kobieta miesza sałatkę z warzywami
©sunnysky69/fotolia

Dieta Anny Guzik, czyli jak zdrowo i skutecznie osiągnąć zgrabną sylwetkę

kobieta miesza sałatkę z warzywami
©sunnysky69/fotolia

Aktorka Anna Guzik niedawno zaskoczyła wszystkich swoją zachwycającą przemianą. Jej szczupła sylwetka sprawia, że tysiące kobiet zachodzą w głowę, jaka cudowna dieta to sprawiła. Tymczasem dieta Anny Guzik to po prostu zmiana nawyków – zdrowe produkty, mniej jedzenia i aktywność fizyczna.

Na czym polega dieta Anny Guzik?

Dieta Anny Guzik polega po prostu na zmianie nawyków. Należy jeść mniejsze porcje, zrezygnować z produktów wysokokalorycznych, bogatych w tłuszcze i węglowodany. Aktorka szczególnie poleca kaszę gryczaną, która ma dużo błonnika i wartości odżywczych, a wcale nie musi być nudna – w Internecie można znaleźć proponowane przez nią przepisy na pyszne i pożywne dania z kaszą w roli głównej. Anna Guzik zrezygnowała z picia napojów gazowanych, słodzonej kawy i herbaty, unika jedzenia przetworzonej żywności i stołowania się w barach szybkiej obsługi.

 

Gwiazda podkreśla też, jak ważne jest spożywanie posiłków o stałych porach. Najważniejsze jest śniadanie, bez którego nie powinniśmy wychodzić z domu. Natomiast ostatni posiłek nie powinien być jedzony zaraz przed snem – należy go spożyć przynajmniej 3 godziny przed położeniem się do łóżka.

 

Zdrowa, zbilansowana dieta to jednak nie wszystko. Aktorka swoją zgrabną sylwetkę zawdzięcza również aktywności fizycznej – sport i regularne ćwiczenia pomogą nie tylko schudnąć, ale też zachować zdrowie. Anna biega i jeździ na rowerze, natomiast gdy pogoda nie pozwala na aktywność na świeżym powietrzu, chodzi na siłownię i fitness.

Efekty diety Anny Guzik

Stosując się do zaleceń Anny, czyli po prostu nabierając zdrowych nawyków i włączając aktywność fizyczną, można schudnąć nie tylko szybko, ale i trwale. Diety cud zapewniają szybką utratę wagi, efekt jest jednak trudny do utrzymania. Przestawienie się na zdrowy tryb życia sprawi, że będziemy cieszyć się nie tylko zgrabną sylwetką, ale także ogólną poprawą zdrowia i kondycji oraz świetnym samopoczuciem.


Więcej na temat odchudzanie zdrowe diety
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11