Z ARCHIWUM: "Na dobre i na złe" ma już 18 lat! Dr Zosia, dr Kuba, Mariolka - pamiętasz ich? ZDJĘCIA


Trudno w to uwierzyć, ale od emisji pierwszego odcinka "Na dobre i na złe" minęło już osiemnaście lat! (Zobacz też: Gwiazdy na 17. urodzinach "Na dobre i na złe") Na samym początku akcja serialu koncentrowała się na losach trójki lekarzy: Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), Jakuba Burskiego (Artur Żmijewski) i Brunona Walickiego (Krzysztof Pieczyński).
Oczywiście to nie wszyscy aktorzy. Pamiętacie kultową już Mariolkę, w której rolę wcieliła się Agnieszka Dygant czy siostrę Bożenkę (Edyta Jungowska). Genialną rolę miała również Alicja Bachleda Curuś, która zagrała Anię, dziewczynę Tomka Burskiego (Bartosz Obuchowicz)! Niesamowitych aktorów, którzy zagrali w "Na dobre i na złe" jest więcej. Warto wspomnieć o doktorze Tretterze, siostrze Darii, siostrze Zosi Stankiewicz (Maja Ostaszewska)...
Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii! Którą postać wspominacie najlepiej?






























Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.