Jak dziś wygląda Sergiusz Żymełka, czyli serialowa Fifi z Rodziny zastępczej
AKPA
Seriale

Filip z "Rodziny zastępczej" wrócił na Instagram! Zmienił się nie do poznania! 

Jak wygląda dziś Fifi z "Rodziny zastępczej"? 29-latek pokazał nowe zdjęcie! Ciężko go poznać

Pamiętacie "Rodzinę zastępczą"? Jesteśmy pewni, że każdy z Was widział przynajmniej jeden odcinek tej kultowej, ciepłej, komediowej produkcji Polsatu. Jednym z bohaterów serialu był Filip Kwiatkowski - niesforny syn Jacka Kwiatkowskiego (Piotr Fronczewski) oraz Anki Kwiatkowskiej (Gabriela Kownacka). W jego rolę wcielił się 29-letni dziś Sergiusz Żymełka. Jak wygląda teraz? Zobaczcie! 

Zobacz także: Dziesięć lat temu zmarła Gabriela Kownacka. W chorobie nie chciała kontaktu z przyjaciółmi. Po śmierci na jaw wyszedł wielki sekret!

Pamiętacie Wojtusia z "Rodziny zastępczej"? "Urosłem i straciłem włosy" - mówi. Spójrzcie na jego klatę!

Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"?

"Rodzina zastępcza" była emitowana na Polsacie w latach 1999-2009. Od samego początku występował w nim Sergiusz Żymełka, choć na ekranie zadebiutował rok wcześniej, jako siedmiolatek w filmie „Złoto dezerterów”. Następnie zagrał w serialach „Na dobre i na złe”, „Na wspólnej” czy „Ojciec Mateusz”. W 2019 roku powrócił na ekran w epizodycznej roli w filmie Patryka Vegi - „Kobiety mafii 2”. Aktorstwo nie jest jednak wiodącą profesją. Po studiach psychologii w biznesie w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie rozpoczął pracę w Centralnym Ośrodku Informatyki w Warszawie.

Jak wygląda dziś Sergiusz Żymełka
AKPA

Sergiusz Żymełka w serialu "Rodzina zastępcza" występował 10 lat. Na planie towarzyszył m.in. Wiktorii Gąsiewskiej, która również rozpoczynała tam karierę.

Jak dziś wygląda Sergiusz Żymełka, czyli serialowa Fifi z Rodziny zastępczej
EastNews

Sergiusz zrezygnował z medialnego życia - gra mało, nie pojawia się na imprezach. Od czasu do czasu robi jednak wyjątek - w 2018 roku wziął udział w premierze filmu "Pandy".

Jak dziś wygląda Sergiusz Żymełka, czyli serialowa Fifi z Rodziny zastępczej
EastNews

Nie jest również specjalnie aktywny na swoim Instagramie, gdzie śledzi go niecałe 4 tys. fanów. 

Jak dziś wygląda Sergiusz Żymełka, czyli serialowa Fifi z Rodziny zastępczej
EastNews

Po ponad roku przerwy na Instagramie wrócił z zaskakującą fotką - gwiazdor "Rodziny zastępczej" zapuścił wąsa. Nie wszyscy mogą go poznać:

Zdecydowanie lepiej bez wąsa
 

Nie poznałam 😂 ale mnie się tam podoba! Nie każdy mężczyzna wygląda dobrze w wąsie. Tu akurat na plus. Najważniejsze, by się żonie podobało ;)
 

Filipek? To ty?

Oglądaliście "Rodzinę zastępczą"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas wąsa.

Post udostępniony przez Sergiusz Żymełka (@sergiuszzymelka)

 

Zobacz także
Natalia Oreiro

Gwiazda "Zbuntowanego Anioła", Natalia Oreiro postanowiła zostać Rosjanką! Co tam robi i jak dziś wygląda?

Jak wygląda dziś wokalista The Rasmus, autor hitu "In the shadow"?

17 lat temu wylansował hit "In the shadows". Jak dziś wygląda mroczny lider The Rasmus? To niezłe ciacho! 

Wokalistki T.A.T.U po metamorfozach
Newsy
Jak dziś wyglądają wokalistki zespołu T.A.T.U? Lena stawia na naturalność, a Julia... chyba przesadziła z operacjami plastycznymi
Zespół t.A.T.u 20 lat temu zdobył rozgłos i sławę na całym świecie. Tak dziś wyglądają jego gwiazdy?

Hity zespołu t.A.T.u były popularne na całym świecie 20 lat temu. Rosyjski duet tworzyła  Lena Katina i Julia Wołkowa. Ostatecznie działanie zespołu zostało zawieszone kilka lat temu, a obie wokalistki nadal związane są z branżą muzyczną. Okazuje się, że każda z nich poszła w innym kierunku! Lena jest obecnie 36-letnią rudą pięknością, a Julia przeszła zaskakującą metamorfozę! Gwiazda t.A.T.u pokochała medycynę estetyczną i zmieniła się nie do poznania.  Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak potoczyły się losy gwiazd zespołu t.A.T.u. Zobaczcie, która z nich została mamą i jak teraz wyglądają... Zobacz także:  Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska! To największa metamorfoza w polskim show-biznesie! Wokalistki  z zespołu  t.A.T.u. dzięki kilku piosenkom zyskały ogromną popularność.    

Dirty Dancing
East News
Newsy
"Dirty Dancing" wraca po ponad 30 lat! Jak dziś wygląda jego główna bohaterka, Jennifer Grey?
"Dirty Dancing" wraca po ponad 30 lat! Jak dziś wygląda jego główna bohaterka, Jennifer Grey?

Niedawno media obiegła informacja, że po ponad 30 lat od premiery kultowego filmu "Dirty Dancing" pojawi się sequel tej produkcji. Już wcześniej pojawiły się dwa sequele (2004, 2017 rok), jednak żaden z nich nie zrobił wrażenia na widzach. Ale teraz może się to zmienić! Według medialnych doniesień w nowym "Dirty Dancing" ma wystąpić sama Jennifer Grey, która zdobyła sławę jako odtwórczyni głównej roli w filmie z 1987 roku. Grey i Swayze stworzyli kultowy duet, który za każdym razem ogląda się z zapartym tchem.  Zobacz także:  10 lat temu wygrał "Taniec z Gwiazdami" z Moniką Pyrek i już wtedy zachwycał urodą. Dziś Robert Rowiński jest o wiele przystojniejszy!  Ale 60-letnia dziś Jennifer Grey nie przypomina dawnej siebie. A wszystko zaczęło się od jednej operacji plastycznej... Jednak wygląda na to, że na niej się nie skończyło. Ciekawe czy rozpoznalibyście ją na najnowszych zdjęciach. Jesteście ciekawi jak dzisiaj wygląda Baby z "Dirty Dancing"?  Koniecznie zatem obejrzyjcie nasze wideo! 

©micromonkey/Fotolia
Styl życia
Różnice między rodziną zastępczą a adopcją, czyli przysposobieniem
Rodzina zastępcza otrzymuje środki finansowe na utrzymanie dziecka oraz jest kontrolowana przez sąd. W przypadku adopcji dziecko dostaje nazwisko nowych rodziców i nie jest dofinansowywane przez żadne instytucje.

Rodzina zastępcza otrzymuje środki finansowe na utrzymanie dziecka oraz jest kontrolowana przez sąd. W przypadku adopcji dziecko dostaje nazwisko nowych rodziców i nie jest dofinansowywane przez żadne instytucje.   Istnieją 3 rodzaje adopcji: pełna, całkowita i niepełna. Rodziny zastępcze mogą być spokrewnione, zawodowe lub niezawodowe. Główna różnica między adopcją a rodziną zastępczą Przysposobienie dziecka (czyli adopcja) jest decyzją na całe życie . Rodzice adopcyjni mają takie same prawa i obowiązki, jakie mają rodzice biologiczni. Z kolei rodzina zastępcza jest tylko tymczasową formą pomocy dziecku. Kto może adoptować dziecko Dziecko może adoptować osoba pełnoletnia, będąca w związku małżeńskim lub stanu wolnego. Istotne, aby różnica wieku między dzieckiem a rodzicem adopcyjnym nie była większa niż 40 lat. Decyzję o adopcji wydaje sąd opiekuńczy. Dziecko otrzymuje nazwisko nowych rodziców, a czasami nawet nowe imię. Rodzina adopcyjna nie dostaje środków finansowych na utrzymanie dziecka, ani nie jest kontrolowana przez sąd (jak w przypadku rodziny zastępczej). Jak adoptować dziecko Osoby ubiegające się o adopcję muszą przynieść do ośrodka adopcyjnego między innymi: zaświadczenie o zarobkach i niekaralności oraz orzeczenie lekarza o braku przeciwwskazań do podjęcia przysposobienia. Do tego dochodzi wywiad środowiskowy otoczenia przyszłego rodzica oraz rozmowy z psychologiem. Można adoptować dziecko, którego rodzice: są nieznani, nie żyją, są pozbawieni przez sąd władzy rodzicielskiej , zrzekli się praw rodzicielskich, wyrazili zgodę (przed sądem) na adopcję przez inną rodzinę. Na czym polega rodzina zastępcza W rodzinach zastępczych umieszcza się dzieci, których biologiczni rodzice zostali trwale lub tymczasowo pozbawieni praw rodzicielskich. Trafiają tam też niepełnoletni, którzy nie...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner