Kamilla Baar w ostatnim czasie rzadko pojawia się na czerwonym dywanie. Aktorkę można zobaczyć m.in w serialu "Pierwsza miłość" czy "Echo serca", ale fani "Na dobre i na złe" doskonale pamiętają gwiazdę z roli Hany Goldberg, zdolnej i empatycznej ginekolog. Kamilla Baar w 2015 roku odeszła z serialu. Jak dziś wygląda Hana Goldberg z "Na dobre i na złe"? Zobaczcie najnowsze zdjęcia Kamilli Baar.

Reklama

Tak zmieniła się serialowa Hana Goldberg z "Na dobre i na złe"!

Kamilla Baar jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i zagrała w wielu hitowych filmach i serialach, ale ogromną popularność i sympatię widzów przyniosła aktorce rola w serialu "Na dobre i na złe". W hicie TVP2 aktorka wcieliła się w postać Hany Goldberg, siostry Przemka Zapały i grała w serialu do 2015 roku. To wtedy aktorka zdecydowała się odejść, a 652 odcinek „Na dobre i na złe” był ostatnim z jej udziałem i zakończył się śmiercią bohaterki w tragicznym wypadku.

Jeszcze przed odejściem z serialu aktorka miała też sporo zawirowań w swoim życiu prywatnym i rozstała się z Wojciechem Błachem. Para wzięła rozwód, a Kamilla Baar wyszła ponownie za mąż za adwokata Piotra Kochańskiego. Romantyczna ceremonia odbyła się w Lizbonie. W ostatnich latach Kamilla Baar rzadko pojawiała się na ściankach, ale tym razem zrobiła wyjątek i wzięła udział w śniadaniu prasowym marki Marc Cain. Kamilla Baar zaskoczyła odmienionym wyglądem i fryzurą. Zobaczcie zdjęcia!

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Ewelina Lisowska zupełnie odmieniona! "Jeśli ktoś szuka w mojej twarzy 20-latki..."

Kamilla Baar zawsze słynęła z doskonałego wyczucia stylu i świetnej figury. Na ostatnim evencie aktorka zaprezentowała się na ściance w zielonym, obszernym garniturze i odsłoniła płaski brzuch. Widać, że Kamilla Baar doskonale zna najnowsze trendy, ale tym razem uwagę przyciąga fryzura aktorki i jej mocno rozświetlony makijaż. Sami spójrzcie!

Zobacz także
VIPHOTO/East News

Zobacz także: Polacy wciąż kochają seriale medyczne! "Echo serca" czy "Diagnoza" - który z nich był popularniejszy?

Pamiętacie jeszcze sympatyczną Hanę Goldberg z "Na dobre i na złe"? Tak dziś wygląda Kamilla Baar, która przez cztery lata wcielała się w postać przemiłej ginekolog, którą pokochali widzowie serialu Dwójki.

Artur Zawadzki/REPORTER
Artur Zawadzki/REPORTER

AKPA

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama