Na dobre i na złe odc. 650
1/8
Na dobre i na złe odc. 650

Przed nami 655 odcinek „Na dobre i na złe” - i kolejne spotkanie z Julką (Aleksandra Hamkało) oraz Bartem (Piotr Głowacki).

W najbliższą środę doktor Burską czeka trudne wyzwanie... wizyta „teściowej”! A do obsady serialu dołączy Iwona Bielska, którą w ostatnich latach mogliśmy oglądać m.in. w produkcjach „Przepis na życie” i „Krew z krwi”. Czy grana przez nią bohaterka – Aurelia Bart, pewna siebie i odnosząca sukcesy seksuolog – zdobędzie sympatię widzów?

Zapraszamy an serialowe Fotostory. Emisja odcinka 655 - 7 grudnia o 20.40 w TVP2.

 

Zobacz także: Ślub... i rozstanie? Czy w "Na dobre i na złe" doktor Konica jednak wróci do Marty? FOTOSTORY

2/8
Na dobre i na złe odc. 650

Aurelia – przez rodzinę i przyjaciół nazywana Lilką – przyjedzie do Leśnej Góry, by poznać wnuka… I od razu sprawi, że Julka obleje się rumieńcem!

- Nie jestem z tych, co to wściubiają nos w nieswoje sprawy... ale czy między tobą a moim synem dobrze się układa?
- Tak, dogadujemy się... Cudem, bo Artur nie ma najłatwiejszego charakteru!
- Kochanie, ale ja pytam o co innego. Jak wam jest w łóżku? Pytam nie jako przyszła teściowa, ale dyplomowany seksuolog!
- Wiesz… on zawsze był taki pozamykany na „te” sprawy... Dziewictwo stracił wyjątkowo późno i to tylko dzięki determinacji jego ówczesnej dziewczyny!

3/8
Na dobre i na złe odc. 650

Doktor Burska, gdy seniorka zacznie opowiadać kolejne „ciekawostki” z życia syna, będzie w lekkim szoku… Za to Artur przez kilka dni spróbuje matki unikać. Aż w końcu Lilka przyjedzie za nim do szpitala – i niemal siłą zmusi chirurga do rozmowy.

- Arturze Krzysztofie Barcie! Zatrzymaj się, jak do ciebie mówię!

4/8
Na dobre i na złe odc. 650

- Czy masz do mnie żal?
- A niby o co, mamo?! O to, że przy obiedzie dyskutowałaś z ojcem o problemach seksualnych swoich pacjentów? Że w wieku dziesięciu lat dostałem pod choinkę „Kamasutrę”?!
- A wolałbyś, żebym opowiadała ci o bocianach? Bąbelku... teraz cię naszło na żale?

5/8
Na dobre i na złe odc. 650

Jednak na tym problemy Barta się nie zakończą… Bo tego samego dnia chirurg spróbuje też porozmawiać z Van Graafem (Redbad Klynstra) – o dalszej karierze Julki.

- Wiem, że u doktora jest miejsce na anestezjologii... A dziś do pracy wraca Julka Burska! Pragnie zostać anestezjologiem...
- Czyżby?
- Jeszcze nie do końca uświadamia sobie, że tego pragnie... Ale gdyby ktoś kompetentny, ktoś wzbudzający zaufanie i respekt jej to zaproponował, wtedy…
- Odpada! Julia Burska nie jest Zosią... Ona ma w sobie geny Kuby.
 - To chirurg. W jej krwi płynie krew chirurga. Jest zacięta, pyskata, co oczywiście dodaje jej uroku, ale na anestezjologa się nie nada!

6/8
Na dobre i na złe odc. 650

Ruud z początku odmówi, ale Bart się nie podda. I w końcu spróbuje kolegę przekupić – obietnicą, że załatwi sporą dotację dla jego oddziału.

- Dwóch kosztownych zamówień dyrekcja nie zrealizuje... A oddział neurochirurgii z pewnością będzie miał pierwszeństwo. To jak będzie, doktorze? Moglibyśmy pomóc sobie nawzajem...

7/8
Na dobre i na złe odc. 650

Tymczasem Julka, tuż po powrocie z urlopu macierzyńskiego odkryje, że… dyrektor planuje zwolnić ją z pracy! I uzna, że szef chce zrobić to na prośbę Artura.

- Najpierw postarałeś się, żebym nie dostała miejsca na neurochirurgii... A teraz znalazłeś sposób, żeby w ogóle pozbyć się mnie ze szpitala! Jak mogłeś?!
- Julka... O czym ty, do cholery, mówisz?!
- Stanisławski zamierza mnie zwolnić!
- Przysięgam, że nie miałem z tym nic wspólnego!

8/8
Na dobre i na złe odc. 650

Profesor spróbuje ukochaną pocieszyć, ale jego słowa tylko jeszcze bardziej ją zirytują.

- Tymuś jest taki malutki... Potrzebuje matki! Bardziej przydasz się w domu…
- Wiesz, co... Bąbelku? Wal się!

Czy Bart zdoła jednak dziewczynę udobruchać? A do tego przekona Julkę, by zrezygnowała z marzeń o neurochirurgii - i poszła w ślady matki? Ciekawych zapraszamy przed telewizory... w każdą środę punktualnie o 20:40!