pod koniec emisji poprzedniej serii sięgała 1,9 mln osób. 2 marca zostały wznowione premiery w swoim stałym paśmie - od poniedziałku do czwartku o godz. 19. Czwarty sezon „Policjantek i Policjantów” rozpocznie się serią niezwykle dramatycznych wydarzeń. Uprowadzona posterunkowa Ola stoczy pojedynek na śmierć i życie z wyjątkowo niebezpieczną psychopatką. Dojdzie także do tragedii, która wywróci życie komendy miejskiej do góry nogami i która dopiero z czasem zacznie ujawniać swoje drugie dno.
Pozytywny  -  choć zupełnie nieoczekiwany - obrót przybiorą natomiast niektóre wątki damsko-męskie. Z całą pewnością fani serialu nie będą mogli narzekać na nudę w życiu swoich ulubionych bohaterów – przed nimi awanse, nowe perspektywy, czekające na rozwiązanie tajemnice z przeszłości, a także bolesne odkrycia oraz kolejne problemy rodzinne i zawodowe. Będziecie oglądać?

 

Zobacz: Zmiany nie tylko w "M jak miłość". Do obsady "Barw Szczęścia" dołączy kolejna gwiazda

 

Monika Szapował na planie "Policjantek i policjantów"

Trzech mężczyzn i kobieta na zdjęciu

Aktorka zrobiła niespodziankę swoim kolegom na planie

Mężczyzna z brodą w żółtej kurtce

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29