M jak miłość Basia Kurdej-Szatan w kręconych włosach Chłopiec w koszuli w kratkę Anna Mucha w żółtej bluzce Katarzyna Cichopek z dziećmi
M jak miłość
Materiały prasowe
Serial stracił czy zyskał widzów?
1/8
M jak miłość
Materiały prasowe

Oglądalność serialu "M jak miłość" spadła! Właśnie zakończył się kolejny, 17. już sezon produkcji TVP, więc przyszedł czas na podsumowanie wyników oglądalności. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, serial "M jak miłość" odnotował spadek widowni. Ale mimo to była to najlepiej oglądana pozycja ze wszystkich stacji i nadal jest to lider. Ile osób zasiadało wieczorami przed telewizorami, by śledzić losy rodziny Mostowiaków? 

 

Zobacz też: Koniec sezonu "M jak miłosć". Czy Tomek umrze? Co wydarzy się dalej? Zdjęcia z najlepszych momentów

 

Odpowiedź na następnej stronie!

 

Polecamy: Miejsce Lucjana Mostowiaka u boku żony zastąpi inny mężczyzna?! Wiemy jaka jest prawda!

2/8
Basia Kurdej-Szatan w kręconych włosach

Każdy odcinek "M jak miłość" oglądało średnio 5,87 miliona osób. To mniej niż w przypadku poprzedniego sezonu. Ile dokładnie?

3/8
Chłopiec w koszuli w kratkę

Serial "M jak miłość" stracił 570 tys. widzów. Poprzedni sezon serialu oglądało aż 6,44 mln osób. A jakie były tegoroczne wpływy z reklam?

4/8
Anna Mucha w żółtej bluzce

Wpływy z reklam wyniosły 79,40 mln złotych. Co też powoduje, że jest liderem. Czy będzie kolejny sezon "M jak miłość"? Oczywiście, że tak! Nowe odcinki serialu zobaczymy na antenie TVP2 już 28 sierpnia.

5/8
Katarzyna Cichopek z dziećmi
6/8
Katarzyna Cichopek w granatowej bluzce
7/8
Anna Mucha w białej bluzce
8/8
Blondynka na trawie
Więcej na temat M jak miłość