Magda Lamparska o pracy z dziećmi

Praca z dziećmi to najtrudniejsza rzecz na planie? Lamparska o pracy nad serialem "Niania w wielkim mieście"!

Magda Lamparska o pracy z dziećmi

Magdalena Lamparska zagrała główną rolę w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście". Na planie aktorka najczęściej pracowała z maluchami, co nie zawsze jest takim prostym zadaniem. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z polsat.pl

 

Magdalena Lamparska o pracy na planie Niania w wielkim mieście

Magda w serialu "Niania w wielkim mieście" gra Danę - dziewczynę, która przyjeżdża z małego miasteczka położonego w Górach Świętokrzyskich do Warszawy. Chce realizować swoje ambicje i marzenia, ostatecznie zostaje... nianią!

Postać którą gram ukończyła z wyróżnieniem psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Pojawia się w stolicy, a mimo to, ma duże problemy ze znalezieniem dobrej pracy. Los tak chce, że przez przypadek trafia do agencji niań. Zaczyna zajmować się dziećmi. Nie jest to jej największe marzenie o karierze, ale okazuje się, że dziewczyna jest w tym świetna. Odkrywa w tym swoją pasję. - mówi Magda Lamparska. 

Zobacz: Poznaj sekrety uczestników 7. edycji „Tańca z gwiazdami” nim wyjdą na parkiet!

 

A co gwiazda mówi o pracy z dziećmi? Jak sobie radzi, kiedy maluchy są już zmęczone i nie mogą się skoncentrować na pracy?

Moimi głównymi partnerami w serialu są dzieci. Nie ukrywam, że wymagało to ode mnie dużej koncentracji i czujności. Sadzę, że udało mi się w tej pracy uzyskać respekt od maluchów, zdobyć ich zaufanie. Moim zdaniem jest to bardzo ważne, szczególnie, że dzieci męczą się na planie zdjęciowym, dekoncentrują się. Wówczas moja uwaga np. „jesteśmy tu razem, musimy to dokończyć, pomóżmy sobie”, sprawiała, że dzieciaki mobilizowały się.

Nowy serial "Niania w wielkim świecie" już od 7 marca od 21:30 w Polsacie.

 

Zobacz także: Idealna niania: czego unikać przy wyborze niani?

 

Magda w serialu "Niania w wielkim mieście". 

Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście"

 

Magdalena Lamparska w serialu "Niania w wielkim mieście"

Więcej na temat Magdalena Lamparska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48