Barwy szczęścia doc. 1581 Barwy szczęścia doc. 1581 Barwy szczęścia doc. 1581 Barwy szczęścia doc. 1581 Barwy szczęścia doc. 1581
Barwy szczęścia doc. 1581
1/7
Barwy szczęścia doc. 1581

Otylka straciła matkę, Kasia żyje w ukryciu – z dala od rodziny i przyjaciół… A Berg, choć siedzi w areszcie, wciąż jest śmiertelnie niebezpieczny. Co wydarzy się dalej w "Barwach szczęścia"? Emisja nowych odcinków 1578-1582 16-20 stycznia w TVP2 o 20.05. 

 

W premierowych odcinkach Berg (Cezary Żak) nadal będzie kpił ze sprawiedliwości – i ze swoich ofiar. A Łukasz (Michał Rolnicki) odkryje, że śmierć Liliany (Aleksandra Szwed) niczego nie zmieniła. Na policję zgłoszą się co prawda kolejne dziewczyny, które Madejski (Przemysław Cypryański) zatrudniał w klubie…

 

Zobacz także: Niechciana ciąża i brutalne morderstwo Liliany! Jak zginie tancerka? FOTOSTORY z "Barw szczęścia"!

2/7
Barwy szczęścia doc. 1581

... ale bandyci podrzucą do mieszkania Lili narkotyki i skierują śledztwo na fałszywy trop. 

3/7
Barwy szczęścia doc. 1581

A Umińska (Monika Dryl) przekaże w końcu koledze złą wiadomość.

- Dostałam cynk od zaprzyjaźnionego policjanta, że... Berg prawdopodobnie wyjdzie z aresztu.
- Jakim cudem?!
- Obciąża swoimi zeznaniami Madejskiego... Jeśli Madejski nie zaprzeczy, istnieje niebezpieczeństwo, że wywinie się i ze śmierci Stelli, i z kierowania organizacją przestępczą, i z całej reszty.
- Zamiast uratować dziewczyny z rąk zwyrodnialców, po prostu pomogliśmy Bergowi…

4/7
Barwy szczęścia doc. 1581

Na pogrzebie Lili pojawią się jej wszyscy przyjaciele. Klemens (Sebastian Perdek), żegnając ukochaną, z trudem zapanuje nad emocjami.

- To była moja żona. Moja miłość. Od pierwszego wejrzenia. Od pierwszego spotkania… Lili, twoje życie jest dowodem na to, ile miałaś odwagi. Walczyłaś o lepszy los. Najpierw dla siebie, przyjeżdżając do Polski, a potem dla swojej córeczki… Chciałaś być wolnym człowiekiem. Do ostatnich chwil walczyłaś z tymi, którzy znowu chcieli ci tę wolność odebrać i zastraszyć...

5/7
Barwy szczęścia doc. 1581

Tymczasem Łukasz z każdym dniem będzie coraz bardziej tęsknił za Kasią (Katarzyna Glinka). Marta (Katarzyna Zielińska) – świadoma, jak wielkie grozi jej niebezpieczeństwo - ukryje jednak przyjaciółkę w willi należącej do Artura. A gdy Sadowski poprosi, by podała mu jej adres, odmówi – i to ostro. 

- Łukasz! Spróbuj przejrzeć na oczy! Berg mnóstwo o tobie wie! Madejski - o Kaśce... Jeśli nawet obaj siedzą teraz w areszcie, to nie znaczy, że jesteście bezpieczni!

6/7
Barwy szczęścia doc. 1582

- Dobrze wiesz, że dla takiego Berga nie ma lepszego zakładnika niż kobieta i dziecko... Są najlepszą kartą przetargową! I najlepszym obiektem do zemsty. Nie mogą się dostać w jego łapy... 
- Przecież wiesz, że nie pozwoliłbym ich skrzywdzić! 
- A ty myślisz, że ktoś cię będzie pytał o pozwolenie!? Przyjdzie banda zbirów i zrobią swoje!
- To jest mega groźna sytuacja... Zginęły trzy dziewczyny! Liliana miała maleńkie dziecko! Oni nie cofną się przed niczym!

7/7
Barwy szczęścia doc. 1582

Czy Berg jednak wygra? Oszuka policję, prokuraturę i... odzyska wolność? A Kasia nadal będzie żyć w ukryciu – zamknięta w domu Artura niczym w klatce? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!